Значення імені «Дарина»

Похідна від Дарій - імені перського царя, який жив у 522-486 рр.. до н. Перекладається воно подібно імені Дарина - переможниця, що володіє багатствами.

Дарина - мила, але неспокійна дівчинка, що доставляє батькам масу клопоту і хвилювань своїми нескінченними застудами і поганим апетитом. У школі навчається неважливо, за уроками довго не засиджується, швидко стомлюється. Коли ж справа стосується розваг Дарина не знає впину. Пізніше дівчинка починає займатися спортом (тенісом, плаванням) і проблеми зі здоров'ям зникають самі собою. До вісімнадцяти років Дарина перетворюється на чарівну дівчину з чудовою фігурою, яка є предметом її гордості, розумненьким і хитрувато. Вона знає собі ціну, вимоглива і капризна.

Дарина ревнива, здатна злитися через дрібниці, і, коли у цієї жінки поганий настрій, краще її не чіпати. Бути її близьким другом досить непросто, у відносинах з нею краще завжди зберігати деяку дистанцію.

З віком особливо чітко починає проявлятися властиве Дарині раннє впертість: намагатися збити її з шляху - справа безнадійна.

Дарина вміє чудово почати справу, але може не зуміти довести його до кінця. Однак при сприятливому збігу обставин ця жінка може досить досягти успіху в житті - завдяки своїй чарівності і вмінню використовувати людей, особливо чоловіча стать, в своїх цілях. Дарини - екстраверти, які жваво відгукуються на всі події світу і люблять ділитися новинами зі своїми колегами. Вони щиро хочуть допомогти іншим. Особливо дбайливі по відношенню до старих людей. Дарини комунікабельні, привітні і прості в спілкуванні, але їх легко позбавити душевної рівноваги.