Значення імені «Феліція»

Значення імені: Феліція латинської - «щаслива».

Колір: Помаранчевий.

Основні риси: Воля, інтелект, інтуїція, товариськість.

Тотемна рослина: Олеандр.

Тотемна тварина: Лисиця.

Знак: Водолій.

Тип: Феліція вміє наказувати і, коли потрібно, виявляються дуже вправними. З великим зарозумілістю. Чудово пристосовуються до обставин. Навіть коли здається, що все втрачено, не втрачають присутності духу.

Психіка: Інтроверти. Не завжди говорять те, що думають, і не завжди роблять те, що говорять.

Феліція дуже уравновешенна, не піддається впливу. Не спокушайтеся їх лагідним виглядом - вони будуть намагатися збити вас зі шляху двозначними натяками. Не забувайте, що це спритні і хитрі лисиці.

Воля: Сильна і добре організована. Щоб краще пильнувати свої інтереси, Феліції готові прикидатися, що не розуміють, про що ви говорите, або не можуть виконати те, що ви від них вимагаєте.

Збуджуваність: Чисто зовнішня.

Швидкість реакції: Кілька уповільнена, що, однак, не заважає їм у разі необхідності реагувати блискавично. У глибині душі вірять у свою щасливу зірку. Їх уяву поступається інтелекту, хоча вони і намагаються видавати чужі ідеї і думки за свої.

Поле діяльності: Звикли до кінця доводити свої починання.

Феліція з дитинства засвоїла звичку з'ясовувати, в ім'я чого працює. Їх цікавлять нові технології, особливо електроніка, з них виходять чудові теле - і радіо репортери. Іноді в припливі відвертості можуть зізнатися, що хотіли б стати слідчими і навіть розвідницями.

Інтуїція: Розвинена інтуїція дозволяє їм добре підбирати собі оточення.

Інтелект: У Феліції глибокий аналітичний розум. Це безжальні і допитливі спостерігачі, однак цікавість може завести їх занадто далеко.

Сприйнятливість: Хотіли б кинутися в обійми того, кого люблять, але складний характер заважає їм пригорнутися до плеча коханого. Тримають себе кілька холодно, з близькими не відчувають контакту.

Моральність: Все в них підпорядковане амбіціям і бажанням. Цих жінок необхідно вчасно зупиняти, інакше всі моральні підвалини просто перестануть для них існувати.

Здоров'я: Коли їм супроводжує успіх, то й здоров'я прекрасне.

Феліція сама чудово знає, що можна, а чого не можна робити, щоб зберегти фізичне і душевну рівновагу. Слабке місце - щитовидна залоза.

Сексуальність: Ще один козир в їхній грі. Прибирають до рук сором'язливих партнерів, які найчастіше не знають, з ким мають справу.

Активність: Їх активність - це активність добувача, вони не зупиняються ні перед чим у досягненні своєї мети. У житті дуже щасливі і щасливі.

Товариськість: Феліція володіє даром швидко знайомитися з людьми.

Характеристика імені: Дівчинка дуже рухлива, непосида. Рано починає ходити. Розташована до захворювання легенів, боїться протягів. Феліцію бажано віддати в спортивну секцію, і не тільки заради її здоров'я, але для того, щоб її надлишкова енергія знайшла застосування.

У школі: вона лідер, дружить переважно з дівчатками, але і в суспільстві хлопчаків в образу себе не дасть. Може грати з хлопцями у футбол йди хокей і ні в чому не поступається їм.

Феліція любить проводити час на кухні поряд з мамою, цікавиться всім, що пов'язано з приготуванням їжі. Не терпить гостей, коли вони приходять, закривається в своїй кімнаті і терпляче чекає, коли підуть: суспільство дорослих її стомлює. З однолітками абсолютно інша. Ходить у походи, рідко пропускає в кінотеатрі новий фільм.

Феліція збирає гербарій з рідкісних рослин, любить тварин. З дитинства не боїться собак, сміливо підходить до них. Нерідко приносить в дім хворого цуценя або кішку, лікує пошкоджені лапи або від лишаю.

Феліція володіє оригінальним складом характеру: ніколи не стане робити те, що роблять всі. У неї про все є власна думка. Дуже винахідлива, фантазерка. Завзята в пошуку нових істин. Може стати професійною спортсменкою, кращих результатів домагається у плаванні, велоспорті.

«Груднева» Феліція: навіжена, занадто емоційна. Добродушна, душа будь-якої компанії. Умілий оповідач, вона володіє тонким почуттям гумору, знає багато анекдотів.

У зрілому віці: у неї з'являється більше друзів з числа чоловіків. Вона не виносить пліток, пересудів, і чоловіки ближче їй по складу характеру.

Феліція хороший дипломат, знає, з ким і як себе вести. Може бути люб'язною та попереджувальної, а може і різкою, категоричною. Високий інтелектуальний потенціал дозволяє їй легко засвоювати будь-які знання, інформацію вона вбирає моментально, все пам'ятає. Принагідно може похизуватися своїми великими знаннями. Вона знає нескінченно багато, в курсі всього, що відбувається в світі мистецтва, політики, спорту. Захоплюється історією, їй легко даються і точні науки.

Феліція незалежна, по натурі індивідуалістка, в якійсь мірі і егоїстка. Не терпить тиску, нав'язати їй чиясь думка неможливо. Правильно обирає професію, як правило, домагається значних успіхів. Віддана своїй справі, в якійсь мірі - фанат. Легко знаходить однодумців, їй кожен радий допомогти. Працювати з нею цікаво і перспективно.

В особистому житті: надто влюблива, легко знайомиться з чоловіками, швидко йде на близькі стосунки. Моментально запалюється, але незабаром їй все приїдається і вона шукає нових розваг і відчуттів. Заміж Феліція виходить після двадцяти п'яти - тридцяти років. Погано ладнає зі свекрухою, намагається жити окремо від батьків - як своїх, так і дружина.

Феліція вміє бути терплячою, коли це необхідно, але зносити образи без всякої причини не стане: завжди дасть відсіч. У будь-якій ситуації вміє володіти собою, завжди чарівно посміхається, вважаючи безглуздим псувати собі настрій і нервову систему. Має здатність передавати свій стан спокою оточуючих - з нею завжди легко і вільно.

Висновок: Це жінки, які все життя будуть бажати «самого-самого» і домагатися його. А чи не це, власне кажучи, називається успіхом?