Значення імені «Флора»

Значення імені: Флора в римській міфології - богиня квітів і весняного цвітіння.

Колір: Помаранчевий.

Основні риси: Воля, товариськість, активність.

Тотемна рослина: Гіацинт.

Тотемна тварина: Лис.

Знак: Близнюки.

Тип: Жінки надмірної збудливості, шаленою активності і хитрі, як лисиці! Іронічні, люблять сміятися над іншими.

Психіка: Роблять все для того, щоб їх помітили: одягаються яскраво, екстравагантно, потребують постійного спілкуванні. Не піддаються впливу, вміють виплутуватися з будь-якої ситуації.

Воля: Сильна, спирається на кмітливість і спритність.

Збуджуваність: Сімейне життя цих чудових жінок не завжди усипана трояндами.

Швидкість реакції: Реагують сильно, імпульсивно.

Поле діяльності: Люблять мови, можуть стати прекрасними перекладачками, стюардесами, працювати в торгівлі, на дипломатичній ниві, з них можуть вийти найталановитіші актриси і співачки.

Інтуїція: Під театрально розкутою зовнішністю ховається дуже чуйна і чутлива натура.

Інтелект: Флора має аналітичний склад розуму. Завидна пам'ять дозволяє їм робити вигляд, що вони засвоїли навчальний матеріал, хоча насправді вони просто механічно повторюють те, що запам'ятали.

Сприйнятливість: З одного боку, це статечні особи, з іншого - вічно юні, повні радості життя.

Моральність: Розігрують з себе праведниць, але під впливом хвилини або бажаючи привернути до себе увагу, здатні бог знає на що.

Здоров'я: Коли веселі, то відчувають себе прекрасно, коли ж занурюються в печаль, то все у них починає хворіти. Повинні стежити за органами дихання.

Сексуальність: Мріють бути коханими, але часто змінюють самі собі, вибираючи чоловіків, далеких від свого ідеалу, які навіть не підозрюють, що за жінка перед ними.

Активність: Часто прикидаються честолюбними лише для того, щоб придбати вагу в очах суспільства.

Товариськість: Цим жінкам потрібно суспільство, де Флора могла б блищати.

Характеристика імені: Флора - натхненна натура, з багатим духовним світом. Вона цікавиться серйозною літературою, наприклад з античної історії, філософії, нерідко веде щоденник, пише вірші, захоплюється музикою. Театралка. Прочитане і побачене сприймає надзвичайно емоційно, проживає разом з героями їхнє життя, особливо якщо мова йде про любовні романи. Швидко знаходить спільну мову з будь-якою людиною, у шкільні роки більше дружить з хлопчиками - ті обожнюють її.

Флора дуже проста у спілкуванні, не виносить людей зарозумілих, зарозумілих, хвалькуватих. Вміє вислуховувати чужу точку зору і володіє даром переконання; її думка завжди має вагу у оточуючих. Заміж виходить пізно: створивши у своєму розвиненому уяві ідеал чоловіка, довго не може знайти його. Вийшовши заміж, намагається підпорядкувати чоловіка собі - часто цілком успішно. Зразковою господаркою Флору не назвеш, вона буває нею «за натхненням». Вона здатна і непогано просувається службовими сходами. На жаль, це ім'я, яке може прикрасити будь-яку жінку, сьогодні зустрічається вкрай рідко.

Висновок: Якщо ви станете чоловіком цієї чарівної особи, то випробуєте чудові миті, але в суспільстві, де вашу дружину будуть оточувати інші чоловіки, вам краще триматися подалі ... Можна дати тільки одна порада її близьким: «Тримайтеся! »