Значення імені «Фредеріка»

Особистість Фредерики: Тихі жінки.

Основні риси: Воля, товариськість, активність, інтелект.

Колір: Жовтий.

Тотемна рослина: Вереск.

Тотемна тварина: Короп.

Знак зодіаку: Риби.

Тип: Не судіть про жінок на ім'я Фредеріка, навіть якщо їх тотемом є короп. Ці особи здатні доводити до кінця найважче і непосильний справу. Як правило, це жінки екстра-класу, що викликають симпатію у оточуючих людей.

Психіка: Швидше, Фредерики - люди справи. Їм легше щось зробити, ніж розповідати про це. У них чоловіча манера керувати і правити. Об'єктивні і впевнені в собі.

Воля: З дитинства дуже сильна. Навколо них мають бути люди з урівноваженою психікою, інакше вони повністю подавлять їх.

Збуджуваність: У цих жінках ви знайдете вірних друзів. Уміють дружити як з чоловіками, так і з жінками. Швидкість реакції.

Фредеріка легко запалюється, але діє завжди з розрахунком. Люблять суперечити і говорити «ні».

Поле діяльності: Ці жінки завжди здійснюють задумане. Найголовніше для них - вибрати професію. Вибирають роботу, де потрібно наказувати, навіть якщо це пов'язано з ризиком. Якщо вже зацікавляться мистецтвом, то обов'язково стануть скульпторами або художниками. У будь-якому випадку їм вдається обвести інших навколо пальця.

Інтуїція: В них є щось приховане, незвідане, оповите таємницею, що змушує навколишніх губитися в здогадах з приводу їх особи.

Інтелект: Фредеріка володіє синтетичним типом мислення. Однак потрібно стежити, щоб ці дівчатка не хапали по верхах, а вникали в суть проблеми.

Сприйнятливість: Хороша, але без перехлестов. Їм властива стриманість, не люблять виставляти свої почуття на огляд.

Моральність: Моральність цих жінок не встигає за їх діями, як інтендантський обоз за армією. Якщо їм вигідно, то можуть змінити свої моральні принципи.

Здоров'я: Фредерік здається, що у них - кінське здоров'я, тому не щадять себе, мало сплять, нераціонально харчуються, занадто багато працюють. Дрібні нездужання можуть ускладнити їх життя. Слабкі місця: вегетативна нервова система, статеві органи.

Сексуальність: Жінки з подібним типом характеру відчувають сильний потяг і прагнуть жити повним життям. Їх сексуальність - це все разом: ласощі, насолода, одухотворений секс, щастя і нещастя.

Активність: Фредеріка активна і намагається зробити кар'єру в професіях, що відносяться до розряду чоловічих.

Товариськість: Вони незрівнянні господині, відмінно готують і вміють розважати гостей, уміло і інтелігентно використовують вигідні знайомства в своїх інтересах. З великою любов'ю ставляться до сім'ї, але з характеру Фредеріка таки незалежна.

Висновок: У цих персон занадто твердий для жінки характер. У таких «тихих» жінках криються таємна сила і міць ...