Значення імені «Інеса»

У імені два варіанти походження: від латинського бурхливий, стрімкий, або ж ім'я - іспанська форма імені Агнесс означає - цнотлива, незаймана. Ім'я надає своїй господині досить своєрідний характер.

Інеса володіє сильною волею і міцною нервовою системою. Вона незалежна і холодна, часом велична. Має всі дані для того, щоб досягти успіху і стати господинею своєї долі. На жаль, їй властива деяка пасивність, тому вона довго може плисти за течією. В результаті, життя її проходить безбарвно, без боротьби, перемог і поразок. У школі Інеса займається добре, проблем з навчанням у неї взагалі немає, багато читає, захоплюється спортом, деякі зимові Інеси роблять успіхи в плаванні. Вони товариські, але воліють дружити з хлопчиками. Довірливість Інеси ускладнює їй життя. З оточуючими вона не конфліктує, але швидше через байдужість, а не в силу поступливості. У сім'ї Інеса грає роль лідера. Зразковою господаркою її не назвеш, але вона хороша дружина і дбайлива, хоч і сувора мати.

Інеса воліє жити окремо від батьків - і своїх, і чоловіка. Дуже чутлива і ранима, часто занурена в себе.

Зимові Інеси - упевнені в собі жінки і, як правило, досягають успіху в житті, літні, навпаки, нерішучі й трохи невпевнені. Досягає професійних успіхів в педагогіге, журналістиці, музиці, торгівлі, на інженерній роботі.