Значення імені «Людмила»

«Кожен знає з життєвого досвіду, що люди з надто явно благочестивими прізвищами - рідко бувають благочестивими.

Точно так само або навіть ще більш Людмила - верб щодо свого імені: - немилість я, хоч і милий, а ти, хоча Людмила, Але людям не мила, і їм не станеш мила ».

П. Флоренський

Походження: Ім'я Людмила - жіноча форма чоловічого слов'янського імені Людмил: від слів «люд» (люди) і «милий» (милий). Ім'я Людмил споживано в Болгарії.

Людмила (слов'янське) - людям мила; від індоєвропейського кореня «розростається», від латинського кореня «свобода» і «перешкоджати».

Значення: Надійне, хороше, жіночне ім'я, миле людям, ніжне, красиве і округле. Сприйняття (Лю-), глибокий поштовх (-дм-) і видалення (-мулу) - таке звучання цього імені. У ньому відображені відмова від конкретного і реального, натхнення дальнім і новим. Кілька десятків років тому це ім'я було дуже популярним. Потім почався спад, але і зараз воно в першій десятці в містах, а на селі - у другій.

Іменини: 28 вересня, 29 вересня, 30 вересня.

Зодіак імені: Ваги.

Планета: Венера.

Колір імені: Бежевий, фіолетовий, блакитний, бузковий, поєднання яскраво-білого з матово-бірюзовим.

Камінь-талісман: Жовтий сапфір.

Рослина: Ліщина, хризантема, омела.

Тварина: Півень, персидський кіт.

Основні риси: Сприйнятливість, товариськість, активність, сексуальність, дбайливість, поблажливість.

Тип: До Людмили важко наблизитися, як і до її тотему - бойовому півневі. Це холерик, чи не слухає словами, але у Людмили добре серце.

Ім'я та характер: Людмила - дуже темпераментна жінка, яка з почуття вродженого рівноваги (до нього вона прагне все життя) намагається здаватися скромницею. Це образ простору, що відкрився від внутрішнього імпульсу проникливих впливів, які, подібно сніжній лавині, вільний покривають простору.

Людмила завжди знаходиться в гущі життя. Їй повною мірою дістаються і радості, і особливо турботи і прикрощі. Людмили з по батькові Миколаївна, Володимирівна, Олександрівна та Дмитрівна мають більш важкий характер, ніж інші.

Людмила відноситься до тих, хто відміряє і зважує. Люда з раннього дитинства освоює навички ведення домашнього господарства. Старанно доглядає за ляльками, шиє для них одяг. Їй подобається налагоджувати відносини між однолітками. Дорослішаючи, стає більш самолюбної, більше уваги приділяє собі.

Людмила виразно різка, рідко щаслива, скупа.

Психіка: Людмилі властива любов до ближнього, яка, правда, іноді приймає дивні форми. Рухомий і нестійкий тип психіки штовхає її на абсолютно незрозумілі вчинки, що приносять їй тільки шкоду. Вона легко піддається навіюванню, часто змінює погляди. Рідко віддається поривам свого серця. «Благородне безумство» - не її стихія.

Інтуїція: Надзвичайно розвинена, особливо якщо Людмила ставить медичний діагноз або дає психологічну оцінку особистості.

Інтелект: Володіє аналітичним складом розуму, але часто тоне в дрібницях і стає несправедливою і необ'єктивною. Допитлива, з добре розвиненою пам'яттю. Надмірна збудливість нерідко позбавляє її здорового глузду.

Моральність: Людмила - вихователька, ревнітельніца моральності. Кілька нестійкі моральні принципи тільки додають їй чарівність. Вона з жаром береться влаштовувати долі дорогих їй людей, але ці зусилля часто призводять зовсім не до тих результатів, які хотілося б отримати. Вона сьогодні гаряче може відстоювати те, що вчора відкидала.

Здоров'я: Залізне, хоча Людмила веде ненормальний спосіб життя: плутає день з ніччю, спить, коли може. У неї порушена циркуляція крові, а це загрожує варикозним розширенням вен.

Сексуальність: Ця благородна жінка бажає кохати і бути коханою, приймати і відкидати, володіти і віддавати. Як правило, оточена друзями. Віддана коханому, ревнива. Бажання подобатися часом їй шкодить. Жіноча чарівність допомагає Людмилі до певного моменту.

Шлюб: Людмила - розсудлива, майже бездоганна господиня. Вона ненавидить перешкоди і в'яне від критики. Саме тому Людмила - організуюча сила, центр своєї сім'ї, чудова мати і дружина. Тут її царство, стихія, сцена, на якій вона грає головну роль. У неї відмінний смак, витончені звички. Діти завжди виглядають ошатно. У випадку розлучення Людмила не падає духом і наполегливо намагається знову вийти заміж. Весілля може засмутитися в самий останній момент.

Сприятливі союзи: з Олександром, Андрієм, Дмитром, Євгеном, Кирилом, Іллею.

Несприятливі союзи: з Єгором, Миколою, Степаном і Едуардом.

Захоплення: Людмила багато читає, потребує постійного спілкування. Любить ходити в гості і приймати гостей. Їй необхідні заохочення, захоплення, схвалення, удача у всьому. Любить створювати затишну обстановку. Чудово готує, проявляючи винахідливість і своєрідність.

Поле діяльності: Робота для Людмили - поле битви, де можна вийти за рамки дозволеного. Їй подобається все гарне і помітне. Не виносить кропіткої регламентованої роботи. З величезною силою прагне до успіху. Володіє музичними здібностями. Може домогтися гарних результатів у мистецтві та діяльності, що вимагає вміння контактувати з людьми. Може бути лікарем, художницею, скульптором.

Бізнес: Вміє правильно оцінювати свої можливості, злегка лукава. Любить суспільство, вміє завойовувати людей. Її чарівність має завжди усвідомлену мету, бо Людмила дуже конкретний і практичний чоловік. Однак її постійно переслідує злий рок. Коли вже начебто мета близька, трапляється щось несподіване - і все йде прахом.

Знаменитості: Горохова, Гурченко, Зикіна, Кім Лядова, Максакова, Пахомова, Полякова, Савельєва, Семеняка, Сен-чину, Татьянічева, Турищева, Хитяєва, Целиковская.

З історії: Людмила Іванівна Касаткіна - одна з найбільш чудових актрис радянського театру і кіно, народна артистка Росії. Після закінчення ГІТІСу в 1947 г. відразу почала виступати на сцені Центрального театру Радянської Армії. Її театральні та кіноролі неможливо перерахувати. За виконання ролі Катаріни в телефільмі «Приборкання норовливої» за п'єсою В. Шекспіра отримала приз «Золота німфа» в Монте-Карло.