Значення імені «Регіна»

Від латинського - цариця Це наполеглива, цілеспрямована, навіть вперта жінка. Вона володіє розвиненою інтуїцією, практичною кмітливістю, веселим, добрим характером. Їй не властива меланхолія і похмурість. Чарівна, товариська, Регіна завжди оточена друзями. Будь-яка робота йде на лад у неї в руках. Рішуча, мужня, схильна до чоловічих професій. До будь-якої роботи ставиться дуже відповідально. Професійне поле діяльності дуже широке. Досягає майстерності на інженерно-конструкторської роботи, в медицині, науково-дослідної діяльності, в області розробки новітніх технологій, в журналістиці. За життя проходить легко і відкрито, але в глибину свого внутрішнього світу нікого не впускає, навіть близької людини, так і залишаючись для улюбленого нерозгаданою таємницею. Економна і дбайлива господиня, Регіна знає ціну грошам, але її не можна назвати скупий. Хороший кулінар. Охайна, акуратна, Регіна виконує домашню роботу без ентузіазму, охоче розподіляючи обов'язки між домашніми. Охоче ​​довіряє домашнє господарство матері або свекрухи. Супутника життя Регіна вибирає за своїми власними мірками. Але в шлюбі їй найчастіше не щастить. Якщо сімейне життя не ладиться - відразу ж розлучається. Дітей виховує самостійно. Народжена навесні - тиха, замкнута жінка, вона любить самотність і мало з ким спілкується. У неї рідко буває більше однієї подруги, та й та не надто близька. Ця Регіна ніколи нікому не відкриває себе до кінця, вона таїть свої радості і переживання під маскою незмінного спокою. Але вона зовсім байдужа і до успіхів, і невдач інших людей. За великим рахунком цю жінку ніхто не цікавить, вона зосереджена на своєму внутрішньому світі, і їй більше нічого не потрібно.

Регіна весняна рідко виходить заміж. Вона й не шукає собі партнерів, так як не відчуває потреби в цьому. Літня, навпаки, намагається якомога швидше знайти чоловіка. Вона перебере безліч кандидатів, перш ніж зупиниться на одному, на її думку, найбільш підходящому. У неї до заміжжя буває декілька партнерів. Енергетика, карма імені Ім'я Регіна відрізняється дуже сильною енергетикою, і чималу роль у цьому відіграють його краса, милозвучність і рідкість. Воно припускає у своїй господині такі якості, як самолюбство, самовпевненість, незалежність, рухливість і рішучість, - словом, це дійсно царське ім'я, і ​​воно якраз являє собою той рідкісний випадок, коли енергетика імені збігається з конкретним значенням слова. Треба зауважити, що такий набір якостей є досить сприятливим для життя, тим більше що царственість Регіни абсолютно не припускає холодність і відстороненість. Навпаки, вона дуже активна і енергійна, не любить сидіти на одному місці, вона лідер, причому її самовпевненість неабияк допомагає їй у цьому. Справді, впевненість позбавляє людину від прагнення до самоствердження і, значить, наділяє Регіну необхідним спокоєм. Додатково до всього енергетика імені припускає ще й почуття гумору. Втім, до цих пір мова йшла тільки лише про передумови, а цього, як відомо, ще недостатньо для того, щоб всі ці риси реалізувалися в характері Регіни. Більше того, в її житті дуже багато залежить від виховання і умов, в яких пройде її дитинство. Як говориться, якщо навіть з диких собак, людина примудрився виростити таке диво природи, як мопс або, скажімо, пудель, то хіба мало що може зробити з Регіною талановитий вихователь? Крім того, сильний характер зазвичай зустрічає на своєму життєвому шляху таке ж сильне опір і протидія, а стало бути, є небезпека, що при зіткненні з реальними труднощами самовпевненість Регіни може змінитися прямо протилежною стороною. У цьому випадку замість сили її буде відрізняти невпевненість і слабкість. Найбільш сприятливо складається доля Регіни, якщо сильні, сторони її енергетики будуть поєднуватися з розвиненим почуттям гумору і повагою до людей. Це позбавить її від багатьох непорозумінь у взаєминах з оточуючими і дозволить направити силу характеру в яке-небудь корисне русло. При цьому її життєрадісна рухливість може знайти свій прояв як у роботі, так і просто в любові до подорожей. Ось тільки частенько впевненість у собі звертається своєю іншою стороною - їй, начебто, й ні до чого самостверджуватися, і тому для успіху в кар'єрі Регіні не вистачає деякого честолюбства. Секрети спілкування Зазвичай Регіна вміє тримати себе в суспільстві, у неї рухливий розум, хороша фантазія і в поєднанні з її врівноваженим гумором це додає їй певний шарм. Ось тільки стережіться, як би вона спроквола не зачарувала вас, адже Регіна вміє використовувати свою чарівність для того, щоб впливати на людей і схиляти їх до якого-небудь рішення. Загалом у спілкуванні з нею будуть корисні спокій і гумор.

Сексуальність імені Регіна Якщо чоловік не підходить їй як партнер, то навіть люблячи його, вона не стане виходити заміж.

Регіна не сховає свого невдоволення, обов'язково скаже йому, що саме її не влаштовує, однак зробить це тактовно. Але погодиться спробувати продовжити відносини тільки в тому випадку, якщо сама вважає, що не все ще втрачено. Від партнерів вимагає активності, хоча і сама нерідко виявляє ініціативу. До сексу ставиться серйозно, для неї це не просто частина любові, а й необхідність. Перед тим, як вступити в шлюб, Регіна воліє деякий час пожити з майбутнім чоловіком, щоб переконатися в сексуальної сумісності. Якщо вона зрозуміє, що цей чоловік її не задовольняє, вона з ним розлучиться.