Значення імені «Сніжана»

Від слов'янського біла, як сніг. Жінки з цим поетичним ім'ям - тендітної душевної організації. Вони сприйнятливі і чутливі, вразливі для людський черствості і несправедливості. Їм не вистачає стійкості і врівноваженості. Внутрішній світ їх сповнений любові, вони гостро відчувають брак уваги та чуйності, у відносинах з цими жінками потрібно багато такту. Їх душевну рівновагу легко порушити одним грубим словом - вони губляться і можуть навіть заплакати.

Сніжана більше занурена у свій внутрішній світ, хоча вона любить прийняти гостей, посидіти в колі приятелів. Вона щиро прагне допомогти іншим, бути їм корисною, але власних переживань майже нікому не розкриває. Сімейне життя цією чарівною, тактовної жінки рідко буває безхмарним, чоловік найчастіше не може зрозуміти її душевних устремлінь, зі свекрухою відносини складні.

Сніжана, народжена влітку, може вийти заміж за військового і упорхнуть з отчого дому. Для неї характерні різкі зміни настрою, вона імпульсивна, приймає необдумані рішення і робить у житті чимало помилок. Найбільш урівноважений характер у зимових Сніжана. Це діловиті, цілеспрямовані жінки, менш, ніж інші, схильні внутрішнім метань. Вони енергійні, усюди встигають і мало піддаються впливу оточуючих.