Значення імені «Устина»

Латинське - справедлива. У дитинстві часто хворіє на респіраторні захворювання. Дуже вперта, наполеглива і суперечлива. За характером схожа на матір, зовні - на батька.

Зимові Устини займаються спортом, але просто для здоров'я. У школі вчиться добре, встигає займатися музикою, добре співає. Доросла Устина прямолінійна і ревнива. Їй властива ексцентричність - вона неодмінно здійснює вчинки, що призводять оточуючих в здивування. Вона прив'язана до сім'ї, і її слід віднести до однолюб. У неї гарячий і запальний характер, живий розум, вона моментально може орієнтуватися в обстановці, нетерпляча в дрібницях, не розташовано до тривалих поясненням, вміє швидко і правильно схоплювати головне. У юності вона, цілком можливо, може приголомшити батьків якимось неординарним повідомленням.

Хороша господиня, уважна до чоловіка, але лідер у всьому: і в ліжку, і в звичайному житті.

Секс для неї важливий, тому чоловіка вибирає згідно свого темпераменту. Намагається ставитися до чоловіка якомога уважніше і не пригнічує його дій і спонукань в ліжку. Діти у неї народжуються різностатеві. У будинку Устини завжди порядок, вона намагається створювати затишок для чоловіка і по можливості радитися з ним. Устина не відмовляється від задуманих справ, по можливості втілює їх у життя. Працює інженером, лікарем, викладачем, вихователем, програмістом, бухгалтером, художницею, мистецтвознавцем. Устина чуйна до похвали, якщо ви помітили успіхи в чомусь, неодмінно постарайтеся її похвалити. З віком у неї проявляється здатність до аналізу, вона володіє тонкою інтуїцією, трудолюбива, добра і благородна, щира у своїх спонукань, домагається перемоги завдяки своїй працьовитості і незвичайному терпінню, дуже наполеглива.

Устина весь час шукає собі товаришів, якими можна командувати, і найчастіше знаходить. Але якщо у неї стосунки з друзями не складаються, вона дуже переживає. Устина, яка народилася в грудні, в будь-якій компанії хоче бути найкращою, найголовнішою, а якщо їй це не вдається, то краще проводити час перед телевізором, малювати або читати. Постарайтеся її переконати, що якщо сьогодні в грі вона була головною, то завтра черга її товариша. Устина, перш ніж зробити щось, може довго думати, але якщо в ній візьме гору почуття реальності і практичності, якщо вже вона вирішиться, то багатьох здивує зробленим або сказаним. Незважаючи на її зовнішню м'якість і податливість, її буває дуже важко відучити від поганої звички. Тому сердитися не варто, просто батьки Устини повинні стежити за тим, щоб у неї не виявлялися ці погані звички. Іноді їй буває важко зосередитися на чомусь одному, важко прийняти певне рішення. Вона не виносить бурхливої ​​і похмурої музики, краще сприймає тиху, мелодійну.