Значення імені «Валерія»

Походження: Валерія з латинської - «здорова».

Іменини: 20 июня.

Колір: Блакитний.

Основні риси Валерії: воля, сприйнятливість, збудливість, інтуїція.

Тотемна рослина: Черешня.

Тотемна тварина: Цикада.

Знак: Лев.

Тип: Часто інтригують: ніколи не знаєш, вибухнуть вони чи заспівають. З дитинства потрібно тримати їх в руках.

Психіка: Ніколи не можуть всидіти на місці, їм потрібно весь час рухатися, танцювати і співати.

Валерію не вистачає врівноваженості й стабільності. Частенько для більшої сміливості демонструють свій гнів, щоб справити враження на оточуючих. Прагнуть до активного громадського життя. Зайве самовпевнені.

Воля: Сильна, іноді просто деспотична.

Збуджуваність: Настільки сильна, що робить їх дратівливими і нервовими. Висловлюють свої почуття надзвичайно бурхливо, після чого настає тривала депресія.

Швидкість реакції: Валерія дуже швидка, особливо якщо мова просунутий про близьких. Вони готові захищати їх зубами і кігтями. Втім, вони так само активні і в суспільному житті.

Поле діяльності: Більше цікавляться своїм внутрішнім світом, ніж роботою. Найкращим справою для них є впорядкування власного вогнища. Ці дівчатка люблять допомагати, Валерії можна рано дозволити готувати і виконувати іншу домашню роботу.

Найбільше їм підходять професії, що вимагають спілкування з людьми - у сфері громадського харчування, торгівлі, освіти.

Інтуїція: Пов'язана з їх вразливістю. Вони чарівні і привабливі і чудово вміють використовувати ці якості з користю для себе.

Інтелект: У Валерії синтетичний склад розуму, вона має живу, добре розвиненою фантазією і відмінною образною пам'яттю, довго пам'ятає те, що її вразило чи стривожило.

Сприйнятливість: Хоча й намагаються триматися на відстані, але за цим ховаються сильно розвинена чутливість і сприйнятливість. Зайве неспокійні.

Моральність: Їх радують в однаковій мірі як свої, так і чужі успіхи.

Здоров'я: Гарне, але вони схильні до повноти. Можливі розлади сечостатевої системи. Слід вести здоровий і активний спосіб життя, займатися спортом, особливо водними видами. Схильні зловживати ліками, особливо транквілізаторами.

Сексуальність: Сильна і виявляється рано. Проте вони сентиментальні і більше вірні подруги, ніж це може здатися. Сімейні та громадські табу можуть сприяти виникненню у Валерії сексуальних комплексів.

Активність: Залежить від обставин. Чекають від друзів щирості, і якщо хтось із них обдурить, здатні мстити.

Товариськість: Люблять приймати гостей, це ідеальні господині. Добре пристосовуються і скрізь почувають себе легко і вільно. Вони так і іскряться радістю життя.

Валерія домагається певного успіху не стільки в професійній сфері, скільки в реалізації власної особистості.

Характеристика: Якщо маленька Валерія надуется, то це надовго. Начебто і приводу ніхто для цього не давав, а вона не в дусі. Так само без видимої причини через якийсь час стане веселою і ласкавою, і знову не варто ламати голову над тим, чому це сталося, - все одно не відгадаєте. Подорослішавши, продовжує залишатися складною і непередбачуваною. Вона суперечлива в оцінці подій і людей, непостійна в своїх намірах, що, природно, дратує оточуючих. Втім, такий Валерія здається лише тим, хто її погано знає. Близько розуміють, що в основі її деякої навіженої лежить вразливість і підвищена чутливість. Швидкоплинний погляд, кинутий чоловіком на минулий повз жінку, не помітить ніхто, а Валерія помітить обов'язково. І як наслідок цього - її крутий і незрозумілий багатьом вчинок, рішуче зіпсувати настрій. До незнайомим людям вона найчастіше відноситься насторожено-недовірливо. У безневинних зауваженнях свекрухи вбачатиме упереджене до себе ставлення, хоча інша невістка в такій же ситуації зреагувала б цілком спокійно.

Валерія турботлива, господарська дружина, вдома у неї у всьому порядок. Не любить ходити на вечірки, в гості, віддає перевагу їм домашню тишу і спілкування в колі сім'ї. Ревнива, кожна нова жінка в оточенні чоловіка викликає у неї безліч страхів і підозр, принизливих для чоловіка допитів. Ревнощі Валерії нерідко руйнує вдало складається спочатку шлюб. Схильна до алергії, бронхіту, у Валерії нестійка нервова система.

«Зимова» Валерія: різання, збудлива, часті нервові зриви. «Осіння» - більш врівноважена, але все одно непередбачувана. Може працювати художником-модельєром, музикознавцем, гідом.

«Літня»: ексцентрична, конфліктна.

«Весняна» Валерія: примхлива, навіжена, завжди чимось незадоволена. Її покликання - бути актрисою, художницею, співачкою, фотомоделлю.

Ім'я добре поєднується з батькові: Іванівна, Емільевна, Аронівна, Денисівна, Данилівна, Матвіївна. Нестійка нервова система у Валерії від того, що її ім'я походить від чоловічого Валерій. Не рекомендую давати дівчаткам такі імена.