Значення імені «Вікторія»

Значення, походження: «Вікторіа» - латинське слово «перемога»;

Від індоєвропейського кореня «вик» - натиск сили.

Ім'я Вікторія означає: перемога, переможниця. Її характеризують вивірена емоційність і прониклива чуттєвість. Ніжне, легке і жіночне ім'я. Ім'я не дуже часте - на селі чотири Вікторії на тисячу дівчаток, в містах це ім'я - наприкінці другої десятки. У римській міфології Вікторія - богиня перемоги, що називалася спочатку Віка Пота. Відповідає грецької Ніке. У Римі Вікторії був присвячений храм на Палатине і вівтар в курії сенату. У написах і на монетах епохи імперії Вікторія зазвичай зображувалася як уособлення перемоги.

Іменини: 12 березня, 12 вересня, 23 грудня

Зодіак імені: Водолій.

Планета: Уран.

Колір імені: Фіолетовий, жовтий, білий, блакитний, поєднання темно-бірюзового з блідо-оранжевим.

Камінь-талісман: Лазурит.

Рослина: Кедр, мімоза, тирлич. Сама Вікторія нагадує тонкий, але міцний квітка з щільними і пружними пелюстками.

Тварина: Джміль, жаба.

Основні риси: Діяльна. Зазвичай упряміца. У роботі з лінню, але володіє неабияким смаком.

Тип: флегматично. У неї загальмована збудливість і кілька уповільнена реакція. Нічого не робить наспіх, не впадає в паніку. Твердо стоїть на землі і не витрачає час на примарні мрії.

Ім'я та характер: У Вікторії є деяка внутрішня невпевненість. Тому все життя вона прагне самостверджуватися, правда, в дещо химерною формі. Проявляється це іноді в зухвалій зовнішньому вигляді або неадекватну поведінку. Вона не дуже товариська, проте небагатьом друзям і, головне, коханому віддана безоглядно. Меланхолійно. Дуже чутлива, але й дуже потайлива. Вікторія - жінка з секретами ... У дитинстві Віка найчастіше схожа на батька. Вона трохи повільна й у дитячих іграх рідко буває заводієм. Любить, коли їй читають книжки, але сама довго не хоче вчитися читати. Зовні спокійна, врівноважена, не балакучі, іноді замкнута в собі. У молодості стає більш жвавою. Може зробити дуже яскравий макіяж. Демонстративність - одна з основних рис дорослої Вікторії. Не завжди можна зрозуміти, про що думає Вікторія. Коли вона мовчить, складається враження, що вона сердиться за щось, тоді як вона просто спостерігає і слухає. Виглядає несміливої, боязкою, хоча у неї величезні внутрішні резерви. Їй бракує впевненості в собі.

Психіка: Її життя могло б протікати без стресів, якщо б не її надмірне любовний потяг. Схильна до різких змін настрою - може переходити від підвищеного збудження до пригніченості. Запальна, але швидко відходить. Підчас відчайдушна, але справедлива. Часто Вікторії бувають наділені небудь талантом. Уважність і витонченість поєднуються з емоційною вимогливістю.

Інтуїція: Глибока, але дуже виборча. Безпомилково відчуває емоційний стан співрозмовника і вгадує його ставлення до себе. Легко ранима, особливо в молодості, оскільки її завжди відрізняють виняткова чуйність і відраза до будь показухи. Однак, не покладаючись на натхнення, вона ретельно планує свої справи.

Інтелект: У неї швидше чоловічий склад розуму. Добре уживається з колективом, віддаючи перевагу чоловікам. Аналітичний склад розуму дає їй можливість терпляче вникати в подробиці. Може об'єднувати розрізнені факти в загальну картину. Відрізняється високою культурою, начитаністю і хорошою пам'яттю.

Моральність: Дотримується принципів, які багато хто вважає міщанськими.

Здоров'я Середня, стежити за ним необхідно з дитинства. Їй потрібні тривалі прогулянки на свіжому повітрі, заняття спортом. Схильна до остеохондрозу і сприйнятлива до вірусних захворювань.

Сексуальність: Це таємна область її натури. Не виносить, коли хтось вторгається в неї. Однак за непроникністю ховається бурхливий темперамент. Любить бути в центрі уваги: ​​спортивна, з поставою чемпіонки, фотогенічна. Без любові вона не мислить життя. Любов для Вікторії - свого роду драматургія, оповите романтикою сексуальний потяг. Вона прагне зробити секс поетичним. Гармонію сексуальних відносин вона знаходить з Євгеном, Володимиром, Сергієм, Едуардом, Олександром, Василем, Віктором, Антоном, Філіпом, Артемом і Семеном.

Шлюб: До майбутньому чоловікові висуває дуже високі вимоги і вибирає дуже ретельно. Навіть після весілля продовжує сумніватися, чи правильно вона вчинила. Потім може стати довірливою і відвертою, буде сильно любити чоловіка і жертвувати собою заради нього. Ревнива, невірності не прощає.

Сприятливі союзи: з Володимиром, Михайлом, Львом, Сергієм, Семеном, Едуардом.

Несприятливі союзи: з Олександром, Віталієм, Дмитром, Григорієм, Юрієм.

Захоплення: Дозволяє собі екстравагантність. Для мужасоздается враження, що вона захоплена іншим.

Поле діяльності: Вікторію приваблює наукова діяльність. Може бути науковцем, інженером. Серед Вікторій багато представниць творчих професій - письменники, артисти, балерини, музиканти, художники. Часто Вікторія вибирає професію педагога або вихователя - діти її люблять. Однак і більш прозаїчні спеціальності приваблюють її: медсестра, лікар, продавщиця, кухар, перукар, конструктор. Може бути також манекенницею і фотомоделлю.

Бізнес: Якщо є можливість, Вікторія робить тільки те, що їй до душі і насправді цікаво, причому робить сумлінно і професійно. Вона не здатна боротися за тепле місце в житті, розштовхувати інших ліктями. Товариська тільки в колі близьких друзів.

Вікторія дуже спритна. З легкістю дозволяє службові проблеми, над якими довго б'ються товариші по службі. Проте свої заслуги Вікторія не підкреслює, так як їй притаманна скромність. Хоча серед товаришів по службі при появі начальства вона може проявити активність і діловитість, але, отримавши відсіч, швидко втрачає бойовитість і стає такою, як звичайно.

Знаменитості: Іванова, Левитська, Лепко, Токарева, Федорова, Циганова.

З історії: Вікторія (1819-1901) - королева Великобританії з 1837 г. , Остання з Ганноверської династії, що зробила настільки сильний вплив на зовнішню і внутрішню політику Англії, що весь вік її правління і його ознаки були названі викторианскими!

Дивіться також значення батькові: Вікторівна і Вікторович.