Значення імені «Янка»

Давньоєврейське - богом дана. У ранньому дитинстві Янка хворіє і тому створює чимало складностей для батьків. Намагається скрізь і в усьому бути лідером. Вона емоційна, з нестійкою нервовою системою. Самі по собі вони екстраверти, талановиті до музики, у них хороша пластика. Зовні походить на батька, а характером у матір. Янка - хороша господиня, смачно готує, але посуд мити не любить і просить зробити це інших. Бачить наскрізь хитрунів і висловлює їм те, що думає про них. Можуть працювати викладачами музики, ткачихами, художниками по розпису, медсестрами, дитячими педіатрами, актрисами драмтеатру, бібліотекарями, водіями трамвая, бухгалтерами, друкарками. Янка, яка живе переважно в світі сприйнятті, легко встановлює контакти з іншими людьми. Вона може швидко подружитися з кимось - безсумнівно, що у деяких існує особливий дар діяти на інших виразною, довірливою манерою спілкування, чуйно розуміти найтонші відтінки почуттів і настроїв. Тому, хто більше заглиблений у себе, важче встановлювати стосунки з оточуючими. Однак у Янки така залежність спостерігається не завжди.

Вельми цікаві і істотні психологічні спостереження над весняними Янкамі: вони дуже ранимі, не лідери, а ведені, воліють перебувати від усього осторонь, але при цьому вельми допитливі, читають багато духовної літератури, а також художню прозу, вірші, у вільний час іноді складають самі. Коли їм доводиться на вечірці виступати перед друзями, всім подобаються їхні розповіді, приправлені тонким гумором. У них розвинене почуття фантазії. Грудневі - сміливі, надзвичайно діяльні, але нетерплячі. Відчуваючи необхідність, йдуть назустріч друзям і допомагають безоплатно, співпереживаючи їх труднощам. Осінні виділяються серед інших видатними творчими успіхами.

Янка любить пожартувати, вона спритна, постійно шукає в житті розваг, різноманітності; оптимістка; багато і охоче сміється. Зимові не надто організовані: можуть прокидатися вранці, тому що вони сови. Зимові Янки в шлюб вступають важко через свого впертого характеру, часом не розуміючи, який чоловік їм потрібен. Володіють хорошими зовнішніми даними, у вільний час люблять малювати - розфарбовувати картинки. До роботи, яку люблять, ставляться сумлінно, але на уклін до начальства ходити не бажають. Вони ревниві настільки, що самі не раді цьому, все переносять болісно, ​​близько приймаючи до серця. При необхідності завжди роблять правильні висновки з зроблених помилок.