Значення імені «Жозефіна»

Особистість Жозефіни: Ті, хто складають вино життя.

Колір: Червоний.

Основні риси: Товариськість, сприйнятливість, інтуїція, здоров'я.

Тотемна рослина: Виноградна лоза.

Тотемна тварина: Олень.

Знак: Ваги.

Тип: Потайливі, кілька боязкі й нерішучі. Як і їхні тотем - виноградна лоза, вимагають догляду, щоб вчасно розквітнути. Щасливе заміжжя або цікава робота для них - мета життя.

Психіка: Уникають конфліктів з обществомі світом, трохи дикувато. У них дещо аристократичні манери, не люблять простонародних розваг, наприклад ярмарків.

Воля: Роблять все, щоб не виявляти сили свого характеру. Але воля є, і в потрібний час вона дає про себе знати.

Збуджуваність: Дуже сильна і поєднується з швидкою реакцією. Вражаюче, що ця надмірна збудливість сусідить з дивовижною зовнішньої холодністю.

Швидкість реакції: Щоб не подати виду, що дана ситуація лякає або хвилює їх, вони стримують свої емоції до такого ступеня, що здаються абсолютно безпристрасним.

Поле діяльності: Жозефіна не люблять вчитися, робить це тільки з потреби. Кароліни або обирають домашнє вогнище і тоді стають неперевершеними господинями і ідеальними дружинами, або поєднують домашні обов'язки з професією адвоката, психіатра, стюардеси і т.

Інтуїція: Ці жінки мають здатність передбачати найбільш важливі етапи свого життя.

Інтелект: У них живий розум, схильний до узагальнень, чудова пам'ять, але вони не дуже допитливі.

Сприйнятливість: Якщо Кароліна і подібні їй прив'язуються до кого-небудь, то це надовго, а можливо, і назавжди. Дуже обережні, часто довгі роки чекають свого казкового принца.

Моральність: Цим жінкам притаманне почуття власної гідності, вони вірні слову і завжди виконують взяті зобов'язання. Однаково дружать як з чоловіками, так і з жінками і важко переживають зради або нечесні вчинки.

Здоров'я: Бездоганна. Ніколи не скаржаться, невтомні і витривалі. Єдине слабке місце в їх організмі - органи внутрішньої секреції.

Сексуальність: Вони стримані, що не виключає поривів чуттєвості, особливо коли зустрічають ідеального партнера.

Активність: Необхідно багато такту і разом з тим наполегливості, щоб розвинути у цих дівчаток активність. Нав'язування кому-небудь своєї точки зору вважають негожим.

Товариськість: Долають свої важкі життєві проблеми самостійно. Близько повинні дбати, щоб у них не пропадав контакт з суспільством.

Висновок: Їх потрібно добре розуміти, щоб ненароком не образити.

Жозефіна не любить обговорювати недоліки свого характеру і мріє про те, щоб принц з казки розумів їх з півслова.