Значення імені «Тимур»

Походження: Тимур з монгольсокго - «залізо».

Похідні: Тімурка, Тіма, Мура.

Знак Зодіаку: Рак.

Планета: Прозерпіна.

Колір: чорний.

Сприятливе дерево: коригуючі.

Завітне рослина: чорний тюльпан.

Заступник імені: пітон.

Камінь-талісман: обсидіан.

Характеристика: У дитинстві до п'яти років схильний до інфекційних захворювань, частих застуд. Зовні схожий на матір, характер за генотипом успадковує від батька. Добрий, поступливий, трохи нерішучий хлопчик. В іграх проявляється його надзвичайна кмітливість, уміння орієнтуватися в різних ситуаціях. Довірливий, любить ділитися з друзями своїми враженнями, секретами. Небагатослівний, ніколи не зрадить друга. У школі має авторитет, має організаторські здібності, охоче бере участь в різних заходах. Бажано захопити його з дитинства спортом, він може досягти хороших результатів у силових видах спорту. Навчання не доставляє йому особливих складнощів, більш всіх предметів йому подобається математика. На уроках він уважний, що дозволяє йому витрачати набагато менше часу на приготування домашнього завдання, ніж іншим. Вільного часу у Тимура багато, але проводить він його найчастіше за шахами, шашками, за читанням книг. З повагою ставиться до старших, відчуває теплі почуття до людей похилого віку. Завжди відгукується на прохання про допомогу, безкорисливий. Не терпить підвищеного тону, сам спокійний і вважає, що всі питання можна вирішити без зайвих емоцій. Не любить, щоб батьки порівнювали його з кимось, ставили когось у приклад. Він сильна особистість, і подібне порівняння його кривдить.

«Зимовий» Тимур: віддає перевагу точним наукам, часто стає переможцем математичних олімпіад. «Грудневий» - захоплюється футболом, природні дані дають йому можливість стати професіоналом. Тренер його відразу помічає на поле, він витривалий, кмітливий, добре орієнтується в грі. Невтомний у досягненні мети, напористий. Однак «зимовий» Тимур запальний, часом йому доводиться боротися із самим собою.

«Осінній»: схильний до розміреного планомірного способу життя, у нього кожна хвилина розписана, не витрачає час даремно. Самодісціплінірованние, все встигає. Хороший дипломат, неконфліктний сам і вміє примирити товаришів. Уникає гострих кутів, що обов'язково порушує його плани, намагається не створювати складнощів іншим. Ненав'язливий, рідко звертається за допомогою до друзів, не бажаючи обтяжувати їх своїми проблемами. Радами батьків користується часто, прислухається до їхньої думки. Відвідує технічні гуртки.

«Літній»: добрий, скромний, кілька нерішучий, що приносить йому багато неприємностей. Слід з дитинства привчати його самостійно приймати рішення, не боятися труднощів. Він неговіркий, але вміє слухати. Отримує вищу освіту, але працює найчастіше не за фахом. Батькам необхідно допомогти йому при виборі професії. На «літнього» Тимура можна вплинути за допомогою аргументів. Він піддається переконанню. Йому самому важко зробити правильний вибір. Він талановитий, легше йому даються природничі науки, може проявити себе в області медицини, біології чи стати журналістом, оглядачем.

«Весняний» Тимур: кілька неврівноважений, кидається з однієї крайності в іншу. Хоче встигнути скрізь, але недооцінює свої сили і можливості. Талановитий у галузі мистецтва, медицини, може бути прекрасним хірургом, окулістом, рентгенологом. У дитинстві незібраний, відвідує кілька гуртків відразу і абсолютно різнопланових. Може займатися у літературному гуртку, драматичному, хімічному, потім все кинути і захопитися спортом, але ненадовго. Потрібно допомогти йому зосередитися на чомусь одному. Йому дається все і досить легко, але зробити вибір важко.

«Зимового» і «осінньому» Тимуру підходять по батькові: Азар'євич, Антонович, Максимович, Олексійович, Сергійович.

«Літньому» і «весняному»: Артурович, Арнольдович, Захарович, Давидович, Аскольдович, Олегович, Володимирович.

Дивіться також значення батькові: Тімуровіч і Тимуровна.