«В Ганні головне - це її підсвідома грунт, що лежить частіше за все не на скелі, а на таких підгрунтових шарах, якими носій цього імені йде у надра буття».
П.
Флоренський
Походження: Ім'я Анна староєврейського походження. Означає: благодать, милостива, миловидна, граціозна. У метафізиці жіночих імен Ганна відповідає чоловічому імені Олексій.
Значення: Просте і гарне ім'я з яскраво вираженими ознаками - це щось велике, гладке, гучне і хоробре, і в той же час мужнє і повільне. Від нього виходить м'яке світло і спокій смирення. Свою красу, величність і надійність воно несе вже більше двох тисяч років і любимо в багатьох країнах. За поширеністю ім'я знаходиться в першій десятці імен і ніколи не опускалося в розряд рідкісних.
Іменини: 11 cічня, 3 лютого, 16 лютого, 17 лютого, 23 лютого, 26 лютого, 11 березня, 14 березня, 8 квітня, 13 квітня, 11 травня, 23 червня, 25 червня , 26 червня, 18 липня, 3 серпня, 5 серпня, 7 серпня, 29 серпня, 10 вересня, 22 вересня, 11 жовтня, 15 жовтня, 4 листопада, 10 листопада, 11 листопада, 16 листопада, 3 грудня, 22 грудня
Зодіак імені: Діва.
Планета: Прозерпіна.
Колір імені: Червоний, блакитний, матовий бежево-рожевий.
Камінь-талісман: Рубін.
Рослина: Горобина, рожева астра, чорниця.
Тварина: Заєць, рись.
Основні риси: Внутрішня безкомпромісність, правдолюбство.
Тип: Аннушка-Сударушка. Досить подивитися в очі Ганнусі, щоб зрозуміти, яким був погляд нашої праматері Єви - в них пристрасність полуденних променів. Справжній шибеник. Підстерігає жертву, як її тотемна тварина - рись. Дорослішаючи, справляє враження людини, що володіє якимось таємним знанням, читаючою Книгу Життя.
Ім'я та характер: Анна - велика клопотуха. Вона схожа характером на юркую пташку, яка безперестанку в'є гніздечко, де б не знаходилася: вдома чи на роботі. Вона живе не тільки своїми, але й чужими турботами. Іноді це властивість приймає кілька хворобливий характер - і тоді Нюра стає нестримної плетуха.
Анна акуратна, уважна, жалісливо - на шкоду собі та іншим. Це, строго кажучи, жертовна натура або яка вважає себе такою.
Анна - випромінює світло ... У Ганні з дитинства проявляється її головна якість - доброта. Вона з радістю доглядає за кошенятами, щенятами, пташками. Грає з ляльками, немов з молодшими дітьми. У більш старшому віці здатна надати серйозну допомогу своїм близьким, що потрапили у скрутне становище. Занурення і злиття з чимось глибоким, але безособовим, недопроявленним і зовні незачепленим, поєднуються в Анне з внутрішньою енергією, яка приймає форму віри і милосердя, розуміння будь-якого як частини чогось цілого і нероздільного.
Ганна здатна полюбити хворого, питущого або невдахи. При цьому ніколи не шкодує про свій вибір. Вона покірно несе свій хрест, прагнучи допомогти нещасній людині. Пробуджує в ньому спрагу життя й прагнення до боротьби за місце під сонцем. Як правило, її хвилює і викликає відповідну реакцію, все, що відбувається навколо.
Психіка: Интроверт, не піддається впливу. Володіє неймовірною пам'яттю.
Анна примхлива і вимоглива. Далеко не всякий зуміє пристосуватися до змін її настрою.
Інтуїція: Ганною керує ясновидіння. Передчуває, відгадує, обволікає вас своєю чарівністю.
Інтелект: Занадто аналитична. Її рисячі очі нічого не пропускають. Завдяки миловидності і чарівності може схилити на свою сторону не тільки близьких.
Моральність: Не надто сувора. Ганні здається, що вона має право розпоряджатися моральними принципами і міняти їх на свій розсуд. Допоможе старенькій сусідці з покупками і в роботі по дому. Турботи рідних і близьких стають і її турботами. Навколишні нерідко цим зловживають, але Ганна на них не ображається.
Здоров'я: У Ганни крихкі кістки і дуже «вразливий» шлунок. Слід дотримуватися дієти і пізно не вечеряти. Можливі нещасні випадки пов'язані з транспортом. У дитинстві треба стежити за очима.
Сексуальність: Секс для Ганни - все або нічого. Все - коли любить, а нічого - коли не любить. Вона стримано-пристрасна, зриви бувають рідко. Нерідко має привабливу зовнішність. Спокушати або переслідувати любов'ю Анну марно: вона сама робить вибір. Одночасно може мати чоловіка і коханця, вважаючи, що зберігає вірність і тому, й іншому. Коханому в змозі дати все багатство хтивості за умови, що він не буде стримувати її поривів. Розглядає своє тіло як цінний інструмент, який здатний оцінити по достоїнству тільки віртуоз. Сексом вона любить займатися довго, насолоджуючись його окремими фазами і повної розкутістю. Після бурхливої ночі залишається збудженої протягом декількох днів. Її чоловіка - Василь, Сергій, Леонід Павло, Михайло Андрій Анатолій і Володимир.
Шлюб: Перший шлюб Анни часто буває невдалим - і це надовго вибиває її з колії.
Ганна - вірна й віддана дружина, зрад не переносить. Якщо стикається з грубістю і хамством, то замикається в собі й терпляче перечікує до кращих часів. Випробування самотністю, пов'язане з можливим розлученням, для Ганни не завжди переважніше зневаженого гідності. Чоловіки, діти і бездомні цуценята живуть у Ганни, як у Христа за пазухою.
Сприятливі союзи: з Олексієм, Борисом, Євгеном, Захаром, Костянтином і Степаном.
Несприятливі союзи: з Олександром, Георгієм, Сергієм, Левом, Станіславом.
Захоплення: Вміє шити й красиво одягатися. Любить возитися з дітьми.
Поле діяльності: Медицина. Вміє розповідати і примушувати слухати себе. Може стати досвідченим інженером, сестрою милосердя, учителькою, вихователькою. Артистична.
Бізнес: сумлінність, працює з незвичайною відданістю, до самозабуття. По духу їй більше підходить робота, пов'язана з людьми. Віддаючи себе повністю роботі, не дбає про матеріальну сторону справи. Працелюбна, проте витрачає енергію не на себе, а на благополуччя тих, хто дорогий її серцю.
Знаменитості: Анна Іванівна, Ахматова, Вескі, Гагаріна, Герман Єлізарова-Ульянова, Керн, Козакевич, Комолова, Малухіна, Матвєєва (Павлова), Монс, Нікагава, Пекуін, Рибіна, Самохіна, Тихонова.
З історії: Серед безлічі Анн - королеви, імператриці, красуні, мучениці.
Анна Руська, дочка Ярослава Мудрого, внучка норвезького короля Олафа, була королевою Франції, опікункою малолітнього сина - короля Філіпа (XI в).
Анна залишилася однією з найулюбленіших королев французів. А французькі королі кілька століть поспіль приносили присягу при вступі на престол на Реймського Євангелії - рукописній книзі на давньослов'янське мовою з бібліотеки, привезеної Анною Ярославни з Росії.