Значення імені «Софія»

«Ім'я Софія є жіночий аспект чоловічого імені Василь, але не в сенсі прояви в жіночої особистості імені чоловічого, а як явище, паралельне останньому і від нього не залежне. Ставлення Софії зовсім не відносини Олександри до Олександра а швидше, наприклад, за образом відносини Анни до Олексія ».

П.

Флоренський

Значення, походження: Ім'я Софія (стар.

Софія) давньогрецького походження, означає мудрість, премудрість, мудра. Тихе, сумне, шорсткувате ім'я, але зате ніжне, жіночне, легке і гаряче. Цим ім'ям названа столиця Болгарії Софія (наголос на першому складі) - по головному храму на честь святої Софії. Внутрішній світ цього імені, відстороненого від зовнішньої суєти, створює почуття власної гідності і зростання. Деяка приховуванням і збереження тепла відображають образ вогнища, зігріваючого дух і віру. Вібрація його звучання звертає до власного світла, що несе внутрішнє піднесення духу. Софія - ім'я імпульсивне і глибоке. Однак у ньому закладено недовіру до своєї чуттєвості і певна серйозність. Не дарма, втім, в давнину вибирали це слово для позначення мудрості, досягти якої не можна без глибини почуттів. Мудрість знаходить той, хто зможе привести в рівновагу найглибші переживання. Ім'я рідкісне - одне на тисячу в місті, а на селі - одинично. Воно не проявляє тенденції до зростання популярності.

Іменини: 17 июня, 29 грудня, 31 грудня, 28 лютого, 1 квітня, 4 червня, 30 вересня, 1 жовтня.

Зодіак імені: Ваги.

Планета: Сатурн (Венера, Плутон).

Колір імені: Темно-блакитний, зелений, смарагдово-зелений, поєднання темно-синього з солом'яним, сріблястий, фіолетовий. Найбільш сприятливий колір - білий.

Камінь-талісман: Лазурит, яшма.

Рослина: Липа, кедр.

Тварина: Ластівка, богомол.

Основні риси: Сексуальність, сприйнятливість, товариськість, активність, праведність.

Тип: Софія - людина з багатими життєвими силами. З дитинства задає сім'ї надзвичайний темп життя. Одночасно і активна, і флегматично. Її основна риса - вміння вирішувати за лічені хвилини. будь-яку проблему. Дуже рухлива, не може всидіти на одному місці.

Ім'я та характер: Софія не любить нічого, що триває довго. Хоче все зазнати в житті, не любить залишатися в тіні. Буває дуже відверта, проте і чужу сповідь вислухає уважно і дасть добру пораду. Дуже потребує любові і насамперед - у постійних любовних зізнаннях. Їй доведеться переробляти свій характер. Слабка воля, безініціативність і млявість повинні якщо не поступитися місцем іншим, більш необхідним для життя рисам характеру, то хоча б не виявляти себе.

Доля: Софія відноситься до рішучих жінкам ... З дитинства найчастіше Соня зростає старанним і посидючим дитиною. Знає, що значить «треба». Знання їй даються важко, тому вони більш глибокі. Маленька Софа - ніжна, добра дівчинка. Сором'язлива, недовірлива. У той же час здатна до співчуття, може надати посильну допомогу. З віком працьовитість Софії може знайти прекрасне застосування і в кар'єрі, і в сімейному житті. Одним словом, при відомій частці везіння у Софії може вийти прийнятна доля.

Психіка: Схильна до духовного стриптизу. І якщо ви відмовитеся її вислухати, то вразила Софію в саме серце. За вдачею вона суддя, несуча допомогу та зцілення. Може зробити боляче, але людина зміцніє. Софія годинами може говорити про своїх і чужих проблемах. Але це не безтурботне перемивання кісточок. Тому до неї тягнуться на сповідь.

Інтуїція: Софія частіше користується власними висновками, ніж інтуїцією.

Інтелект: Розумна, мислить глобально. У неї золоті руки - вона може робити все, принаймні вона сама так вважає.

Моральність: Тверда, здатна на героїчний вчинок. Розуміє чужі слабкості, але нетерпима до своїх помилок. Для чужих проблем може зіграти роль громовідводу. При цьому з чужою бідою вона справляється краще, ніж зі своєю. У разі конфліктів треба апелювати до її розуму. Софія щедра у всьому - це одне з найдивовижніших її якостей.

Здоров'я: Софія - ласунка, звідси всі її проблеми. Їй необхідна дієта.

Сексуальність: У Софії любвеобильное серце, тому вона ні в чому не відмовляє тим, кого любить. Вона темпераментна, збудлива, жадає хтивості. Готова нескінченно довго вдаватися до любовних ігор. Від партнера вимагає повної віддачі. Болісно переносить навіть хвилинне фізичне роз'єднання. Під час інтимної близькості їй хочеться злитися з партнером, розчинитися в ньому, продовжити тілесне зіткнення. Потребує замилуванні, излияниях любові, буквально купається в гарячих словах партнера. Для неї вони - невід'ємна частина еротичних ласк. У не меншій мірі їй потрібні і заключні ласки. Софія сприймає мало не як образу, якщо після інтимної близькості її партнер швидко засинає. А адже вона може ще подарувати незабутні хвилини блаженства! Одним словом, Софія хороша в любові і вміє винагородити свого коханого ласкою, теплом і ніжністю. Вона ідеальна в сексі, віддає себе партнеру цілком. Для неї немає заборонених ласк і поз. Софія відчуває щастя, відчуваючи себе жінкою, яку бажають, якою насолоджуються. Своєю сексуальною поведінкою вона може прив'язати до себе будь. Особливо їй підходять Юрій, Гнат Гліб Аркадій Олександр Олексій, Сергій, Борис і Володимир. Найбільш сексуальна Софія Аркадіївна.

Шлюб: Софія - мати Віри, Надії і Любові, через неї передаються традиції. Зазвичай ощасливлені чоловіком. Чоловіки відчувають у ній якусь незвичайність, несхожість на інших. У цьому її козирі та переваги. Ці ж якості допомагають їй не тільки в статевих проблемах. У сімейному житті Софія може, але не хоче грати роль лідера. Здатна поламати налагоджений сімейний побут, якщо в житті зіштовхнеться із сильним любовним почуттям. З батьками чоловіка підтримує добрі відносини.

Сприятливі союзи: з Аркадієм, Володимиром, Владиславом, Глібом, Олегом, Юрієм або Костянтином.

Несприятливі союзи: з Андрієм, Дмитром, Петром та Станіславом.

Захоплення: Любить оточувати себе веселою компанією. Дуже гостинна, віддана родині, схиблена на любові до дітей і чоловіка. Софія - відмінний кулінар, їй вдається організувати застілля на найвищому рівні. Стежить за модою, але в одязі не допускає екстравагантності.

Поле діяльності: Не можна сказати, що Софії подобається вчитися, вона вчиться по ходу справи. Її професія повинна бути пов'язана з поїздками. Вона може бути репортером, мандрівником. Софія може бути дуже балакучою, особливо якщо вона не знайшла вихід своєї чуттєвості в якій-небудь кар'єрі, будь то вимагає великої і пристрасної любові наука або ж ще більш емоційне мистецтво.

Бізнес: Товариші по службі особливо цінують в Софії сумлінність і лагідність. Вона гарний фахівець і швидко просувається службовими сходами. Усього в житті домагається сама, не розраховуючи на поблажки. Невдачі не можуть вибити її з колії. Але якщо навіть невдача і трапиться, Софія ніколи не покаже виду, що пригнічена, так як любить бути на висоті. Софія надійний працівник, але тільки іноді в її поведінці починає відображатися сила її стримуваних емоцій.

Знаменитості: Ковалевська, Лорен Марсо, Перовська, Пилявская, Преображенська, Ротару, Самойлова, Софія Фредеріка Амалія Августа Анхальт-Цербська (Катерина II), Успенська, Чіаурелі.

З історії: Софія Палеолог - друга дружина великого князя Івана III, яка зіграла чималу роль в історії Московської держави. Дочка, рідного брата останнього візантійського імператора Костянтина, листопад 1472 г.

Софія Палеолог прибула в Москву-і в той же день вінчалася з Іоанном. Шлюб цей мав важливий вплив на форму Московської держави, а також на всю зовнішню обстановку влади. Він прискорив процес «збирання Русі», внісши до Москви традиції імперії. Змінилися відносини великого князя до князів інших вотчин, до дружини. Мандрівник писав про вересні Палеолог: «Це була жінка хитра, за її навіюванню князь зробив багато чого». Літописець стверджує, що під її впливом Іоанн покінчив з Ордою.

Софія сприяла тому, що Іван оточив себе пишнотою, завів етикет при дворі і прийняв герб візантійської імперії - двоголового орла. Великокнязівська столиця готувалася зробитися столицею царської. Значну частину участі у всьому цьому можна приписати племінниці візантійського імператора. Померла Софія за два роки до смерті чоловіка - 7 квітня 1903 г.