Значення імені «Іларіон»

походження: Іларіон - ім'я давньогрецького походження і означає: веселий, радісний.

Іменини: 10 квітня, 19 червня, 31 серпня, 3, 20 листопада, 1 грудня.

Російська форма: Ларіон.

Похідні: Ілларіонка, Іла Ларіонка, Ларіоха, Ларіоша, Ларя, Ларюха, Ларюша.

Знак Зодіаку: Скорпіон.

Планета: Плутон.

Колір: малиновий.

Сприятливе дерево: каштан.

Завітне рослина: півонія.

Заступник імені: ягуар.

Камінь-талісман: топаз.

Характеристика: Зараз ім'я Іларіон майже забуте, його зустрінеш хіба що в романах, хоча воно нічим не гірше, ніж, скажімо, Володимир чи Петро. За своїм приємному звучанню не поступається будь-якому іншому імені, яке ми даємо сьогодні дітям. Як правило, це добрі, одухотворені люди. Схожі на матір у всьому. Через свою здатність приймати все близько до серця часто потрапляють в історії. Скромні і нерішучі, одружуються пізно. Вони інтроверти, занурені в себе і не люблять ділитися своїми думками ні з ким. Не досягають великих висот через боязкість характеру.

Ілларіонов - хороші й уважні батьки. Чи не зверхники, прислухаються до добрих порад. Деякі з них так і не одружуються, а присвячують себе Богові і приймають сан священика.

«Зимовий» Іларіон: великий умілець, дуже вперті, наполегливі та працелюбні. Завдяки цим якостям багато чого домагаються в житті.

Серед Ілларіонов за професією: інженери, лікарі, програмісти, художники, письменники, педагоги. Люблять колекціонувати. На жаль, деякі Іларіон так і не досягають визнання. У старості їх турбує серце - слабке серце успадковано ними від матері. Схильні до самоти.

Дивіться також значення батькові: Іларіонівна і Іларіонович.