Значення імені «Ростислав»

Від старослов'янської зростаюча слава.

З маленьким Ростиком злагодити буває нелегко: він дуже впертий, примхливий і вміє сльозами домогтися свого. Хлопчик часто хворіє, у нього нестійка нервова система, і батьки намагаються потурати йому в усьому. Але, стаючи старше, він позбавляється від цих, прямо кажучи, не надто приємних якостей.

Ростислави талановиті, і талант їх проявляється в самих різних областях. Є серед них навіть священнослужителі. У народжених взимку гостро розвинене почуття справедливості, вони відчайдушні борці за правду і на цьому терені наживають собі масу неприємностей. Характер у них непростий - вони собі на умі і вигоди своєї не упустять. Трохи неохайні, мало приділяють уваги своєму зовнішньому вигляду, не можуть розлучитися зі старими речами і роками носять один і той же костюм. Вони невибагливі в побуті і не люблять ускладнювати собі життя турботою про комфорт. Відрізняються деякою повільністю, але сама нестерпна їх риса - схильність до моралізаторства. Однак на них буває важко сердитися - вони обеззброюють вас своєю добротою. Справа, за яку береться Ростислав, завжди благородна, і він переконаний, що рано чи пізно досягне успіху.

Літні Ростислави - часто просто безхарактерність люди, що знаходяться під каблуком у дружини. Їм випадає нелегка доля, перший шлюб часто складається невдало. Це дуже здатні люди, але здібності їх здебільшого залишаються нереалізованими. Фанатично віддані своїй роботі. Манерами і поведінкою річного Ростислава властива деяка театральність. Вони легко піддаються впливу сильних особистостей. Осінні - мають гарну інтуїцію, вміють обходити гострі кути і, якщо треба, діяти хитрістю. Важко сходяться з людьми й так само нелегко розлучаються. Думка про людей у ​​них складається раз і назавжди: якщо людина не сподобався, то це безповоротно.

Ростислав дуже прив'язаний до своїх рідних і покірливо несе весь тягар обов'язків перед ними. Ставитися до Ростислава треба терпляче - він вартий того. Єдине, чого слід побоюватися, - його пристрасті до випивки. Сексуальне значення імені Ростислав Він завжди горить полум'ям бажання, але не завжди знаходить йому задоволення.

Ростислав в любові незвичайний - він боязкий і нерішучий, вступає в інтимні стосунки вкрай обережно, навіть з побоюванням, при першій близькості сильне почуття у нього може зовсім відсутніми. Тут дуже багато залежить від його партнерки. Для Ростислава важливо, щоб вона не тільки мала потребу в ньому як у чоловікові, здатній задовольнити її пристрасть, а й відчувала до нього ніжні почуття. Йому потрібна любовна прелюдія, хочеться купатися в ласка своєї подруги, якій він зазвичай надає повну свободу дій.

Ростислав швидше належить до типу чоловіки-сина, якому бракує поруч сильної жінки. До нього найчастіше тягнуться зимові жінки, що люблять опікувати свого партнера, керувати ним, що вимагають від нього частої і тривалої близькості. Але Ростислав не витримує такої любові, вона дратує його, стомлює. Часом у нього бувають паузи, протягом багатьох днів він ніби переоцінює свої інтимні стосунки, мучиться почуттям провини перед своєю подругою. Якщо у Ростислава міцна і довга любовний зв'язок, він виступає в ролі захисника своєї жінки, прагне бути її опорою в житті, але в ліжку любить більше сам отримувати еротичні насолоди, ніж піклуватися про партнерку. Інтимна близькість доставляє Ростиславу тільки тоді найвище задоволення, коли він спокійний, усунутий від серйозних проблем, повністю розслаблений. Можливо, цьому має передувати якийсь емоційно хвилюючий вечір, проведений удвох з жінкою, з багатьма еротично збудливими факторами. Зимового Ростиславу протипоказана зв'язок із зимовою ж партнеркою, їм буде дуже складно знайти взаєморозуміння.