Значення імені «Евеліна»

Значення імені: Евеліна від давньо-єврейського «життєва сила».

Похідні імені: Евелінка, Еліна Ева, Еля, Веля, Ліна.

Колір імені: Блакитний.

Основні риси: Воля, сприйнятливість, моральність, активність.

Тотемна рослина: Лілія.

Тотемна тварина: Голуб.

Знак зодіаку: Діва.

Тип: Холерики з нелегким характером. Це розумні, працьовиті жінки, кілька похмурі, заздрісні, але володіють величезними запасами любові і ніжності.

Психіка: Інтроверти - схильні замикатися в собі і не завжди виявляють свої думки і почуття. Потайливі. Вельми самовпевнені і розважливі.

Воля: Дуже сильна, яка не залишає місця егоїзму.

Тотемом Евеліни: є лілія - ​​символ краси і чуйності, сильний запах якої, однак, не всі переносять.

Збуджуваність: У поєднанні з швидкістю реагування стає просто вибухонебезпечною!

Швидкість реакції: Величезна! Якщо вже Евеліна не згодна з чимось, то свою незгоду висловлює дуже бурхливо. Уперта. Поразки і невдачі засмучують їх, але вони не роблять з цього трагедії.

Поле діяльності: Зазвичай це зразкові учениці. Їх приваблюють професії, де потрібно викладатися повністю, але найбільше їм підходить роль матері сімейства і хранительки домашнього вогнища. Їм подобається працювати з дітьми і доглядати за хворими, можуть стати лікарями, медсестрами, санітарками, вчителями та т.

Інтуїція: Евеліна володіє хорошою інтуїцією, але не користується нею, вважаючи за краще уторовані шляху різних несподіванок. Твердо стоять на землі.

Інтелект: Чи не прагнуть блищати, радше воліють поступитися місцем людям, охочим привернути до себе увагу. У них аналітичний склад розуму, звідси інтерес до дрібниць, а не до цілого.

Сприйнятливість: Таких жінок легко образити і поранити. Але вони швидше заступляться за інших, ніж стануть захищати себе. Здатні на сильні прихильності, але коло їх друзів обмежений і ретельно відібраний.

Моральність: Евеліна дотримується занадто суворих моральних правил. У них вроджене почуття порядності, яке особливо яскраво проявляється в переломні моменти їх життя.

Здоров'я: Мають завидним здоров'ям і витривалістю. Повинні вести розмірений спосіб життя. Слабкі «сторони» - кишечник, легені та шкіра.

Сексуальність: Грає величезну роль в їх житті. Найголовнішим для них є радість віддання.

Активність: Створюється враження, що те, що іншим доводиться брати з працею, їм дається з легкістю.

Товариськість: У суспільстві почувають себе легко і невимушено, хоча самі не прагнуть до спілкування.

Характер: Евеліна - дуже активна, діяльна, товариська і приваблива жінка. Трохи балакуча і зайво цікава, надто емоційна - це іноді заважає їй налагодити відносини з людьми, У неї легкий характер, вона не робить трагедії з невдач, просто Евеліна вибирає собі інше заняття. Успіх, визнання, поклоніння - її повсякчасна мета, і Евеліні вдається досягти її в чималому ступені за кошторисів сильно розвиненою інтуїції.

Висновок: У дитинстві Евеліна не доставляє клопоту, так як рано привчали самостійно вирішувати свої проблеми, не звалюючи їх на плечі інших.