Значення імені «Таїсія»

Походження: Таїсія (разг. Таїса і Таїсія) - у перекладі з грецької означає мудра, пізня, богиня родючості, що належить Изиде, а також присвячена Изиде (егип. В античній міфології Ізіда - богиня родючості.

Значення: Легке, хороше і надійне ім'я. Енергетика імені не проста. У ній відзначається достатня рухливість, емоційність, але найголовніше - є якась прихована пружинка, якась чисто котяча хитрість, що дозволяє Тасі бути одночасно домашньої та лагідною, і разом з тим - завжди готової випустити кігті. Ім'я рідкісне, але завжди було і залишається помітним.

Іменини: 4 квітня, 23 травня, 21 жовтня

Зодіак імені: Ваги.

Планета: Венера.

Колір імені: Рожевий, синій, золотистий, коричнево-червоний, світло-сталевий. Найбільш сприятливі кольори - білий і жовтий.

Камінь-талісман: Агат, золото, опал.

Рослина: Горіх, мак.

Тварина: Кінь-іноходець.

Основні риси: Блискуча, зваблива.

Тип: Болтушка-хохотушка.

Ім'я та характер: У дитинстві Тая відрізняється невтомністю і схильністю до пустотливих і не завжди безневинним витівок. Характер - швидше хлоп'ячий, турбот з нею вистачає. Виключно винахідлива, придумує все нові і нові витівки, одним словом, «вождь червоношкірих». В юності залишається такою ж енергійною, хороброї і яскравою. Її недолюблюють за деякий зарозумілість. Не вміє і не бажає йти на компроміси. Здатна постояти за себе. Прагне, щоб її життя не було повсякденним. Дуже незалежний, але досить скритний характер. Всі свої проблеми вирішує сама. Хоче якомога повніше реалізувати свої можливості. Терпляча і завзята, домагається свого, незважаючи ні на що. Труднощі не можуть її змусити відмовитися від наміченої мети, хоча часом Таїсії нелегко долати їх.

Психіка: Душевні якості не афішує, тримається досить скромно і врівноважено. Однак може раптово випустити на свободу свою імпульсивність. Як кішка, яка може годинами чекати зручного моменту, тільки рухами хвоста видаючи своє збудження, так і Таїсія вміє тримати себе в руках, але здогадатися про її справжніх намірах досить складно. Вибившись в начальники, Таїсія стає зарозумілою і нетерпимою. Зазвичай це спокійна жінка, але якщо її щось турбує, вона стає нервовою і дратівливою, перестає стримуватися і ніколи не пояснює, що сталося.

Інтелект: Таїсія - розумний та ініціативний працівник. «Зимова» Таїсія володіє гострим розумом, доброю пам'яттю. Дуже уважна, здатна помічати і запам'ятовувати надовго найдрібніші подробиці того, що відбувається.

Моральність: У Таїсії багато друзів і повно ворогів. Віддає перевагу мовчки збирати образи, замість того, щоб у спокійній обстановці спробувати вирішити непорозуміння. У разі гострої необхідності може прийняти допомогу, але лише від близьких і друзів. Не терпить брехні, сама брехати не вміє. Уміло гасить конфлікти, не любить пересудів і пліток.

Здоров'я: слабка нервова система.

Таїсія схильна до фарингіту.

Сексуальність: Має успіх у сильної статі. Дуже чуттєва і сексуальна жінка. З ранньої юності мріє про кохання. Аж ніяк не наївна в еротиці. Не поділяє любов і секс, для неї це єдине ціле. В інтимній близькості вона розкута, пристрасна, ніжна.

Таїсія - чудова партнерка, але вимоглива до чоловіка. Підвищеною сексуальністю володіє Таїсія Альбертівна.

Шлюб: Як господиня дуже надійна, гостинна, люб'язна. Свою родину і власність Таїсія захистить і не дозволить нікому себе образити і відтіснити. Будує сім'ю активно і енергійно, може навіть перестаратися. Будучи не формальним, а фактичним її главою, вона править жорсткою рукою: кожному члену сім'ї чітко визначені обов'язки. Сама вона вміє і любить готувати, відмінно шиє і в'яже. Заміж виходить кілька разів, зазвичай вдалим буває лише останній шлюб. Її чоловік повинен бути інтелектуальним, привабливим, сильним, матеріально забезпеченим, досвідченим, мати почуття гумору. Заміж Таїсія не поспішає. У сім'ї зазвичай щаслива.

Захоплення: Обожнює телесеріали - це кращий для неї відпочинок. Модно одягається, носить прикраси. Любить квіти і подарунки, а також компліменти від навколишнього її натовпи шанувальників. Із задоволенням займається вихованням дітей. У зрілому віці перечитує улюблені в дитинстві казки. Колекціонує гарних ляльок, плюшеві іграшки. Любить галасливі компанії. Не може жити без спілкування, щоб продемонструвати свої здібності. Із задоволенням проводить час на кухні. Любить солодощі, акуратність і охайність.

Поле діяльності: Вона годує й одягає, сварить і пестить, навчає життя, вона - мати, тому завжди права. Часто працює педагогом або тренером, взагалі, вважає за краще роботу з людьми. Може бути артисткою або музикантом. Володіє знахарськими здібностями.

Бізнес: Сильна воля, напористість у поєднанні з товариськістю і вмінням ладити з людьми дозволяють їй бути ідеальною діловою жінкою. Їй необхідно займатися бізнесом: навіть у найбільш ризикованих ситуаціях у Таїсії більше шансів на успіх, ніж у Валентини, Ірини або Оксани. Приймаючи правила гри світу бізнесу, вона діє швидко, енергійно і без сентиментів, причому однаково хороша в ролях як виконавця, так і керівника. Працьовитість і енергію зберігає до старості. Чи не ходить уторованими доріжками, кар'єристка.

Знаменитості: Єфремова, Калинченко.

З історії: Таїс Афінська - одна з найзнаменитіших гетер свого часу, гетера вищого класу, легендарна антична красуня. Бути гетерою - це значить постійно бути першим. Гетера повинна володіти не тільки досконалою красою, їй мало вивчити мистецтво кохання і спокушання. Вона повинна бути розумною і вміло вести розмову. Їй треба досягати успіху в декількох видах спорту, а в одному з них навіть перевершувати чоловіків. Саме слово «гетера» означає подруга, товариш. І такою подругою, яка має усіма зазначеними вище якостями, була Таїс Афінська. Вона чудово плавала, танцювала, була хорошою наїзницею, могла постояти за себе. Була допущена до таємних обрядів жіночих божеств, чудово освічена. Не випадково саме їй присвятив свій знаменитий роман Іван Єфремов. У ньому реальні історичні події химерно переплітаються з легендами та авторським вимислом. Афінські гетери були жінками видатних здібностей, гідними подругами найвидатніших умів і діячів мистецтва. Життя Таїс Афінської, оточеній чоловічим поклонінням, була загадкова і чудова. З цим романом пов'язане ім'я і ще однієї Таїсії - дружини письменника Таїсії Йосипівни Єфремової. Великий російський письменник, історик і фантаст І. Єфремов присвятив «Таїс Афінську» їй, яка була великою любов'ю його життя.