Значення імені «Іван»

Походження: Іван староєврейського походження - означає «дар Бога».

Колір: Помаранчевий.

Основні риси: Воля, активність, швидкість реакції, сексуальність.

Тотемна рослина: Дика троянда, шипшина.

Тотемна тварина: Сонечко.

Знак: Телець.

Тип: Холерики з вибуховим характером, схожі на свій тотем - дику троянду з грізними шипами.

Психіка: За характером вони нагадують покупця, який нервово перегортає каталог, не в змозі на чомусь зупинитися.

Воля: У цих людей все написано на обличчі. Якби не було боротьби, життя для них втратила б сенс ...

Збуджуваність: збудливості в тому сенсі, що надмірно чутливі до думки інших: «Що люди подумають про мене? »,« Як я буду виглядати? »

Швидкість реакції: Іван досить агресивний, але в ньому сильно розвинене почуття справедливості.

Поле діяльності: Оцінюють себе та інших за ступенем активності. У школі менш кмітливі, ніж інші учні, тому у них легко розвивається комплекс неповноцінності. З них виходять відмінні технологи, торговці, моряки. Цим людям підходять спеціальності, де можна працювати руками.

Інтуїція: Їм не вистачає інтуїції, що нерідко є причиною невдач.

Інтелект: Тугодуми, довго обмірковують і «пережовують» проблему, насилу приймаючи рішення.

Сприйнятливість: Хлопчики з цим ім'ям потребують любові та уваги, хоча здається, що вони самі прекрасно вміють подбати про себе.

Моральність: Вірять у вищу справедливість. Не люблять компромісів. Віддані друзям і дуже страждають від нечесних вчинків інших людей.

Здоров'я: Відмінне, ніж часто зловживають, забуваючи про те, що час іде і все змінюється. Слабке місце - хребет.

Сексуальність: Секс ніколи не є для них метою, але їх темперамент шукає виходу. Проте при великих сексуальних запитах вони не полігамні. Постарайтеся не розчаровувати їх, це може виявитися небезпечним.

Активність: Пам'ятайте, що надзвичайна активність - одна з основних рис цього характеру, а висновки робіть самі.

Товариськість: Коли без видимої причини вони раптом приймають вас холодно, не ображайтеся, а постарайтеся згадати, чи не вторглися ви випадково в їх таємний маленький світ ...

Щасливий шлюб чекає його з жінкою, чиє ім'я: Алевтина Алла Валентина Вета Гелла Глафіра Дарья, Євдокія Катерина Єлизавета Зоя Ірина Клавдія Любов Марія. Багато інших, такі як Антоніна Варвара Олена Зінаїда Лариса Лідія Майя. Надія Римма Емма йому мало підходять.

Характеристика: Іван - поширене російське ім'я. Носієм його може виявитися і умненький пай-хлопчик, і галасливий забіяка. Ваня завжди собі на умі, в його характері поєднуються сила і слабкість, добро і підступність, душевна відкритість і хитрувато, ніжність і неприборкана лють. Він наполегливий, і якщо щось задумає, то часто йде напролом. Однак іноді за два кроки до мети раптом робить крутий поворот, демонструючи повну байдужість до того, що ще п'ять хвилин тому становило, здавалося б, сенс його існування. Широта натури, притаманна носіям імені Іван, позначається також у надзвичайно широкому діапазоні захоплень, настроїв і планів Івана. Кого тільки не зустрінеш серед Іванов: від льотчика-героя чи письменника - володаря дум до якогось бандита-рецидивіста. Відкритий світу і чуйний, він завжди в курсі справ своїх братів і сестер, тіток і дядьків. На родинні свята зазвичай збирає всіх численних родичів, він корінням пов'язаний з ріднею і свято шанує сімейні традиції. Любить гучні застілля. Скупим його ніхто не назве. Бурхливо реагує на футбольні матчі, стежить за політичними подіями. Та, яка виходить заміж за Івана повинна пам'ятати, що її чекає кілька відчайдушне життя. Будинок його завжди відкритий, у ньому почуваються затишно близькі та далекі родичі, друзі та товариші по службі. Відноситься до людей просто, він довірливий і ненав'язливий. Він досить гнучкий, але разом з тим може бути і упертий, коли справа стосується кровних інтересів, його власних або ж членів його сім'ї.

Іван дорожить шлюбом, але це не означає, що він відмовиться від можливості перевірити силу своїх чоловічих чар на одній з подружок дружини. Хоча він і не ревнивий, але на залицяння до дружини інших чоловіків може відреагувати зовсім непередбаченим чином. Часто одружується двічі.

Іван - любитель домашніх справ, але роботу виконує в основному чоловічу. Дуже любимо своїми дітьми.

Дивіться також значення батькові: Іванівна і Іванович.