Значення імені «Валентина»

Значення, походження: Ім'я Валентина - жіноча форма імені Валентин утвореного від латинського слова «валентна» - сила. Індоєвропейський корінь «вал» значить - мати силу. А ім'я означає - здорова, сильна, бути здоровою. Жіноча форма імені яскравіше і виразніше. Плавність і перелівчівость звучання цього імені малює образ набігаючих і розчиняються хвиль.

Іменини: 23 лютого, 29 липня, 10 листопада

Зодіак імені: Риби.

Планета: Венера.

Колір імені: Ім'я строкате: тут і червоний, і зелений, і синій, і блакитний, і колір морської хвилі, і волошково-рожевий.

Камінь-талісман: Перли.

Рослина: Верба, незабудка, лілія.

Тварина: Стерлядь, голуб.

Основні риси: Відвертість, безпосередність, вірність, привітність, сприйнятливість, активність.

Тип: Холерик з нелегким характером. Годувальниця. Розумна, працьовита жінка, кілька похмура, але вона володіє величезними запасами любові і ніжності.

Ім'я та характер: «Валентина ... - зірка, мечтанье! Як співають твої солов'ї! »- Так писав Олександр Блок. І, немов зачарована цими словами, Валентина пристрасно мріє виглядати загадковою і навіть фатальною жінкою. Однак природа її імені зовсім інша. Увага (Ва-), втягнення (-лен-) і втягування (-тина) - всі ці дії і створюють характер цього імені.

Валентина дуже добрий, турботливий чоловік, завжди готова прийти на допомогу іншим, часто навіть на шкоду власним інтересам і не чекаючи нагороди за свою безкорисливість. У неї легкий характер, вона добродушна, нешкідлива і м'яка, іноді запальна, але швидко відходить.

Валентина - трудівниця і рукодільниця, проста в спілкуванні, весела. Правда, обожнює поговорити, але цілком необразливо.

Доля: Валентина - це жінка, що панує в небі і на землі ... З раннього дитинства у Вале помітна доброта. Вона здатна поділитися з близьким всім, що у неї є. У її житті відбиваються і глобальні ритми повноти буття, і вплив навколишніх обставин і змін. У суспільному житті Валентина весь час у пошуку нового.

Психіка: потайливі. Схильна замикатися в собі і не завжди висловлює свої думки і почуття. Вельми самовпевнена і розважлива.

Інтуїція: Хороша, але Валентина не користується нею, вважаючи за краще уторовані шляху різних несподіванок. Твердо стоїть на землі.

Інтелект: Аналітичний склад розуму, звідси інтерес до дрібниць, а не до цілого. Не прагне блищати, швидше за краще поступатися місцем людям, охочим привернути до себе увагу.

Моральність: Дотримується занадто суворих моральних правил. У неї вроджене почуття порядності, яке особливо яскраво проявляється в переломні моменти життя. Її вдача чимось схожий на мінливе весняне сонечко. Близькі люди, які добре знають її м'який і відхідливий характер, без образи прощають її швидкоплинні сплески емоцій.

Здоров'я: Завидне. І така ж витривалість. Але повинна вести розмірений спосіб життя. Слабкі органи - кишечник, легені та шкіра.

Сексуальність: Не так красива, як чертовски мила. Чуттєва. Мріє про вічне кохання. Гарненька, кокетлива, іноді навіжена. Секс відіграє величезну роль у її житті. Найголовнішим для неї є радість належати.

Шлюб: Заміж виходить по любові. Але її почуття народжується скоріше як відповідне на почуття іншої людини, відчуває до неї сильну любов. Вона не може приректи людину на страждання - і погоджується зв'язати з ним свою долю. Повністю занурюється в сімейне життя. Всю себе присвячує чоловікові та дітям. Прийшовши в гості, обов'язково постарається допомогти господині будинку.

Сприятливі союзи: з Валентином, Володимиром, Глібом, Іваном, Сергієм, Семеном та Олександром.

Несприятливі союзи: з Борисом, Георгієм, Леонідом, Миколою, Станіславом або Юрієм.

Захоплення: Валентина любить приймати гостей. Легка на підйом. Захоплюється азартними іграми, при цьому втрачає над собою контроль і може крупно програти. До спиртним напоям байдужа, але келих шампанського вип'є із задоволенням.

Поле діяльності: Зазвичай це зразкова учениця. Її приваблюють професії, де потрібно викладатися повністю. Але найбільше їй підходить роль матері і хранительки домашнього вогнища. Їй подобається працювати з дітьми і доглядати за хворими. Може стати лікарем, медсестрою, санітаркою, вчителькою і т. Має потяг до мистецтва.

Бізнес: У бізнесі ворогів у неї, можна сказати, немає, а є заздрісники, але їх вона часто обеззброює своєю добротою. І все ж життя Валентини складається не завжди вдало. У цьому винен, головним чином, її чоловік.

Знаменитості: Владимирова, Гаганова, Гагаріна, Гризодубова, Жильцова, Жубінская, Легкоступова, Солнцева, Тализіна, Таранущенка, Терешкова, Толкунова.

З історії: Валентина Сєрова була однією з найвідоміших і найулюбленіших вітчизняних актрис. Відразу згадується Ліза з кінофільму «Жди меня»: живий образ жіночої любові і вірності, що витримала всі випробування. І сценарій, і пісня з фільму, і самі вірші «Жди мене і я повернуся», і багато вірші та поеми були присвячені любили Валентину Сєрову Костянтином Симоновим. З тим же запалом любив прекрасну актрису і маршал Рокоссовський. Це була надзвичайна, чарівна жінка - втілення жіночності та привабливості.