Значення імені «Юлія»

Походження: Юлия (стар. Иулия) - римське родове ім'я. За іншою версією, це жіноча форма римського родового чоловічого імені Юлій (стар. Іулій), яке походить від латинського слова «юлиус» - кучерявий, пухнастий, сніп. Можливо, ім'я Юлій походить від імені легендарного римського героя Юла Асканія, сина Енея й Креуси. Імовірно, Юл став царем заснованої ним Альба-Лонгі. За іншими джерелами, царем Альби був його незаконнонароджений син, а сам Юл заснував новий культ. Від Юла вів свій родовід знаменитий римський рід Юліїв. Так от, в Стародавньому Римі ім'я Юлія присвоювалося жінкам з цього роду, роду Юліїв. Ім'я Юлія означає кучерява, хвиляста, пухнаста, липнева.

Значення: Дуже гарне й жіночне, хороше і ніжне ім'я. Прошмигуючи, невловима струмінь цього звучання - немов пружна і гнучка лінія, проникаюча вперед і огинає перешкоди. У своїй милої жвавості вона мине всі статичне і застигле і не занурюється в глибини серйозності і драматизму.

Юлія - ​​одне з найпривабливіших, чарівних і світлих російських імен жінок. Ім'я дуже любимо, особливо у великих містах (знаходиться в першій десятці), причому його популярність постійно зростає.

Іменини: 31 травня, 29 липня.

Зодіак імені: Лев.

Планета: Сонце (Юпітер).

Колір імені: Яскраво-жовтий, червоний, світлий бірюзово-зелений, помаранчевий, салатовий, темно-блакитний, синій з вузькою червоною смужкою. Найбільш сприятливі кольори - зелений і синій.

Камінь-талісман: Янтар, лазурит, сапфір, нефрит.

Рослина: Дуб, соняшник, виноградна лоза.

Тварина: Стрекоза, олень.

Основні риси: Товариськість, сприйнятливість, інтуїція, здоров'я.

Тип: Рухлива, помітна, що йде вгору по сходах. Скритна, кілька боязлива і нерішуча. Як і її тотем - виноградна лоза, вимагає догляду, щоб вчасно розквітнути. Щасливе заміжжя або цікава робота для неї - мета життя.

Ім'я та характер: Юлия мудра і ніжна зовні, проте характер її примхливий. Досить добродушна, схильна до благодійності, охоче ділиться з іншими. Дуже добре вміє винити у своїх проблемах кого завгодно, тільки не себе. У неї немає почуття відповідальності. Юля створена для послуху і при хорошому вплив може досягти успіху. Її істота, переповнене фантазіями, потребує твердої волі. Вибором і підтриманням свого іміджу Юлія не займається. Її поведінка природно і безпосередньо випливає з особливостей її характеру.

Доля: Юлия належить до тих жінок, які складають вино життя ... У дитинстві Юля - дуже ранима і образливий дитина. Настрій у неї може мінятися миттєво. З веселої і життєрадісної дівчинки вона перетворюється в скривджену й мляву. Але чи здатна сама відновлювати свій настрій. Завзята спорщіца, неохоче визнає свою поразку. Погано переносить чужі страждання і вид крові. Не любить одна залишатися в темряві. Часто у Юлі з дитинства розвиваються примхливість і впертість. Проте їй, як заведеним вовчка (юлє), легко надати потрібний імпульс поведінки. Активна боротьба і протидія для Юлії не характерні, але вихід з важких ситуацій вона знаходить.

Психіка: Трохи дикувато, уникає конфліктів із суспільством. У неї кілька аристократичні манери - не любить простонародних розваг, наприклад ярмарків. Юлії притаманна вражаюча нервова збудливість, стрімкість емоцій - їй подобається бути заводний. Не дарма ж ім'я так схоже на слово «дзига». За темпераментом вона сангвінік, але під зовнішньою веселістю і легкістю йде робота душі. Саме їй Юлія зобов'язана своєю природністю і стійкістю.

Інтуїція: Юлия має здатність передбачати основні етапи свого життя.

Інтелект: Краса Юлії поєднується з досить глибоким інтелектом, великий сприйнятливістю і вмінням жити, не нав'язуючи нікому своєї думки, але вміючи прислухатися до чужої. У неї живий розум, схильний до узагальнень, чудова пам'ять, але вона не дуже допитлива.

Моральність: Її твердість не можна назвати безглуздим впертістю, скоріше це стійкість у нещастях і вміння порівняно спокійно, без екзальтації сприймати рідкісні щасливі подарунки долі. Юлії властиве почуття власної гідності. Вона вірна слову і завжди виконує взяті зобов'язання. Важко переживає зраду або нечесний вчинок.

Здоров'я: Хороше.

Юлія ніколи не скаржиться, невтомна і витривала. Слабкі органи внутрішньої секреції.

Сексуальність: Юлия - дитя кохання, з дитинства оточена поклонінням і з гідністю приймає його. Вона відкрита світу, не йде в самозамилування, а своєю чарівністю надихає інших.

Юлія стримана, але це не виключає поривів чуттєвості, особливо коли зустрічає ідеального партнера. Підвищеною сексуальністю володіє Юлія Ігорівна. Вона вабить і ... йде.

Шлюб: Особиста та сімейне життя Юлії далеко не завжди складається просто і легко, так як вона не сприймає ні грубого натиску, ні безхребетності партнера. Вона добре готує. Вміє створити запаси солінь, варений, консервів. Завжди рада приймати гостей. І не тільки смачно нагодує, але й дасть виговоритися. Не дозволить нікому нудьгувати.

Сприятливі союзи: з Василем, Владиславом, Євгеном, Кирилом, Едуардом.

Несприятливі союзи: з Анатолієм, Андрієм, Миколою, Федором і Філіпом.

Захоплення: Юлия захоплена домашнім господарством. Для неї це сама головна робота, де вона намагається виявити всі свої найкращі якості й чому присвячує весь свій час. Але основне серед захоплень Юлії - книги. А ще вона дуже захоплена всім фантастичним і надприродним.

Поле діяльності: Внутрішню силу Юлії можна назвати універсальною, настільки широкий спектр її можливого застосування. Наприклад, любов до точних наук. Але от любові до навчання немає, навчається лише по необхідності. Тягнеться до богемного життя, намагається досягти загального визнання, проте поступається місцем старшим.

Бізнес: Життєлюбний і рухливий характер Юлії може добре допомогти в кар'єрі. Вона вміє бути стійкою. У неї чимало недоброзичливців і ворогів, але і в друзях недоліку немає.

Юлія часто вміє запалювати оточуючих своїм ентузіазмом. А її надмірна напористість в більшості випадків згладжується веселістю і схильністю до гумору.

Знаменитості: Ажажа, Ангел Белянчікова, Бенюшявічюте, Борисова, Друніна, Жімантене (Жемайте), Меньшова, Пушкіна.

З історії: Юлия Крюндером (1764-1824) - красуня баронеса. З дитячого віку успадкувала непомірне честолюбство і захопливу натуру. Освічена, всебічно розвинена Юлія в 18 років вийшла заміж за сорокарічного дипломата барона Крюн дера - виключно з меркантильних інтересів. Однак незабаром вона закохалася у свого чоловіка, а він, на її думку, недостатньо гаряче відповідав на її любовний запал. Шукаючи забуття в бурхливих романах, Юлія з головою поринула у світське життя. У неї було привабливе і виразне обличчя, прекрасні руки, чудові світло-русяве волосся, блакитні очі і чарівна грація. Овдовівши в 38 років, Юлія написала автобіографічний роман «Валерія», який мав скандальний успіх. Почала передбачати майбутнє. Померла в 64 роки, обласкана самим імператором Олександром I.