Значення імені «Глафіра»

Значення, походження: Ім'я Глафіра походить від грецького слова «Глафіра» (струнка, витончена) і означає: гладка, лощеная, красива, витончена, струнка, витончена.

Іменини: 9 травня

Зодіак імені: Діва.

Планета: Меркурій.

Колір імені: Фіолетовий.

Камінь-талісман: Аметист.

Рослина: Фінік, фіалка.

Тварина: Філін.

Основні риси: Гарна, майстерна.

Тип: «Пава».

Ім'я та характер: Глафіра - вельми витончена особа, яка любить робити вигляд, ніби її цікавить в житті тільки піднесене і неземне. Глаша зазвичай з'являється на світ у великій родині. У неї багато братів і сестер. У всьому схожа на батька. Вже з дитинства строга і неусмішливість. Розкута. «Зимова» Глафіра наполеглива і вперта, любить сперечатися, завжди робить все по-своєму.

Доля: «Осіннім» Глафіра в житті доводиться нелегко.

Інтуїція: Добре розвинена.

Глафіра дуже допитлива.

Моральність: Це скритна натура, занурена в себе. Розумним воліє красивих. З нею важко знайти спільну мову.

Здоров'я: Себе ретельно підносить, стежить за собою і своїм здоров'ям. Страждає лише від «крику моди».

Сексуальність: На жаль, у знайомствах не завжди розбірлива.

Шлюб: Глафіра - велика рукодільниця. Її будинок завжди в повному порядку і завжди відкритий для гостей. Особливо домашні - «осінні» Глафіри. У сім'ї Глафіра - лідер, командує чоловіком, тримає в строгості дітей, яких у неї зазвичай багато. Однак поблажлива до суперницям.

Сприятливі союзи: з Іваном, Захаром, Григорієм, Петром, Максиміліаном, Бориславом, Донатом, Данилом, Федором, Матвієм.

Несприятливі союзи: з Євдокимов, Климом, Мироном, Микитою і Михайлом.

Захоплення: Глафіра любить готувати. У колі близьких і друзів вона заспіває і станцює. «Зимова» Глафіра гостинна, сама любить ходити в гості, на відміну від "осінньої" Глафіри.

Поле діяльності: Глафіра незвичайно трудолюбива, завдяки чому досягає певних життєвих успіхів. Бізнес.

Глафіра по натурі дуже діловита, вміє настояти на своєму. Однак часто буває скутою.

Знаменитості: Сидорова.

З історії: Глафіра Чаплинська. Її батьку, гетьманському наміснику в Чигирині, в 1638 г. було доручено нагляд за возводимой фортецею на Дніпрі. Богдан Хмельницький сказав про фортеці, що «ще не чув і ніде не читав, щоб створене руками людськими не могло бути ними та зруйновано, бо одне Боже творіння міцно». Чаплинський за це заарештував Хмельницького.

Глафіра дала можливість козакові врятуватися і поскаржитися королю. По королівському велінню Чаплинський був покараний. За свавільний вчинок з королівським офіцером йому відрізали один вус. Про подальшу долю Глафіри історія замовчує.