Значення імені «Клавдія»

Значення, походження: Клавдія (простий. Клавдея) походить від чоловічого імені Клавдій. Прикметник «клаудус» було одним з епітетів кульгавого бога Вулкана, Гефеста. Ім'я означає кульгаючи, хромоножка.

Іменини: 6 cічня, 2 квітня, 31 травня, 19 листопада.

Зодіак імені: Козеріг.

Планета: Марс.

Колір імені: Темно-коричневий, помаранчевий, червоний.

Камінь-талісман: Онікс.

Рослина: Ялина, мати-й-мачуха, липа, чебрець.

Основні риси: Товариськість, інтелектуальність, працьовитість, сприйнятливість.

Тип: Терпляча подвижниця. Все життя Клавдії проходить в спробах зрівноважити дві тенденції свого характеру: кілька холеричний темперамент і схильність до глибокого співпереживання та жертовності. Є в ній щось від дитини. Мила і легка, вона швидко пристосовується до будь-якої ситуації.

Ім'я та характер: Клавдія спокійна, врівноважена, скромна, не любить козиряти своїми успіхами. Вона стійко переносить життєві невдачі. Не любить обтяжувати нікого своїми проблемами. Але завжди готова вислухати людину, у якого виникли якісь життєві складності. Біда в тому, що Клавдія зазвичай простувата, у неї геть відсутня дипломатичність. Зате Клавдія добрий, щедрий друг.

Доля: Клавдія відноситься до вогненним жінкам. Клава в дитинстві часто хворіє і багато часу проводить у товаристві матері. Але не стає розпещеним і примхливою дитиною. Вона привчається допомагати матері і все робить з явним задоволенням. Вчиться добре, наполеглива. Серед однокласників не виділяється, але більшість однолітків відчувають до неї симпатію.

Психіка: Любить оточувати себе людьми. Від найменшої критики втрачається. Відчуває занепокоєння, весь час розмірковуючи над тим, погано чи добре вона вчинила, люблять її чи ні? Дуже об'єктивна. Була б просто нещасна, якби довелося присвятити своє життя комусь. Мислить конкретно. У своїх силах впевнена. Іноді проявляє нерішучість і боязкість, як лань.

Інтуїція: Інтуїцією не користується.

Інтелект: Володіє розумом і відмінною пам'яттю, але не допитлива. Може самостійно знайти вихід із будь-якої ситуації. Про себе дуже високої думки.

Моральність: високоморальними, але іноді здається, що для неї не існує норм моралі. Шукає виправдання чужих помилок, а собі не прощає нічого. Всі близькі завжди під її ласкавим, дбайливим крильцем.

Здоров'я: Схильна до захворювань нирок, легенів і бронхів. Курити їй не можна. Невтомна.

Сексуальність: Неможливо розпізнати - є у неї бажання чи ні. Розсудливе, їй не вистачає здорового егоїзму.

Клавдія зазвичай любляча і вірна дружина.

Шлюб: Клавдія вважає: «Сім'я - це життя! »Чоловікові її нема на що поскаржитися, так як вона - прекрасна дружина, чудова господиня, любляча мати. Зазвичай вдалий другий шлюб, в якому народжуються і хлопчики, і дівчатка.

Клавдія говорить все, що думає, чи не забо тясь про наслідки. Причому це її єдиний недолік. З віком він трохи згладжується. І вже другий чоловік Клавдії, якого вона, до речі, вибирає сама, буде дякувати долі за своє щастя.

Сприятливі союзи: з Олексієм, Андрієм, Віктором, Романом і Федором.

Несприятливі союзи: з Костянтином, Микитою, Сергієм та Юрієм.

Захоплення: Клавдія любить возитися з малюками. А якщо в будинку немає молодших дітей, сама викличеться по-няньчіть сусідських дітлахів. Прекрасно готує, завбачлива в дрібницях.

Поле діяльності: Сфери діяльності Клавдії різноманітні. Вона дуже дисциплінована. Перш за все це берегиня домашнього вогнища і чудова мати сімейства. Може часто змінювати місця роботи і трудитися медсестрою, санітаркою, педіатром, стюардесою.

Бізнес: На роботі у Клавдії все складається вдало. Але іноді їй шкодить відсутність жіночої хитрості, коли треба зуміти і не збрехати, і правди не сказати. Наслідки зайвої прямоти бувають для Клавдії дуже неприємними.

Клавдія економна, на роботі її цінують, заробляє нарівні з чоловіком.

Знаменитості: Шульженко.

З історії: Клавдія Октавія - дочка імператора Клавдія і Мессаліни (ок. 40-62 рр.. У 53 г. вона вийшла заміж за Нерона, який розлучився з нею в 62 г. і заслав, щоб мати можливість одружитися вдруге. У тому ж році він наказав убити Клавдію. Її життя стала сюжетом приписуваною Сенеку Молодшому трагедії «Октавія». Це єдиний до нас зразок римської драми на історичну тему.