Значення імені «Домініка»

Походження: Домініка а перекладі з латинської: божий день, що належить Богу (або той, хто народився в неділю).

Основні риси: Воля, товариськість, активність, інтелект.

Колір: Жовтий.

Тотемна рослина: Вереск.

Тотемна тварина: Короп.

Знак: Риби.

Тип: Не судіть про них по імені, навіть якщо їх тотемом є короп. Ці особи здатні доводити до кінця найважче і непосильний справу. Як правило, це жінки екстракласу, що викликають симпатію у оточуючих людей.

Психіка: Швидше, вони люди справи. Їм легше щось зробити, ніж розповідати про це. У них чоловіча манера керувати і правити. Об'єктивні і впевнені в собі.

Воля: З дитинства дуже сильна. Навколо них мають бути люди з урівноваженою психікою, інакше вони повністю подавлять їх.

Збуджуваність: У цих жінках ви знайдете вірних друзів. Уміють дружити як з чоловіками, так і з жінками.

Швидкість реакції: Легко запалюються, але діють завжди з розрахунком. Люблять суперечити і говорити «ні».

Поле діяльності: Ці жінки завжди здійснюють задумане. Найголовніше для них - вибрати професію.

Домініка вибирає роботу, де потрібно наказувати, навіть якщо це пов'язано з ризиком. Якщо вже зацікавляться мистецтвом, то обов'язково стануть скульпторами або художниками. У будь-якому випадку їм вдається обвести інших навколо пальця.

Інтуїція: В них є щось приховане, незвідане, оповите таємницею, що змушує навколишніх губитися в здогадах з приводу їх особи.

Інтелект: Мають синтетичним типом мислення. Однак потрібно стежити, щоб ці дівчатка не хапали по верхах, а вникали в суть проблеми.

Сприйнятливість: Хороша, але без перехлестов. Їм властива стриманість, не люблять виставляти свої почуття на огляд.

Моральність: Моральність цих жінок не встигає за їх діями, як інтендантський обоз за армією. Якщо їм вигідно, то можуть змінити свої моральні принципи.

Здоров'я: Їм здається, що у них - кінське здоров'я, тому не щадять себе, мало сплять, нераціонально харчуються, занадто багато працюють. Дрібні нездужання можуть ускладнити їх життя. Слабкі місця: вегетативна нервова система, статеві органи.

Сексуальність: Жінки з подібним типом характеру відчувають сильний потяг і прагнуть жити повним життям. Їх сексуальність - це все разом: ласощі, насолода, одухотворений секс, щастя і нещастя.

Активність: Активні і намагаються зробити кар'єру в професіях, що відносяться до розряду чоловічих.

Товариськість: Вони незрівнянні господині, відмінно готують і вміють розважати гостей, уміло і інтелігентно використовують вигідні знайомства в своїх інтересах.

Домініка з великою любов'ю ставиться до сім'ї, але з характеру таки незалежна.

Висновок: У цих персон занадто твердий для жінки характер. У таких «тихих» жінках криються таємна сила і міць ...

Характеристика: Маленька Домініка - здоровий і безтурботний дитина. Вона з дитинства сміла, уперта й уразлива. Характер у неї незалежний, колективних ігор не переносить, скоріше буде возитися з ляльками у власному куті, нікого не беручи в компанію. Зовні вона схожа на батька, а всі звички у неї - материнські. До школи звикає важкувато. Освоївшись, починає робити успіхи. У неї гарна пам'ять, вона знає багато віршів напам'ять і охоче буде читати їх у колі знайомих. До шістнадцяти років характер цих дівчаток міняється: стає більш важким, відносини з матір'ю зовсім разлажіваются, між ними виникає повне нерозуміння. Пізніше, вийшовши заміж, вони так само не можуть знайти спільну мову зі свекрухою й намагаються жити з нею нарізно.

Домініка прагне утвердитися в житті вона володіє хорошою інтуїцією, її важко провести, до того ж вона недовірлива. Гостинна і сама із задоволенням ходить в гості.

"Зимові": влюбчіви й імпульсивні: спочатку роблять вчинок, а потім починають усвідомлювати, що вчинили необачно.

"Літні": надмірно добрі і безхарактерним, ці якості не приносять їм нічого доброго. Бридливі.

«Осінні»: модниці, одягаються трохи незвичайно, їхні кольори - фіолетовий і червоний. Вони - правдолюбки, і «боротьба за правду» часто не кінчається для них добром.

Вибирають собі професії: медсестри, педагога, художника, лікаря, журналіста, вагоновода, перукаря, продавця, екскурсовода, телефоністки, кухаря, співачки.

З ім'ям Домініка прекрасно поєднуються імена: Сергій, Володимир Ярослав Ігор Донат Мирослав Мечеслав Клим; з одним з володарів цих імен вона напевно буде щаслива. Про багатьох інших (Оскарі, Адамі, Натане, Ніколає, Савелій Модеста, Леоніді, Руслані) цього сказати не можна.