Значення імені «Тетяна»

Походження: Ім'я Тетяна (стар. Татіана) походить від латинського «Татіус» - імені сабінського царя. Сабіни - італійські племена, частина яких жила на пагорбах Рима. За іншою версією, ім'я Тетяна давньогрецького походження, від слова «Татт» - встановлювати, визначати. Ім'я означає упорядниця, засновниця, повелителька, що встановлює, поставлена, призначена.

Значення: Ім'я яскраве, гарне і красиве, хоча і не дуже блискуче і видатне. Воно передбачає у своїй носительці особистість велику і мужню. Скромну увагу і барвиста виразність з'єдналися в цьому звучанні. Ім'я емоційне і тверде. Є в ньому якась рішучість і самовпевненість. У XVIII в.

Тетянами були три відсотки селянок і лише один - дворянок. У 1961-1970 рр.. 12-14% дівчаток отримували це ім'я.

Іменини: 18 січня, 25 січня, 17 липня, 14 вересня, 23 вересня, 3 жовтня, 21 жовтня, 3 грудня, 23 грудня

Зодіак імені: Козеріг.

Планета: Марс.

Колір імені: Багряний, блакитний, інтенсивно-червоний, поєднання сіро-бузкового з рожево-червоним, коричневий, червоний. Найбільш сприятливі теплі відтінки жовтого.

Камінь-талісман: Рубін, геліодор, тигрове око.

Рослина: В'яз, конюшина, чорниця.

Тварина: Суслик, рись.

Основні риси: Активність, сексуальність, воля, інтуїція.

Тип: Досить подивитися в очі Тетяні, щоб зрозуміти, яким був погляд нашої праматері Єви: у них пристрасність сонячних променів. Дуже нахабна - справжній шибеник. Підстерігає жертву, як її тотемна тварина - рись. Дорослішаючи, справляє враження людини, що володіє якимось таємним знанням, що читає книгу життя.

Ім'я та характер: Тетяна вперта, владна, цілеспрямована, не терпить заперечень, часом деспотична. Це дуже емоційний, артистична людина з величезною чарівністю. Егоцентрична, що не сентиментальна. Дуже суб'єктивна. Потенція особистості колосальна, однак за властивостями свого характеру не завжди використовувана. Дружити воліє з чоловіками, поряд з якими зазвичай стає більш м'якою і жіночною. Найчастіше Тетяна досить товариська і комунікабельна, хоча не дуже-то вважається навіть з близькими. Вірність в ній з'єднується з почуттям власної гідності. М'який романтизм і чуйність до життєвого порядку, що прагне до гармонійному устрою, здобули у Тетяни яскраву і підкреслену форму. Вона точно представляє, що їй потрібно в житті і не виносить заперечень. У компанії поводиться розкуто. Вміє домогтися свого. У чоловічому суспільстві перетворюється - стає жвавою, чарівною, кокетливою.

Тетяна - людина не примітивний і приймає життя такою, яка вона є, не маючи ілюзій.

Тетяна Миколаївна особливо вперта.

Тетяна Володимирівна - людина більш спокійний і обдарований.

Тетяна Борисівна - турботлива мати, шлюб її благополучний, а Тетяна Михайлівна - найспокійніша з усіх Тетян.

Доля: Тетяна - жінка, що випромінює світло ... Таня - емоційна дитина, практична і принципова, вміє постояти за себе. Але її принципи багато в чому залежать від настрою. Серед ровесників прагне до лідерства. Важко переносить одноманітність, тому відвідує спортивні секції, хореографічний гурток, курси рукоділля. У її характері чимало хлоп'ячих рис. Батькам важко встежити за цією рухомий дівчинкою, хоча неслухняною назвати її не можна. Просто це витрати живого характеру. Часом Тетяну чекає нелегка доля.

Психіка: Интроверт, не піддається впливу, має неймовірну пам'яттю. Іноді її активність переростає в зайву імпульсивність і поривчастість, що може ускладнити їй життя. Самовпевненість надає їй оптимізму. Найбільш сприятливо, коли Татьянина рухливість поєднується з почуттям гумору, чого, до речі, чимало сприяє загальна енергетика імені. Це дозволяє їй уникнути доброї половини конфліктів і непорозумінь. Її вчинки, як правило, різання, але про враження, які вони виробляють, Тетяна не турбується - важливий результат. Сильна воля, рішучість у поєднанні з високою сприйнятливістю, навіть легковір'ям, не завжди сприяють добрим відносинам з друзями або в сім'ї. Але Тетяна рідко шкодує про що-небудь і виправляти наслідки не схильна. Підступності й зла не сприймає.

Інтуїція: Тетяною керує ясновидіння. Передчуває, відгадує, обволікає вас своєю чарівністю. Чоловіки дуже швидко переконуються в цьому. Вважає себе проникливої.

Інтелект: У Тетяни гострий розум. Її товариськість і активність значно вище середнього рівня. Інтелект досить високий, але завжди спрямований на вирішення практичних завдань.

Тетяна занадто ана-літічна. Її рисячі очі нічого не пропускають. Завдяки миловидності і чарівності може схилити на свою сторону не тільки близьких.

Моральність: Не надто сувора. Їй здається, що вона має право розпоряджатися моральними принципами і міняти їх на свій розсуд. Нерідко Тетяну тягне на задушевну розмову. Їй хочеться відкрити свою душу, поділитися проблемами. Вона не проти поспівчувати вам, однак якщо вам потрібно її сприяння, то логічніше апелювати не до її почуттів, а до логіки і розрахунку. Вона чи заради співчуття до вас поступиться своїми інтересами.

Здоров'я: У Тетяни крихкі кістки і дуже «вразливий» шлунок. Треба дотримуватися дієти і вечеряти раніше. Можливі нещасні випадки на автотранспорті. Необхідно стежити за очима.

Сексуальність: Секс для Тетяни - все або нічого. Все - коли любить. Нічого - коли не любить. Вірний шлях завоювати її серце - вирушити з нею в турпоїздки і дати зрозуміти, що це і ваша пристрасть.

Тетяна любить домінувати в сексі. У ліжку вона буває агресивна, легко збуджується, проявляє ініціативу. У ласках чоловіки очікує покірності, деякою підпорядкованої замилуванням. Іноді може заподіяти біль партнеру. У неї дуже чутливе тіло, особливо груди і нижня частина спини. Під час близькості Тетяна прагне завдати насолоди тільки себе. Тому нерідко бачить у партнері лише інструмент для задоволення своєї пристрасті. Їй близькі Сергій, Ігор Артем Володимир Микола Едуард і Іван. Найбільш сексуальна Тетяна Дмитрівна.

Шлюб: У Тетяни кілька гіпертрофовано почуття власності, яке деколи сприймається нею як любов. Вона намагається підпорядкувати домашніх своїй волі. Тому в сім'ї вічна війна характерів. Вона зазвичай хороша господиня, хоча рідко задовольняється однією цією роллю. Їй слід було б більше жити інтересами близьких, а не влаштовувати скандали без особливого приводу. Діти ставляться до неї насторожено, для них вона - сувора мати. У Тетяни мало подруг, у відносинах з оточуючими переважає прагматизм. Цінує більше матеріальні блага, ніж рай у курені. Влаштувавши своє життя, Тетяна намагається не змінювати її, цінує стійкість і стабільність. При необхідності вона стає розгонистої, що не дуже соромиться у засобах.

Тетяна підкорює чоловіків дбайливістю, оточує їх теплом і ніжністю - вона може бути чудовою партнеркою для тих, кого цікавить в ній не тільки секс.

Сприятливі союзи: з Анатолієм, Валерієм, Іваном, Олегом і Сергієм.

Несприятливі союзи: з В'ячеславом, Геннадієм, Кирилом, Станіславом або Філіпом.

Захоплення: Любить подорожувати. Музику, творіння мистецтва вона сприймає дуже поверхнево, хоча і трапляється, щось зачіпає її глибоко. Вміє добре готувати, квартиру тримає в зразковому порядку. Подобається переставляти меблі й обновляти обстановку в квартирі. Любить знайомитися з новими людьми.

Поле діяльності: Нерідко Тетяна талановита, артистична. Краще застосування своїм багатим почуттям і пристрастям вона знаходить на сцені. Вміє розповідати і примушувати слухати себе. Її цікавить медицина, особливо парамедицина. Може стати досвідченим інженером.

Бізнес: Тетяна живе за принципом: «Щастя людини - у її руках». Її діяльна натура і велике самолюбство прагнуть успіху і суспільного визнання. Рішучий характер допомагає їй зробити кар'єру. Сувора виконавиця власного, собі заданого прагнення. Зустріч з нею завжди обнадіює. Ділова хватка гідна подиву. Здатна виконати будь-яку роботу. Увага начальника особливо стимулює її.

Знаменитості: Бек, Буланова, Дмитрієва (циганка Таня), Догілєва, Дороніна, Друбич, Дьяченко, Житкова, Кузьмінська, Лаврова, Лазарева, Ліознова, Маркова, Мещеркина, Морозова, Овсієнко, Острягіна, Пельтцер, Самойлова, Снежина, Скороходова, Шмига.

З історії: Танька Ростокінская - дівиця-розбійник, смілива власниця цілого краю, - в єлизаветинські часи народилася і виросла в Ростокіно, вузловому пункті на великій дорозі, серед багатих маєтків і непрохідного бору. І настільки була знаменита ця отаманша, що слава її вихлюпнулася на сторінки популярного в минулому авантюрного роману Любецького «Танька, розбійниця Ростокінская, або Царські терема», опублікованого в 1834 г. Про неї, прославленої розбійниці, складалися народні пісні. Довго гуляла Танька-отаманша по околицях Москви. Багато страху на купців нагнала. Але згубила дівицю пристрасть до зелену провину. Згинула Танька, що наводили страх по лісах «Лосінкі», в підземеллях таємного наказу. Взяли її по п'яному ділу в шинку. Проте довго ще жила в народі пам'ять про неї. Навіть село Тайнинское довгий час іменували Танінскім. А новозбудовані водогони славилися розбійницькими печерами та леговищем.