Значення імені «Леонід»

Походження: Походить від давньогрецького імені Леонідас («леон» - лев і «идеа» - зовнішність, зовнішність), буквально - син лева, левеня, схожий на лева, подібний до лева, лев'ячого роду.

Значення: Хороше, красиве, надійне, але слабке і жіночне ім'я. Його популярність помітно впала в останні роки.

Іменини: 7 марта, 23 березня, 28 березня, 28 квітня, 29 квітня, 9 червня, 18 червня, 30 липня, 21 серпня, 25 серпня, 15 вересня, 28 вересня, 13 жовтня , 1 листопада, 12 листопада

Зодіак імені: Лев.

Планета: Сонце.

Колір імені: Золотий, зелений і синій.

Камінь-талісман: Алмаз.

Рослина: Кедр, шипшина.

Тварина: Лев.

Основні риси: Зазвичай широка натура.

Тип: З твердим внутрішнім стрижнем.

Ім'я та характер: У Леоніда гнучкий, дипломатичний характер. Це, як кажуть, абсолютний друг, вірний і надійний. Доступний, невибагливий. Він прекрасно пристосовується до людей і обставин, вміє залагоджувати конфлікти. Але, якщо потрібно, зробиться твердим, непоступливим, принциповим до жорстокості. У нього надзвичайно умілі руки. Є у Леоніда ще одне рідкісне властивість: час ніби підпорядковується йому. У добі у нього не 24 години, а набагато більше, так як багато справ він встигає зробити!

Доля: Для нього характерні доброта, найкращі, шляхетні наміри і - помилковий вибір шляху для здійснення цих намірів. Як відомо, «хорошими намірами вимощена дорога в пекло» - і долі Леонідов рідко бувають гладкими і простими, особливо у тих, яким випадок або обставини дали владу над людьми.

Психіка: Леонід ніколи не подає виду, що йому властиві душевні муки і страждання, не вважаючи це ознакою чоловічої гідності. У ліжку поводиться егоїстично, дбаючи лише про свій насолоді і задоволенні. Прекрасно розбирається в жіночій психології.

Леонід не позбавлений високих почуттів, але все ж дуже реально вбити або приглушити їх щоденними макаронами і вареними яйцями. Погано вимита тарілка може надовго зіпсувати йому настрій.

Інтуїція: Тонка інтуїція, догадливість, схильність сприймати і осмислювати нове, а також працьовитість супроводжують цього людині - як то кажуть, все в межах норми.

Інтелект: Леонід - людина розумна. Цінує інтелектуальний рівень жінки. На відміну від багатьох інших чоловіків, яких відлякує розум жінки, Леонід віддає перевагу жінкам неабияких, з блискуче відточеним розумом.

Моральність: Вельми стійкі моральні принципи і, захищаючи їх, Леонід може піти на багато. З дітьми уважний і ласкавий.

Здоров'я: Леонід дуже недовірливий, з дитинства привчається ретельно дбати про своє здоров'я. Навіть невелику садно обов'язково змаже йодом і зробить пов'язку. І при невеликій температурі дотримується постільного режиму. Вимогливий до їжі.

Сексуальність: Велелюбний коханець-гурман. Любити його непросто, неприємно, якщо жінка не протестує проти його мінливості, а не змінюється разом з ним. Він намагається вислизнути з рук, залишаючи тих, кого любить, у вічній непевності. Зазнавши одного разу крах в любові, особливо гостро переживає самотність, шукає супутницю життя. Часто підкорює жінку швидкістю дій. Імпульсивний, легко захоплюється, сексуальний, але його сексуальність проявляється тільки у звичній обстановці і зі знайомою жінкою. У пошуках ідеалу віддається численним любовних пригод. Прекрасної подругою Леоніду можуть стати Ірина Наталя Кіра Євгенія Світлана Алла і Людмила. Підвищеною сексуальністю володіє Леонід Юрійович.

Шлюб: Сім'я у нього не завжди довговічна. Не всі в ній складається ідеально. Він, звичайно, приємний, але кілька нуднуватий, безбарвний і може просто набриднути. У нетверезому стані може проявити ревнощі.

Сприятливі союзи: з Аллою, Ганною, Валентиною, Вірою, Веронікою, Людмилою, Наталією, Поліною, Елеонорою, Ельвірою і Юлією.

Несприятливі союзи: з Галиною, Жанною, Інессой, Любов'ю і Тетяною.

Захоплення: Великий любитель поїздок на природу, нічної риболовлі з багаттям і юшкою. Не відмовиться провести вечір за пляшкою гарного вина. Це класичний тип чоловіка, шлях до серця якого лежить через шлунок і чисто прибрану квартиру.

Поле діяльності: У вибраній спеціальності домагається значних успіхів. Він може бути класним водієм, відомим журналістом або державним діячем.

Бізнес: У будь-якому колективі у нього складаються гарні відносини і з колегами, і з керівництвом. Володіє гнучкістю.

Леонід дуже самолюбний, хоча здогадатися про це можна лише по тому, що в будь-якій справі він намагається бути краще за інших. Він м'який у спілкуванні, та й з ним ласкою і любов'ю можна домогтися чудес, інша справа, якщо Леонід надумає пуститися в плавання по хвилях ризику і невизначеності: займеться, наприклад, підприємництвом або політикою. Його починає переслідувати фатальне невезіння. Він може стати знаряддям в руках більш рішучих і підприємливих людей. Найбільш щасливими підприємцями з Леонідов можуть бути ті, батьків яких звуть Абрамом, Віталієм, Іваном або Федором.

Знаменитості: Андрєєв, Агутін, Афанасьєв, Бронєвой, Биков, Брежнєв, Веснін, Говоров, Горовець, Гайдай, Жаботинський, Куравльов, Луків, Леонід I (цар Спарти), Латинін, Леонов, Марков , Мандельштам, Павлов, Парфьонов, Сєдов, Собінов, Соболєв, Трауберг, Серебренников, Трушкин, Утьосов, Філатов, Харитонов, Якубович, Ярмольник.

Дивіться також значення батькові: Леонідівна та Леонідович.