Значення імені «Фаїна»

Походження: Ім'я Фаїна давньогрецького походження, означає сяюча, світла, що є. Початкове значення - сонячна зоря.

Значення: Ім'я не вельми популярне і малопривабливий, шорсткувате (схильність до конфліктів), тьмяне, небезпечне, тихе темне, сумне, сумне, кволе, повільне. Ім'я дуже рідкісне, навіть одиничне.

Іменини: 31 мая, 11 червня.

Зодіак імені: Близнюки.

Планета: Меркурій (Венера, Місяць).

Колір імені: Червоно-синій, червоний, коричневий, фіолетовий, поєднання матово-смарагдового з бежево-цегляним, бузковий. Найбільш сприятливий - помаранчевий.

Камінь-талісман: Аметист, бурштин.

Рослина: Інжир, фіалка.

Тварина: Філін.

Основні риси: Фаїна темпераментна, вимоглива.

Ім'я та характер: Фаїна - жива, захоплива жінка. Обожнює попліткувати. Володіє дивно рухомий енергетикою. Погано тримає себе в руках і не може підпорядкувати собі емоції, особливо негативні. Чим більше вона стримується, тим сильніше, шаленішими стають її почуття. А зрив неминучий. Хоча Фаїна м'яка за характером і часом здається беззахисною перед підлістю, несправедливістю, заздрістю, насправді вона цілком може постояти за себе. Її серце завжди б'ється нерівно, Фаїна найчастіше - велика жінка, схожа зовні на батька, а імпульсивним характером - на матір. Коханою друзями, хоча і не піддається їхньому впливу.

Доля: Фаня - м'яка і незлобива дівчинка. У неї дуже поступливий характер, вона рідко сперечається за дрібниць. Чуйна, завжди всім допомагає. Проявляє педагогічні нахили і багато возиться з малюками. А вони її люблять і слухаються. Вчиться добре. У дитинстві і юності Фаня деяким відрізняється від Фаїни. Сильніше відчувається ознака грубий і трохи слабкіше - сумний. При зіткненні з реальністю в душі Фаїни з'являються стримуючі фактори або її колосальна енергія знаходить собі більш-менш безпечний вихід. Віддає перевагу чоловіче суспільство. По суті, вона терпима і добра.

Психіка: Гостро реагує на події, Фаїна - типовий інтроверт за характером, а за темпераментом - меланхолік. Часом сумна. Погано, коли Фаїні чуже почуття гумору. Тоді вона дивиться на світ надто серйозно і може накоїти дурниць. Чи відчуває себе нещасною. Справляє враження малорухомої, інертної, з дещо загальмованою реакцією. Проте це враження оманливе: незважаючи на повноту, Фаїна - швидка в рухах, енергійна жінка.

Інтуїція: У Фаїни дивно розвинена інтуїція.

Інтелект: Фаїні притаманне добре дотепність. Воно ні в якому разі не зменшує її душевність і чуйність, а навпаки, звільнивши душу від негативних емоцій, Фаїна ще більше добрішає і уникає багатьох непорозумінь з оточуючими.

Моральність: Фаїна доброзичлива до людей і завжди готова прийти на допомогу. Вона вміє бути твердою і наполегливою, особливо коли захищає інших. Але і себе в образу не дає. Вона не відступиться, поки не зробить все, що може. При цьому вона часто схильна до необдуманих вчинків, часом не зважує можливих наслідків своїх дій. Потім розкаюється. За допомогою ні до кого не звернеться. Жвавість її емоцій не дозволяє їй сидіти на місці і байдуже дивитися на чужі страждання. Запалюючи від малої іскри, вона сама розпалює себе, перетворюючись часом в одне суцільне, всепоглинаюче почуття. Їй сміливо можна відкривати душу.

Здоров'я: Фаїна кілька нервова.

Сексуальність: В Фаїні воєдино злиті сили чар, бажань і пристрастей, вона сама страждає від своєї «талановитої» стервозності. У любові вона ніжна, м'яка, ласкава. Легко знайомиться, але не поспішає близько сходитися з чоловіком. Для неї важливі любов, довіру, розуміння, хоча й секс не на останньому місці. Але без взаємного почуття вона не вступає в інтимні стосунки. Найчастіше її перший сексуальний досвід буває після весілля. Почуттю любові віддається цілком. Добру енергію Фаїні повинні подарувати ті, хто її любить, Фаїна скромна, в якійсь мірі навіть пуританка. Розмов на інтимні теми не веде. Не виставляє своє особисте життя на загальний огляд. Найбільш сексуальна Фаїна Абрамівна.

Шлюб: У сім'ї Фаїни зазвичай багато дітей, яких вона любить, шкодує, але тримає в надзвичайній суворості. Хороша господиня, любить готувати. З радістю приймає гостей і подовгу розмовляє за чаєм. Заміж виходить один раз, найчастіше вдало. Чоловікові змінює рідко. Вкрай рідко йде на розрив відносин, лише в разі зради.

Сприятливі союзи: з Геннадієм, Віктором, Ярославом, Олексієм, Ігорем, Романом і Глібом.

Несприятливі союзи: Антон Борис, Іван Семен Тимофій Ян Фелікс Степан.

Захоплення: Вільний час Фаїна любить проводити з рідними або друзями, але намагається не їхати далеко від дому. Багато читає, особливо класику. Їй подобаються любовні, пригодницькі фільми, комедії.

Поле діяльності: Фаїна нерідко стає вихователькою в дитячому садку, викладачем в молодших класах або дитячим лікарем. Захоплюється історією, літературою, нерідко пише сама. Може працювати в торгівлі (навіть на керівних посадах), бухгалтером, кухарем, перукарем.

Бізнес: Щоб відбутися у житті, любові і роботі, Фаїні доведеться зробити подвиг. Тільки тоді вона пізнає успіх в любові, теплоту дружби і задоволення від роботи. Це прекрасний працівник, який чи всі сили справі. Швидко просувається по службі, але не прагне зробити кар'єру. Для неї головне - займатися улюбленою роботою і робити її відмінно, а інше не так вже важливо.

Знаменитості: Айзенгарт, Вахрева (Дзян, дружина сина Чан Кай Ши), Перміловская, Шевченко.

З історії: Фаїна Раневська (1896-1984) - велика російська актриса. Такого яскравого, самобутнього, що б'є через край акторського таланту не було ні у кого. Але в юності в Москві вона не змогла вступити ні в одну з театральних студій з причини «повної відсутності таланту». І лише після довгих мандрівок у складі провінційних труп в 1930 г. її прийняли в Камерний театр, де Раневська показала на що здатна.

Фаїна Раневська була геніальною актрисою, істинної сенсацією кіно і театру. Її кращі ролі: Роза Скороход («Мрія»), мати нареченої («Весілля»), Маргарита Львівна («Весна»), мачуха («Попелюшка»), Леля («Підкидьок»), фрау Вурст («У них є Батьківщина ») та багато інших.