Тлумачення сну «Абсцес»

Жіночий сонник

Якщо вам сниться, що ви розкривали абсцес у своєї коханої людини - вам належить проявити зрілу мудрість, тоді ви зумієте уникнути конфлікту, який назріває, який в кінцевому підсумку може призвести до остаточного розриву відносин.

Сучасний сонник

Побачений у сні абсцес - несприятливий знак.

Якщо у сні Ви бачите, що у Вас з'явився абсцес - в реальному житті над Вами нависла загроза серйозної хвороби. Проте, вчасно приступивши до її лікування, Ви зможете уникнути неприємностей.

Якщо Вам приснилося, що Ви самі намагаєтеся вилікувати абсцес - наяву Ви зумієте самостійно подолати всі виниклі труднощі.

Для молодої жінки сон, у якому вона розкриває абсцес у свого коханого - означає, що вона буде досить мудра, щоб уникнути конфлікту, який назріває, який може спричинити за собою розставання.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Абсцес — ваше тіло інтуїтивно підказує вам про приховану поки хвороби.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Відчувати або підозрювати у себе уві сні абсцес - до одужання.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні на собі який-небудь нарив - до обдурювання з боку ваших спільників.

Малий сонник

Побачений у сні абсцес - несприятливий знак.

Якщо у сні Ви бачите, що у Вас з'явився абсцес, то в реальному житті над Вами нависла загроза серйозної хвороби. Проте, вчасно приступивши до її лікування, Ви зможете уникнути неприємностей.

Якщо Вам приснилося, що Ви самі намагаєтеся вилікувати абсцес, то наяву Ви зумієте самостійно подолати всі виниклі труднощі.

Для молодої жінки сон, у якому вона розкриває абсцес у свого коханого, означає, що вона буде досить мудра, щоб уникнути конфлікту, який назріває, який може спричинити за собою розставання.