Сонник «Дитина»

Сонник Цветкова

См. Дитя, Діти, Немовля, Підкидьок, Народжувати.

Якщо у сні Ви няньчити немовляти - значить, горе і серцеві розчарування підстерігають Ваш будинок.

Якщо Вам сниться хвора дитина - це передвістя того, що смерть може забрати когось із Ваших близьких.

Для дівчини сон, у якому вона бачить себе матір'ю немовляти, знак того, що її може спокусити і кинути її кавалер. А для юнака сон, в якому він бачить себе сімейною людиною, нянчащім немовляти, послужить передвістям ошуканих любовних очікувань. Можливо, через смерть його коханої.

Як об'єкт ваших сновидінь дитина являє собою щось, що вимагає турботи і уваги. Тут важливо визначити - виходить чи почуття відповідальності від вас самих або воно нав'язано ззовні.

Сон за участю дитини може снитися жінкам дітородного віку як відображення закладеного в них інстинкту дітонародження. У чоловіків такі сни сигналізують про певній частці занепокоєння, особливо для сексуально активних чоловіків, яке, мабуть, пов'язано зі страхом перед зобов'язаннями батьківства.

Вказує на інфантильність людини, якщо він бачить себе маленькою дитиною, також може означати час припинення історичної еволюції Ін-се або момент чужого втручання.

Бачити у сні плачучих дітей - до поганого здоров'ю і розчарування. Веселий, чистий дитина - це винагорода любов і багато хороших друзів.

Дитина , що гуляє один, - знак незалежності і зневаги негідними думками.

Якщо жінка бачить у сні, що вона няньчить дитини, - її чекає обман від того, кому вона найбільше довіряє. Поганий знак - бачити уві сні, що Ви берете на руки свого хворої дитини, якщо у нього жар:

Цей сон передвіщає душевне страждання і печаль.

Плачуть діти — погане здоров'я, розчарування;

Веселий, чистий дитина - винагорода любов і багато хороших друзів;

Дитина, що гуляє один - незалежність і зневага негідними думками;

Для жінкиняньчити дитину - обман від того, кому Ви більше всіх довіряєте;

Брати на руки свого хворої дитини, якщо у нього жар - поганий знак, душевне страждання і печаль.

Також Див. Діти, Лоб, Колиска, няньчити, Покидати, Похорон, Постіль, Годування дитини, Мандарин, Немовля, Брязкальце, Дзига, Бджоли, Застереження, Народження, Жадібність, Плач, Сон, Син, Темрява, Усиновлення, Втрата.

Якщо хто побачить уві сні мале дитя, йому відоме і знайоме, це - до веселощів, а якщо то дитя бачить сон не буде відомо і знайоме, то спіткає його турбота, і печаль, і з'явиться у нього ворог, але не сильний.

Якщо хто побачить уві сні дорослої людини в образі дитини, то зробить справу, яку накличе на нього закиди.

Якщо це побачить уві сні жебрак, то досягне задоволень і крихту, а якщо багач - то який-небудь інший чоловік заволодіє його майном.

Дитинасимвол надії, майбутнього.

Якщо вам приснилося, що дитину вкусив звір, то цей сон свідчить про те, що в майбутньому на Землі з'явиться велика кількість вампірів, які в першу чергу будуть становити серйозну небезпеку для дітей. Сновидінню такий сон пророкує зустріч з Антихристом, який захоче зробити його своїм учнем.

Побачити в сні вагітного чоловіка - знак того, що в майбутньому все-таки трапиться те, про що говорять вже впродовж багатьох років, тобто чоловік завагітніє і народить дитину. Можливо, це відбудеться не без втручання темних сил, але цей факт прославить цього чоловіка і його дитини на весь світ.

Якщо уві сні ви побачили дитину-інваліда, то такий сон попереджає все людство про ту небезпеку, яку представляє наша забруднена атмосфера. Сновидінню цей сон пророкує зустріч з людиною, яка буде дуже сильно мати потребу в його допомозі.

Побачити в сні брудного дитину на руках занепалої жінки - сон говорить про те, що Земля знаходиться в дуже великій небезпеці. У майбутньому СП І Будинок буде заражене небувала кількість людей, і людство опиниться на межі вимирання. Але коли буде здаватися, що тяжке становище вже ніщо не змінить, з'явиться людина, яка винайде ліки від цієї страшної хвороби.

Якщо вам наснився дитина, у якої немає кінцівок, то такий сон свідчить про те, що Земля знаходиться в реальній загрозі. Через те, що навколишнє середовище дуже сильно забруднена, на світ буде народжуватися дуже багато дітей з різними фізичними вадами, а також психічними відхиленнями.

Побачити в сні здорового усміхненого дитини - щасливий знак. На Землі нарешті настане щасливий час, коли світом буде правити любов. Люди перестануть боятися воєн, бідності і голоду, а тому народ на світ безліч здорових гарних діточок.

Побачити в сні дитини, що біжить по землі, - означає оновлення і символізує нове людство. Сон, в якому дитина стискає змію чи вбиває її, передрікає, що людство знайде спосіб запобігти загрозу ядерної війни.

Якщо уві сні ви побачили себе дитиною - це знак того, що ви підійшли до тієї життєвої межі, коли необхідно переглянути і змінити своє життя.

Побачити плаче дитини - наражати на небезпеку своє майбутнє. Шукати у сні свою дитину - намагатися знайти загублену надію.

Бачити у сні дитини, зриває квіти, - означає духовне просвітлення. Тримати в сні на руках немовля - намагатися знайти вихід із скрутного становища.

Якщо у Вашому сні дитина плаче, то це віщує проблеми, в тому числі і зі здоров'ям.

Якщо ж Вам приснився міцний і красивий малюк, то такий сон символізує взаємну любов і міцну дружбу.

Сон, в якому дитина робить перші самостійні кроки, означає, що в реальному житті Ви цілком можете розраховувати на власні сили і не покладатися на чужу думку.

Няньчити дитину — до обману з боку близької людини.

Брати на руки хвору дитину - несприятливий знак. Вас очікує глибока печаль і душевні муки.

Присниться:

Дитину вродитибагатство. Як сниться дитина повненька - це турботи на добро;

Худенька, плаксива турботи на погане. Дитини маленького бачити уві сні - великі клопоти.

Дитинасуперечка, бійка.

Якщо жінці сниться, що вагітна або годує новонародженого, - буде прибуток. Той же сон побачить старенька - віщує важку хворобу і смерть.

Якщо сниться, що дитина купи смокче, то будуть бідність, яка не відчепишся.

Дитина — напасть, сварка, клопоти.

Дитина на столі, оживає - смерть цієї дитини. Багато дітей - тривога.

Дитина на плечах (на коркошах) у чоловіка - у вагітної жінки народиться хлопчик, на плечах у жінки - народиться дівчинка.

Англійський сонник

Якщо у сні Ви няньчити немовляти - значить, горе і серцеві розчарування підстерігають Ваш будинок.

Якщо Вам сниться хвора дитина - це передвістя того, що смерть може забрати когось із Ваших близьких.

Для дівчини сон, у якому вона бачить себе матір'ю немовляти - знак того, що її може спокусити і кинути її кавалер. А для юнака сон, в якому він бачить себе сімейною людиною, нянчащім немовляти - послужить передвістям ошуканих любовних очікувань. Можливо, через смерть його коханої.

Коли заміжній жінці сняться пологи - значить, незабаром її залишать усі хвороби і нездужання, вона завагітніє і народить здорову дитину.

Якщо самотній жінці присниться, що у неї є дитина - значить, її доброзвичайність під загрозою.

Сон про смерть Вашої дитини слід трактувати в зворотному сенсі - Ваша дитина видужає.

Французький сонник

Якщо ви побачите у сні дітей, - сон обіцяє Вам удачу та успіх у справах.

Якщо у сні Ви весело бовтаєте із дітьми, - доля готує Вам наяву справжню радість. У сні вести дитину за руку - передвістя щасливого результату в серйозних або небезпечних справах.

Сонник Лоффа

Образ дітей, що з'являються в наших сновидіннях, потребує більш детального розгляду, адже завдяки їм ми можемо побачити справжнє відображення всіх пережитих нами думок і почуттів. Діти завжди бояться того, чого дійсно варто побоюватися;

Вони володіють загостреним почуттям справедливості, вони добре розуміють різницю між добром і злом;

Вони відверто висловлюють почуття - і любов, і ненависть.

Якщо наснилася дружба з дитиною, то трактування може бути неоднозначною. Так, в дійсності існуючий дитина уві сні може бути проекцією вашого бажання. А якщо дитина незнайомий, то є ймовірність, що це ви самі, тільки в минулому. Ключовий елемент тлумачення - які відносини пов'язують з цією дитиною і як ви поводитеся в його суспільстві.

Бути уві сні батьком і побачити власних дітей - в більшості випадків це відображення бажання, але в ряді випадків - вказівка на неблагополуччя взаємин з якимись людьми, що мають для вас велике значення, наприклад, батьками. Також роль батька означає потребу у здійсненні прагнення впливати на когось. Приміром, відносини з людиною з вашого оточення виходять з-під контролю, тому вам хочеться все повернути на круги своя. І, так як більшість людей на власному досвіді знають, що таке батьківська влада, виростаючи, ми можемо здійснювати уві сні те ж саме.

Ще один ймовірний варіант - сон, в якому ви є дитиною, а інші проявляють свою авторитарність і намагаються вас контролювати. Наприклад, наснилося, що ви, немов у дитинстві, на роботі граєте в «переодягання», і при цьому всі колеги - дорослі люди. Це можна витлумачити в тому сенсі, що колеги користуються великим авторитетом в порівнянні з вами.

Сонник Міс Хассе

Діти сняться до радості і прибутку, успіху і благополуччя в справах.

Сонник Менегетті

Сон — це позначення нерозвинених інстинктів або функцій. Іноді, виходячи з контексту, слід визначати, позитивний чи негативний символ для особистості.

Езотеричний сонник

Сон з дітьми означає добро, добре ставлення людей.

Якщо наснилося, що у вас є діти, хоча насправді їх не існує, якийсь захід виявиться вельми успішним.

Сонник Міллера

Наснилися красиві діти - вас очікує надзвичайний процвітання, щастя і благо.

Для матері бачити власну дитину пріболевшім - у нього завжди буде відмінне здоров'я, але інші пов'язані з ним дрібні неприємності стануть предметом її занепокоєння.

Якщо ви побачили уві сні працюють або вчаться дітей, вашим долею будуть добробут і мир. Свій дитина уві сні був безнадійно хворий чи мертвий - є причини для страху, оскільки його благополуччю щось серйозно загрожує.

Побачити мертву дитину - такий сон не принесе незабаром нічого, крім розчарувань і хвилювань. Діти горюющего, засмучені - грядуть неприємності, тривожні передчуття, ваші уявні приятелі проявлять підступність і злість. Грати й возитися з дітьми - у всіх комерційних і любовних справах досягнете мети.

Сонник Ванги

Приснилося безліч дітей - вам доведеться витрачати зайвий час і сили на дрібні проблеми, яких у вас буде в достатку. Цей сон може пророкувати і підвищення рівня народжуваності на землі.

Побачити себе дитиною - ви поводитеся так, що ваші дитячі витівки не тільки вкрай недоречні, але і ображають навколишніх.

Якщо наснилися діти, які плакали, планеті загрожує небезпека. Прийде час, коли чоловіки підуть на війну, жінки займуться нежіночих справами, а діти справді будуть немало плакати. Сновидінню його бачення пророкує біди, що йдуть від власних дітей або нащадків самих близьких родичів.

Діти-інваліди, які з'явилися у вашому сновидінні, свідчать, що своїми поганими звичками ви шкодите не тільки власним, а й здоров'ю людей навколо себе. У ряді випадків такий сон пророкує екологічну катастрофу в масштабах планети.

Побачити своїх дітей - будьте уважніше, вибудовуючи відносини зі своїми домашніми. Ймовірно, своїми діями і словами ви їх здорово ображаєте.

Поганим сном є пошук дітей:

Низка дрібних негараздів унеможливить дозвіл сформованого скрутного становища.

Грати з дітьми - ви перебуваєте в пошуках роботи до душі. Однак ще якийсь час ви проведете на старій роботі, яку не любите і яка позбавляє вас останніх сил.

Російський сонник

Дитина — присниться:

Дитину вродитибагатство. Як сниться дитина повненька - це турботи на добро;

Худенька, плаксива турботи на погане. Дитини маленького бачити уві сні - більше клопоту.

Дитинасуперечка, бійка.

Якщо жінці сниться, що вагітна.

Сонник Симона Кананіта

Дитина (незнайомий)Ставлення до вас когось з оточуючих. Плаче, незадоволений - ви викликаєте негативні емоції своєю поведінкою. Грає, стрибає - ставлення до вас ділове, серйозне. Сміється, радіє - до вас ставляться з любов'ю, ви викликаєте покладіть.

Сонник Нострадамуса

Дитинасимвол надії, майбутнього.

Якщо вам приснилося, що дитину вкусив звір, то цей сон свідчить про те, що в майбутньому на Землі з'явиться велика кількість вампірів, які в першу чергу будуть становити серйозну небезпеку для дітей. Сновидінню такий сон пророкує зустріч з Антихристом, який захоче зробити його своїм учнем.

Побачити в сні вагітного чоловіка - знак того, що в майбутньому все-таки трапиться те, про що говорять вже впродовж багатьох років, тобто чоловік завагітніє і народить дитину. Можливо, це відбудеться не без втручання темних сил, але цей факт прославить цього чоловіка і його дитини на весь світ.

Якщо уві сні ви побачили дитину-інваліда, то такий сон попереджає все людство про ту небезпеку, яку представляє наша забруднена атмосфера. Сновидінню цей сон пророкує зустріч з людиною, яка буде дуже сильно мати потребу в його допомозі.

Побачити в сні брудного дитину на руках занепалої жінки - сон говорить про те, що Земля знаходиться в дуже великій небезпеці. У майбутньому СП І Будинок буде заражене небувала кількість людей, і людство опиниться на межі вимирання. Але коли буде здаватися, що тяжке становище вже ніщо не змінить, з'явиться людина, яка винайде ліки від цієї страшної хвороби.

Якщо вам наснився дитина, у якої немає кінцівок, то такий сон свідчить про те, що Земля знаходиться в реальній загрозі. Через те, що навколишнє середовище дуже сильно забруднена, на світ буде народжуватися дуже багато дітей з різними фізичними вадами, а також психічними відхиленнями.

Побачити в сні здорового усміхненого дитини - щасливий знак. На Землі нарешті настане щасливий час, коли світом буде правити любов. Люди перестануть боятися воєн, бідності і голоду, а тому народ на світ безліч здорових гарних діточок.

Побачити в сні дитини, що біжить по землі, - означає оновлення і символізує нове людство. Сон, в якому дитина стискає змію чи вбиває її, передрікає, що людство знайде спосіб запобігти загрозу ядерної війни.

Якщо уві сні ви побачили себе дитиною - це знак того, що ви підійшли до тієї життєвої межі, коли необхідно переглянути і змінити своє життя.

Побачити плаче дитини - наражати на небезпеку своє майбутнє. Шукати у сні свою дитину - намагатися знайти загублену надію.

Бачити у сні дитини, зриває квіти, - означає духовне просвітлення. Тримати в сні на руках немовля - намагатися знайти вихід із скрутного становища.

Азбука тлумачення снів

Дитина — показує, що деякі риси вашого характеру назріли. Зверніть увагу на свій внутрішній ріст.

Дитина однієї статі зі сновидців - є його «внутрішньою дитиною».

Дитина протилежної статі - показує на недолік м'якості у чоловіків і стійкості у жінок.

Бачити у сні незнайому дитину - знак того, що ваші нові задуми здійсняться, але зажадають багато зусиль.

Бачити свою дитину - взаємини з ним.

Американський сонник

Дитина — грайливість, здатність радіти, відкритість.

Східний сонник

Міцний і красивий дитина - символізує взаємну любов і міцну дружбу.

Сон, в якому дитина робить перші самостійні кроки - означає:

Ти вправі розраховувати на власні сили і не покладатися на чужу думку.

Няньчити дитину — до обману з боку близької людини.

Брати на руки хвору дитину - несприятливий знак, тебе чекають глибока печаль і душевні муки.

Плаче дитина — передвіщає проблеми, в тому числі і зі здоров'ям.

Імператорський сонник

Люлька / ліжечко дитяча з дитиною або без дитини - відноситься до ритму життя раннього дитинства:

Немовля без уособлення з конкретною дитиною - це стан надлишку внутрішніх сил.

Бачити у сні колиску порожню / з невідомим дитиною (він у споює тлумачення) - є пробудження пам'яті про необхідність узгодити свої ритми життя мікрокосмосу з ритмами Всесвіту. Свідомого бачення проблеми тут ще немає, але є необхідність змін, пам'ять намагається знайти загублене ланка. Стан дорослого в нещасті - це максимум зовнішніх проявів при повному виснаженні внутрішнього, що веде до депресії.

Плачучого (пхикає) хворої дитини бачити і тим більше тримати на колінах, на руках - несприятливо, оскільки це повне уособлення себе з дитячою безпорадністю, але з вже відірваними від Космосу ритмами. Дивлячись по переважаючим у сні емоціям, шукаємо вже постраждалі органи. У зовнішньому відношенні сон передвіщає розвал в справах і відносинах внаслідок втрати почуття адекватності сприйняття. Необхідно змінити ставлення до світу і свого місця в ньому.

Свого або знайомого дитину бачити уві сні - інформація про нього, тлумачити слід за змістом сну.

Малий сонник Велесів

Дитинапраця, суперечка, бійка, напасти, клопоти, диво;

Годуватиприбуток (молодиці) / хвороба або смерть (старої);

Груди ссеворог причепиться;

Повна дитина — приємні турботи;

Худий, плаксивий — неприємні турботи;

Бруднийхвороба;

Немовля — порожні справи, клопоти;

Плаче — про дурості своїй плакати;

Хлопців великих бачити - допомога;

Багато дітей — клопіт, тривога;

На плечах у чоловіка - син народитися;

У дружинидівчинка.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить уві сні мале дитя, йому відоме і знайоме, це - до веселощів, а якщо то дитя бачить сон не буде відомо і знайоме - спіткає його турбота, і печаль, і з'явиться у нього ворог, але не сильний.

Якщо хто побачить уві сні дорослої людини в образі дитини - зробить справу, яку накличе на нього закиди.

Якщо це побачить уві сні жебрак - досягне задоволень і крихту, а якщо багач - то який-небудь інший чоловік заволодіє його майном.

Новітній сонник

Позашлюбна дитина — це не виключено в реальності (принаймні, сон вказує на вашу схильність мати позашлюбної дитини).

Виношувати дитину — до матеріального прибутку, достатку.

Сучасний сонник

Плачуть діти уві сні - знак розчарування і погіршення здоров'я.

Чистий гарна дитина - пророкування взаємної любові і теплою дружби.

Якщо Вам сниться йде дитина - це символ незалежності, в тому числі і від чужої думки.

Якщо жінці сниться, що вона няньчить дитини - в реальному житті вона буде обманута тим, кому найбільше довіряє.

Брати на руки дитину, хворого на лихоманку - дуже погана ознака. Ваш розум наповниться сумом.

Сонник Азара

Народження дитини — сімейне щастя.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Якщо уві сні ви відчуваєте занепокоєння і тривогу за власну дитину - наяву вашому сімейному щастю нічого серйозного не загрожує.

У той же час, якщо у сні ваша дитина бачиться вам безнадійно хворим або мертвим - це означає, що ви передчуваєте реальну загрозу, і вам слід бути напоготові. Такі сни зазвичай закликають вас прийняти якісь термінові заходи.

Грати з дітьми у сні і відчувати від цього задоволення - знак того, що всі ваші плани здатні привести вас до успіху.

Безліч пустуючих дітей у вашому сні - віщують деяку суєту і не дуже серйозні клопоти. Бути може, щось буде відволікати вас, заважаючи основним заняттям.

Плачуть діти уві сні - віщують неприємності і прикрі перешкоди в справах.

Бачити себе в сні маленькою дитиною - знак проблеми, з якою ви не зможете впоратися. Зазвичай такі сни застерігають вас від того, щоб не братися за будь-які справи, в яких ви мало що розумієте.

Бачити маленькою дитиною-кого зі своїх знайомих - передвіщає, що вам доведеться виправляти чужі помилки або вирішувати чужі проблеми.

Сонник Здоров'я

Бачити дитину на руках або плечах - до народження дитини в сім'ї;

Бачити симпатичного, грає дитини - до хорошого самопочуття і настрою, до благополуччя в справах.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо вам сниться, що ви вагітні і, судячи але всього, у вас повинен народитися хлопчик - означає, що ви не будете щасливі в шлюбі.

Дуже брудний дитина уві сні - до недостатньої турботи про ваших дітей.

Качати уві сні неспокійного дитини - до стресового стану.

Побачити в сні недоношеної дитини - до жіночої хвороби.

Прикрити ковдрою дитини уві сні - до турбот про дитину.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Виношувати дитину — до турботи про дітей.

Умовляти уві сні примхливої дитини - до немилості долі незабаром по відношенню до вас.

Качати дитини — до турботи.

Недоношеної дитини — до появи невеликих грошей.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Качати уві сні вередує дитини - до хвороби дитини.

Виношувати дитину — до безпліддя.

Вередлива дитина — до хвороби дітей.

Побачити в сні недоношеної дитини - до горя.

Сонник щасливих знамень

Красиві доглянуті діти - на щастя, удачі.

Сонник Таро

Дитина — надії на справедливість виправдаються.

Сонник Фрейда

Дитинає загальним символом статевих органів, як чоловічих, так і жіночих.

Турбота про дитину - символізує ваше дбайливе ставлення до своїх органів.

Плаче дитина — символізує оргазм.

Проте покарання дитини - символізує вашу тягу до самозадоволення.

Сонник Шеремінской

Маленька дитинавелике здивування;

Красивий-радість;

Нагий та брудний - суди, несподівані турботи.

Якщо матері наснилося, що її дитина несильно захворів - наяву йому не будуть загрожувати серйозні захворювання, але з ним можуть відбуватися дрібні неприємності.

Якщо свій дитина приснився дуже хворим або ж він помер - наяву є серйозні причини для занепокоєння.

Якщо приснився просто мертва дитина - незабаром вас чекає неспокій і розчарування.

Сонник Езопа

Дитина — коли зайво піклуються про когось або опікують, то в цьому випадку говорять:

«У семи няньок дитя без ока». Напевно, одним з найбільш поширених висловів є наступне:

«Чим би дитя не тішилося, аби не плакало».

Дитинає символом клопоту, неспокою, примхливості, непостійності, тому якщо вам наснився дитина, то з упевненістю можна сказати, що ви дуже переживаєте через що відбувається навколо, щось не дає вам спокою, і як сигнал вашого душевного стану в сновидінні.

Якщо вам наснився плаче дитина - це знак того, що незважаючи на всі ваші клопоти, ви не отримаєте бажаного.

Тримати дитину на руках, заколисувати, присипляти його - наяву від вас буде потрібно велика працездатність, тому що шлях до успіху буде досить нелегкою.

Сон, в якому ви годуєте дитину - обіцяє вам клопітка справа, яка закінчиться з вигодою для вас, принесе моральне і матеріальне задоволення.

Карати дитину уві сні - наяву відчувати незручності, дискомфорт, тому що ви будете виконувати роботу, яка вам не до душі.

Український сонник

Дитину вродитибагатство.

Як сниться дитина повненький - це турботи на добро;

Худенька, плаксива турботи на погане.

Дитини маленького бачити уві сні - великі клопоти.

Якщо жінці сниться, що вагітна або годує новонародженого - буде прибуток. Той же сон побачить старенька - передвіщає важку хворобу і смерть.

Якщо сниться, що дитина купи смокче - будуть бідність, яка не відчепишся.

Дитина на столі, оживає - смерть цієї дитини.

Багато дітейтривога.

Дитина на плечах у чоловіка - у вагітної жінки народиться хлопчик, на плечах у жінки - народиться дівчинка.

Універсальний сонник

Яким дитиною ви були, на вашу думку? Ви з ранніх років процвітали, і в школі, і в захопленнях, завжди були активні, або ж були недорозвиненим «гидким каченям», що розцвів, вже подорослішавши? Іншими словами, ви вважаєте, що всі радощі життя людина отримує в юності чи вони все ж приходять до того, хто готовий чекати?

Найбільш очевидні поняття, пов'язані з цим символом - грайливість, невинність і відкритість світу. Можливо, саме так ви сприймаєте життя в даний момент. Ви відчуваєте себе веселим і безневинним створенням? Ви дивуєтеся всьому, що бачите в житті?

Що дитина (або діти) роблять у вашому сні?

Якщо ви граєте з ним (ними) - це говорить про ваше бажання заспокоїтися, розслабитися і навчитися сприймати життя менш серйозно. Або ж діти вас дратують і ви вважаєте, що вони відволікають вас від справ?

Дитина також — сімволізіруюет блаженну наївність. Можливо, ви наївно ставитеся до чогось або когось у житті і через це стикаєтеся з неприємностями. Можливо, подібний сон говорить про ваш незрілому поведінці щодо когось чи чогось. Можливо, в якійсь певній ситуації ви поводитеся, як дитина, тоді як слід пам'ятати про те, що ви доросла людина. Яких людей ви бачили поруч з собою у сні? Які ваші взаємини з ними в реальному житті? Можливо, щось у вашому житті розвивається успішніше, ніж ви очікували.

Для вас це справа вирішується легко, як дитяча забава?

Циганський сонник

Якщо вам сниться сплячий немовля чи маленька дитина - ви по своїй природі соромливі і довірливі.

Повзаючий немовля — вам потрібно швидко думати і приймати рішення.

Плаче немовля — вам доведеться вирішувати безліч дрібних проблем.

Годувати немовля грудьми або бачити, як годують немовля груддю - ви повинні побоюватися довіряти людям, які не є вашими близькими друзями, Ви відчуєте труднощі в бізнесі.

Снотолкователь

Бачити у сні плачучих дітей - до поганого здоров'ю і розчарування.

Веселий, чистий дитина - це винагорода любов і багато хороших друзів.

Дитина , що гуляє один - знак незалежності і зневаги негідними думками.

Якщо жінка бачить у сні, що вона няньчить дитини - її чекає обман від того, кому вона найбільше довіряє.

Поганий знакбачити уві сні, що Ви берете на руки свого хворої дитини, якщо у нього жар:

Цей сон передвіщає душевне страждання і печаль.

Сонник для закоханих

Дівчину, якій сниться, що вона няньчить дитини, наяву чекає обман обранця, який вона переживе дуже важко.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Обіймаєш дитини — передвіщає лайку.

Смерть дитини — говорить про словесної сварки.

Бачиш новонародженої дитини - передвіщає велике щастя.

Теткінскій сонник-2012

Дитина — нагадування про внутрішній дитину;

Необхідність перестати пригнічувати його. Нагадування про невирішені проблеми дитинства. Відображення бажання мати дитину (якщо усвідомлюється несвоєчасність, то необхідність більш ретельного оберігання).

 
Відноситься до тем: