Сонник «Пологи»

Сонник Фрейда

Якщо вам приснилося, як ви приймали пологи, то це обіцяє знайомство з людиною, яка складе для вас ідеальну пару. Ви не сприймете його серйозно, так як уявляєте свою другу половину інакше. Тим не менше він виявиться достатньо наполегливий, щоб змусити вас повірити в себе і в ваші можливі відносини.

Якщо уві сні у вас приймали пологи, це обіцяє вам вагітність (у разі, якщо сон приснився жінці).

Якщо раптом чоловікові приснилося, що в нього приймали пологи, це попереджає його про прийдешні наслідки його позашлюбного зв'язку з партнеркою.

Сонник Ванги

Даний образ уособлює важливі життєві зміни, вирішення проблем, звільнення від чого-небудь.

Наснилися болісні пологи, окончившиеся благополучно, - це означає, що в справах ви зіткнетеся з труднощами, але, незважаючи на це, все закінчиться благополучно.

Приймати пологи — сон говорить про те, що ви будете учасником події, яка визнаєте незначним. Однак наслідки виявляться дуже несподіваними.

Приснилося, що ваш близька людина помер під час пологів, - це означає, що ви будете намагатися зробити відносини з родичами більш гармонійними і доброзичливими, але у вас, швидше за все, нічого не вийде.

Побачити легкі і швидкі пологи, породили відчуття великого полегшення, - це до того, що вам вдасться хоча б частково перекласти справи на плечі інших людей, через що ви зможете нарешті зітхнути з полегшенням.

Наснилися власні пологи - значить, вам випаде шанс заново почати життя. Може бути, це стосуватиметься таїнства перевтілення душ;

Можливо, колись ви жили в іншому матеріальному тілі і вимірі.

Сон підказує вам переглянути життєві цінності, подумати над своїм призначенням в цьому втіленні.

Сонник Лоффа

Народження — це подія, яку можна з усією очевидністю віднести до сакральних. У всіх культурах світу воно володіє ритуальним значенням. Немає нічого дивного в тому, що воно має тісний зв'язок з одним з архетипів, позначеним Юнгом, - «я», що дає життя іншому. У зв'язку з тим, що це архетипічний образ, існує велика кількість супроводжуючих його символів, що мають відношення до народження і життя. Найважливішими є вода і океан. Багатьом культурам властиво приписувати воді життєво важливу роль. Невипадково багатьом жінкам, здогадується про вагітність - своїй або чужій, сниться вода. У цьому випадку можливо виявити зв'язок з навколоплідними водами, що відходять під час пологів.

Відповідно до теорії Юнга, момент народження - це поява нової «я» з печери чи іншого (будь-якого) замкнутого простору. З цієї точки зору народження - це не чисто біологічний акт, оскільки воно передбачає пізнання себе в дійсного життя або виникнення додаткових граней особистості.

На думку Фрейда, сновидіння про повернення в маленьку кімнату або печерку є уособленням утроби матері. Вони відображають приховане бажання людини повернутися до матері, для того щоб вона його нагодувала і сховала в скрутну хвилину під своє крило. Кожен з нас колись народився, а тому у всіх нас сформувалося про цю подію певну думку. У нашому розумінні життя - це щасливе або нещасливе буття. І в тому, і в іншому випадку, то, як ми ставимося до життя, позначається і на сновидіннях про народження.

Важливий моментяк представляє сплячий народження? До жінки такі сновидіння можуть приходити по двоякою причини:

Або їй цього сильно хочеться, або ж, навпаки, вона сильно цього боїться. У цій ситуації важливу роль відіграють такі чинники, як медичний, соціальний, а також сексуальний. Цілком імовірно, що існують медичні, моральні чи релігійні свідчення, через яких вагітність для жінки представляється такою бажаною або, навпаки, представляє небезпеку. Візьмемо для прикладу сексуально активну жінку молодого віку, якій доводиться пригнічувати свої бажання з міркувань морально-релігійного спрямування, і жінку, дуже бажає, але не спроможну завагітніти. У такій ситуації в якості причини пологів або, навпаки, їх відсутність може служити вчинок, що породив в жінці відчуття провини.

Жінки, які бачать уві сні благополучно вирішилася пологи, стверджують, крім факту народження, архетип жінки. Ці жінки відповідають вимогам, що пред'являються до їх підлозі, і в змозі реалізувати функцію дітонародження. Щоб не виглядати дискримінатора, відзначимо той факт, що в певній мірі всім нам властиво сприймати чоловіків і жінок в якості представників різних статей, у яких свої сильні і слабкі сторони і різний потенціал можливостей. Саме це і робить архетип архетипом.

Сонник Цветкова

Сон про пологи:

Для жінки — до радості, для дівчини - до участі в суперечці, для чоловіка - до отримання звістки.

Сонник Міс Хассе

Пологи сняться до сімейного щастя, появі нових планів. Бачили, як народжували інші, - значить, чекає втрата і через неї - смуток і туга.

Езотеричний сонник

Побачити, приймати чиїсь - належить розділити з кимось радість, удачу, пережити душевний підйом. У той же час якщо у вашому сні народив інша людина, будьте обачнішими, тому що ви втрачаєте сприятливий час для пошуку своєї справи.

Побачити , що народив чоловік, - сон говорить про фантастичності ваших намірів і закликає порівнювати амбіції з можливостями.

Побачити , як народжували тварин, - приготуйтеся до виграшу в чомусь, рідкісної удачі.

Народжувати самимзнак плідності ваших праць, завдяки зусиллям ви отримаєте чудовий результат. Наближається час, коли вам необхідно зробити на світло плід свого життя, здійснити свою головну справу.

Сонник Лонго

Побачити або приймати у когось пологи - такий сон означає, що вам доведеться зайнятися якимось непростою справою. Досягнення мети буде супроводжуватися багатьма перешкодами, і, хоч це вимагатиме багато часу і сил, з усіма перепонами ви впораєтеся. Проявивши терпіння і витримку, ви дочекаєтеся моменту, коли ситуація вирішиться на вашу користь.

Англійський сонник

Для заміжньої жінки пологи у сні - віщий сон. І в житті її чекає благополучне дозвіл від тягаря. Незаміжню дівчину подібний сон попереджає про ймовірну втрату невинності, якщо вона проявить легковажність і безрозсудну довірливість.

Бачити, приймати — ви розділите чиюсь радість, удачу. До душевного підйому. Самому народжувати - ваш труд плідний, зусилля принесуть прекрасний результат. Тварини в момент пологів - надзвичайна удача, виграш.

Бачити або приймати уві сні пологи - ви візьметеся за важку справу. На шляху до досягнення наміченої мети ви зіткнетеся з багатьма перешкодами. Вам доведеться дуже нелегко, але ви подолаєте всі перепони, хоча на це піде багато часу. Від вас буде потрібно терпіння і витримка. Врешті-решт все вирішиться на вашу користь.

Цей символ пов'язаний з важливими життєвими змінами, рішенням справ, звільненням від чого-небудь. У сні ваші пологи були болісні, але все обійшлося благополучно - цей сон передвіщає вам труднощі у вирішенні ваших справ, але, незважаючи ні на що, все закінчиться добре. Сон, в якому ви приймаєте пологи, пророкує вам участь у події, яке ви порахуєте незначним, але наслідки його будуть для вас великою несподіванкою.

Бачити у сні, як хтось із близьких вмирає при пологах, - знак того, що ваші спроби налагодити стосунки з родичами навряд чи будуть мати успіх. Вам приснилися легкі і швидкі пологи, які викликали у вас в душі почуття великого полегшення, - цей сон вказує на те, що ви зможете перекласти справи на чужі плечі, а самі зітхне з полегшенням.

Якщо уві сні ви побачили власні пологи - цей сон пророкує, що доля дає вам шанс почати своє життя заново. Можливо, з цим пов'язано таїнство перевтілення душ, і ви колись жили в іншому вимірі і тілі. Вам необхідно переглянути свої життєві цінності і спробувати осмислити своє призначення.

Французький сонник

Наснилися пологи — в будинку і у вас особисто все буде складатися просто прекрасно.

Сонник Симона Кананіта

ПологиБачити, приймати - ви розділите чиюсь радість, удачу. До душевного підйому. Самому народжувати - ваш труд плідний, зусилля принесуть прекрасний результат. Тварини в момент пологів - надзвичайна удача, виграш.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі сон приснився чоловіку, то вас приємно здивує ваша кохана. Щоб вести були радісними, 3 дні носите під лівою п'ятою в черевику п'ятирублеву монетку «орлом» догори. Погане значеніеЕслі сон приснився жінці, у вас може трапитися рак грудей. Щоб захиститися від нього, додайте кукурудзяна олія в каві і цією сумішшю намастіть груди перед сном протягом тижня.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Народжувати у сні - щось погане;

Любовне щастя обдурить. Родові сутички відчувати - небезпека для життя. Народжує бачити уві сні - великі труднощі при завершенні справи.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Для заміжньої жінки пологи у сні - віщий сон. І в житті її чекає благополучне дозвіл від тягаря. Незаміжню дівчину подібний сон попереджає про ймовірну втрату невинності, якщо вона проявить легковажність і безрозсудну довірливість.

Східний жіночий сонник

Символ важливих життєвих змін, вирішення проблем, звільнення від чого-небудь. Твої пологи були болісні, але все обійшлося благополучно? Подібний сон передвіщає певні труднощі у вирішенні твоїх проблем, але все закінчиться добре. Сон, в якому ти приймаєш роди, пророкує участь у події, яке ти порахуєш незначним, але наслідки його будуть для тебе великою несподіванкою.

Приснилося власне народження? Доля дає тобі шанс почати своє життя заново.

Сонник Данилової

Процес пологів, побачений у сні, може мати наступні значення:

Якщо ви бачите народжується себе - це знаменує появу нового знання, ви станете перед оточуючими в новій якості.

Якщо народжується інший - хтось новий з'явиться у вашому житті. В залежності від того, які почуття ви відчуваєте при цьому, дана людина буде приємний або неприємний вам. Процес пологів у жінки, приснився чоловіку, означає прибуток, майнові придбання, грошові накопичення, процвітання, все хороше, причому успіх буде легким, буквально звалиться на вашу голову з неба.

Якщо ж чоловік бачить народжувати себе самого, такий сон - знак того, що вам доведеться докласти чимало зусиль, для того щоб домогтися бажаного успіху. Вам належить багато працювати і сподіватися на благополучний результат справи.

Сон про пологи для жінки означає або грошовий прибуток, або є знаком насувається хвороби шлунково-кишкового тракту або сечостатевої системи. На останнє тлумачення необхідно звернути увагу насамперед літнім жінкам.

Сон про пологи для дівчини означає гарні перспективи на заміжжя, благополуччя в майбутньому сімейному житті і достаток у домі. До речі, впродовж двох останніх десятиліть активно пропагуються пологи під водою. Як говорять учені, занурення новонародженого у воду гарантує йому в майбутньому міцне фізичне та психічне здоров'я. Проте трактування сну про пологи зовсім не залежить від тієї обстановки, в якій з'явилася на світ нове життя у вашому сні.

Азбука тлумачення снів

Пологи уві сні - символізують народження нової ідеї, нових справ. Це завжди надія на краще майбутнє. Особливо вдалий цей сон для чоловіків. Дівчатам - застереження про легковажних зв'язках.

Східний сонник

Пологисимвол важливих життєвих змін, вирішення проблем, звільнення від чого-небудь.

Твої пологи були болісні, але все обійшлося благополучно - подібний сон передвіщає певні труднощі у вирішенні твоїх проблем, але все закінчиться добре.

Сон, в якому ти приймаєш роди - пророкує участь у події, яке ти порахуєш незначним, але наслідки його будуть для тебе великою несподіванкою.

Приснилося власне народження - доля дає тобі шанс почати своє життя заново.

Жіночий сонник

Пологи, народження — цей символ пов'язаний з важливими змінами в житті, рішенням значущих для вас справ, звільненням від будь-яких ускладнень.

Якщо уві сні ви побачили власні пологи - цей сон пророкує, що доля дає вам шанс почати своє життя заново.

Малий сонник Велесів

Пологирадість;

Тяжкіневдача;

Народитибагатство, радість (жінці), звістка (чоловікові) / спір (дівицю);

Красивого дитинихвороба.

Снотолкователь

Пологи бачити — означає радість і благополуччя;

Якщо пологи були декількох немовлят - знаменує досконалий успіх у всіх справах і велике щастя;

Якщо пологи важкі або нещасливі - значить невдачу в намірах.

Сонник XXI століття

Якщо жінці сняться пологи - значить, її чекає сімейне щастя, вона буде пишатися своїми дітьми.

Якщо їй наснилося, що народилося кілька немовлят - се чекає повний успіх у всіх починаннях і щастя.

Бачити у сні важкі пологи - до невдачі.

Приймати уві сні у породіллі дитини - до приємної несподіванки, до весілля.

Приснившийся вам викидень або передчасні пологи - символізують нову справу або заняття.

Сонник Білого мага

Бачити або приймати уві сні пологи - ви візьметеся за важку справу. На шляху до досягнення наміченої мети ви зіткнетеся з багатьма перешкодами. Вам доведеться дуже нелегко, але ви подолаєте всі перепони, хоча на це піде багато часу. Від вас буде потрібно терпіння і витримка. Врешті-решт все вирішиться на вашу користь.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Народжувати чи приймати уві сні пологи - знак якогось важкого справи, яке принесе вам велику кількість турбот.

Тим не менше, якщо пологи у сні пройшли вдало - сон передвіщає, що ваші сміливі задуми увінчуються успіхом.

Якщо ж у сні народилася мертва дитина або урод - такий сон говорить, що причиною ваших утруднень можуть стати помилкові думки або негативні почуття, від яких вам краще позбутися.

Акушерка або повитуха, присутня на пологах - є поганим знаком. Такі сни віщують великі проблеми і неприємності зі здійсненням ваших планів. Детальніше Див. «Акушерка».

У той же час, майбутнім батькам подібні сни - нічого особливого зазвичай не обіцяють і є всього лише відображенням страхів і переживань перед реальними пологами.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Передчасні пологи — для вагітної цей сон до благополучних пологів.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Передчасні пологи — до аборту.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити в сні передчасні пологи - до ускладнення з вагітністю.

Сонник Мандрівника

Пологинебезпека для життя, втручання демонічної злої волі.

 
Відноситься до тем: