Тлумачення сну «Юнга»

Сонник Фрейда

Якщо вам сниться юнга, значить, вам просто хочеться зайнятися сексом з кимось молодшим за себе. Не турбуйтеся - до педофілії вам ще далеко, це - всього лише тяга до незвичайного. Бути уві сні юнгою - ви незабаром станете об'єктом докучань людини набагато старше себе. Звичайно, перша думка, яка прийде вам в голову, - він вам в батьки (матері) годиться. Але якщо ви проявите свою розкутість і погодьтеся на досвід з "мудрим предком", то, бути може, не тільки-збагатите свою амурні колекцію, але й довідаєтеся про секс багато нового.

Сонник Лонго

Бачити себе в сні юнгою, навіть якщо вам у реальному житті далеко за 40, - наяву ви повністю занурилися у світ мрій, причому ваші мрії далекі від реальності і здійснитися їм не судилося. Мріяти, зрозуміло, потрібно, саме мрійники створили все прекрасне на землі, але тим не менш постарайтеся наблизити свої мрії до реальності.

Якщо ви на це не здатні, то вам краще всього і зовсім відмовитися від них, хоча б на час, адже через постійне перебування у світі мрій ви запустили справи реальні, і вже не за горами той час, коли у вас виникнуть серйозні проблеми. Спустіться на грішну землю.

Якщо у вашому сні в якості дійової особи другого плану виступає юнга, то вам незабаром доведеться поступитися своїми принципами і відкинути свій практицизм, щоб віддатися мріям. А станеться це тому, що ви закохаєтесь, і всі ваші установки полетять в тартарари. Всі звикли бачити в вас людини вкрай розважливого, деколи навіть цинічного, і раптом ви станете самим справжнім романтиком, хоча ще вчора вважали романтизм почуттям, недостойним мислячої людини. Ось такі сюрпризи підносить нам іноді доля, і такі метаморфози можуть відбутися буквально з кожним з нас. В якості юнги в сновидінні з'являється хтось із близьких вам людей - скоро ви здивуєтеся надзвичайною зміни, що відбулися з ним. Причина тому - романтичне захоплення. Не намагайтеся спустити його з небес на землю і не намагайтеся напоумити, наставити на шлях істинний - у вас все одно нічого не вийде.

Сонник Данилової

Якщо юнга приснився чоловіку, значить, він переживає з приводу свого віку. Розмовляти в сні з юнгою - занепокоєння з приводу відсутності близькості з партнеркою протягом тривалого часу. Лаятися з юнгою - ви спробуєте поговорити про вашу сексуальну життя зі своєю партнеркою. Приснившийся жінці юнга символізує її бажання зайнятися сексом з партнером молодше її самої.

Якщо уві сні жінка бачить себе в компанії молодих моряків і юнг - вона схильна пояснювати зміни на гірше у своєму сексуальному житті віком партнера.

Новітній сонник

Юнга — зробите проступок, не властивий вам і вашому віку.

Сонник Білого мага

Бачити себе в сні юнгою - наяву ви повністю занурилися у світ мрій, причому ваші мрії далекі від реальності і здійснитися їм не судилося. Мріяти, зрозуміло, потрібно, саме мрійники створили все прекрасне на землі, але тим не менш постарайтеся наблизити свої мрії до реальності.

Якщо ви на це не здатні, то вам краще всього і зовсім відмовитися від них, хоча б на час, адже через постійне перебування у світі мрій ви запустили справи реальні, і вже не за горами той час, коли у вас виникнуть серйозні проблеми. Спустіться на грішну землю.

Якщо у вашому сні в якості дійової особи другого плану виступає юнга - вам незабаром доведеться поступитися своїми принципами і відкинути свій практицизм, щоб віддатися мріям. А станеться це тому, що ви закохаєтесь, і всі ваші установки полетять в тартарари. Всі звикли бачити в вас людини вкрай розважливого, деколи навіть цинічного, і раптом ви станете самим справжнім романтиком, хоча ще вчора вважали романтизм почуттям, недостойним мислячої людини. Ось такі сюрпризи підносить нам іноді доля, і такі метаморфози можуть відбутися буквально з кожним з нас. В якості юнги в сновидінні з'являється хтось із близьких вам людей - скоро ви здивуєтеся надзвичайною зміни, що відбулися з ним. Причина тому - романтичне захоплення. Не намагайтеся спустити його з небес на землю і не намагайтеся напоумити, наставити на шлях істинний - у вас все одно нічого не вийде.

Слов'янський сонник

Користуватися недосвідченими радами.