Тлумачення сну «Життя»

Сонник Здоров'я

Насолоджуватися життям — до поліпшення здоров'я і позитивним емоціям;

Натішитися життя — до хвороб легенів.

Сонник від А до Я

Бачити у сні своє життя зміненої, тобто представляти її в іншому варіанті, ніж вона склалася в реальності, віщує наяву нові альтернативи для вашої майбутньої долі.

Так, бачити себе живе під землею говорить про невідворотну небезпеку, яка може звести нанівець всі ваші справи і скинути вас із займаних висот на саме дно життя.

Загальний сонник

Родючість, життя, мир, процвітання. Фігове дерево іноді уособлює Древо Знання та поєднує в собі символіку як чоловічого, так і жіночого принципів, оскільки фіговий листок має чоловічу символіку лінгама, а фіга - жіночу символіку йоні. Фіговий лист означає хтивість і секс. "Фіговий лист означає пияцтво і тілорух і, кажуть, походить на чоловічий статевий член" Плутарх. Кошик з фігами означає родючість і представляє жінку як богиню чи матір. Асоціюється з лозою як місцем спокою і тиші, а також з грудьми як "древо з грудями багатьма". В буддизмі це священне Дерево Бо, під яким Будда досяг прозріння. У християнській символіці фіга використовується замість яблука в Саду Едемському. У греко-римській традиції присвячений Діонісу Вакху, Приапу, Юпітеру і Сильвану. Має фалічний смисл. У євреїв означає мир, процвітання, безліч. Символ Ізраїлю з лозою. В ісламі Древо Небес, священне, оскільки Мухаммед їм присягався. У народів Океанії Древо Життя і об'єкт всіляких ритуалів.