Сонник «Змія»

Сонник Міллера

Сновидіння, в яких з'являються змії, в цілому вважаються попереджувальними про наближення до вас зла в найрізноманітніших його іпостасях. Так, якщо жінку уві сні вкусила мертва змія, це віщує їй страждання через злості лицемірного друга.

Змії уві сні звивалися або падали на когось - ви будете боротися за існування і переживати докори сумління.

Якщо ви уві сні вбивали змію, це говорить про вашу готовність задіяти буквально всі засоби, щоб задовольнити власні інтереси або зробити так, щоб ваші оточуючі їх не ігнорували. Належить здобути перемогу над ворогами.

Проходити серед змій - такий сон означає, що вам доведеться жити в постійному страху захворіти;

Якісь егоїстичні люди стануть претендувати на ваше місце у дружньому колі.

Змії уві сні жалили - значить, ви і результати вашої роботи станете жертвою злобливих ворожих підступів.

Побачити підповзає до вас по зеленій траві невелику плямисту плоску змію, відскочити від неї в сторону, забути про це, а потім знову побачити її наближення, але вже у вигляді постійно збільшується в розмірах і досягла стану величезного змія, від якого ви ціною неймовірних зусиль рятуєтеся , - сон з таким сюжетом пророкує ваш прийдешній образ думок. Чомусь вам здасться, що вас ігнорують і не поважають, а всі справи неухильно котяться в прірву. Всі негаразди і неприємні емоції будуть страшно гіпертрофуватися вашою свідомістю. Однак кінець буде щасливим:

Уявні біди забудуться, добровільно звалені на себе зобов'язання будуть відкинуті убік, а ви отримаєте винагороду.

Приснилося, як змія, обвиваючи навколо вас кільцями, вистрілює в вас жалом - значить, опинитеся безсилими перед ворогами;

Є ризик захворіти.

Тримати змію в руках - такий сон говорить про те, що стануться якісь події, які здадуться вам несуттєвими і не заслуговують особливої уваги, а між тим змусять вас клопотатися і переживати болісну тривогу.

Приснилися змії мали химерні форми - значить, загрожують біди, які можуть розвіятися, якщо, зберігаючи присутність духу, поставитися до них байдуже.

Побачити або наступити на змій в процесі вашого купання або переходу вбрід річки - такий сон означає, що ви будете відчувати тривогу в очікуванні більш радісних часів.

Якщо у вашому сновидінні змія вжалила когось іншого, це знак образи, яку ви нанесете власним одному.

Наснилися маленькі змійки - значить, ви проявите привітність по відношенню до людей, які не тільки стануть таємно обмовляти і ганьбити вас, але і спробують порушити плани.

Побачити дітей, що грають зі зміями, - знак вашого майбутнього замішання, в якому ви опинитеся при спробі розпізнати, де друзі, а де вороги.

Для жінки побачити сон, у якому вона, почувши зміїне шипіння, відчула тривогу за стоячого позаду неї дитину, означає, що вона піддасться на вмовляння відмовитися заради власного ж блага від чогось дорогого, проте пізніше з'ясує, що стала маріонеткою в чиїйсь підлої інтризі.

Приснився один, що стоїть на стежці, і змія, загрозливо піднімається позаду нього, - ви викрив змову проти себе і свого друга. Розуміли, що один контролює поведінку змій, - такий сон повідомляє, що якась могутня організація буде діяти у відповідності з вашими інтересами і допоможе впоратися зі злісними підступами.

Для жінки бути у сні зачарованої змією означає, що наяву вона стане жертвою утисків. Однак закон і впливові друзі допоможуть відстояти їй свої права.

Сонник Ванги

Побачити в сні що повзе по землі змію - свідчення того, що незабаром вам належить сутичка з лютим ворогом, який після таємних підступів проти вас зважиться на відкриту війну.

Якщо повзе змія отруйна - то навряд чи вам вдасться здобути перемогу над цією людиною, тому що він сильніший і підступніше вас.

Якщо ж повзе змія неотруйна - то ви з легкістю впораєтеся зі своїм ворогом, використавши його підступи проти нього самого.

Побачити в сні клубок змій - погана ознака. Такий сон говорить про те, що навколо вас дуже багато злих, заздрісних людей, які бажають вам краху кар'єри, нещастя в сімейному житті і навіть смерті. Вам слід бути обережніше в спілкуванні з усіма своїми знайомими, бо висловлене вами в пориві пристрасті послужить вам погану службу.

Якщо уві сні вас вкусила змія - то в реальному житті вам належить глибоке розчарування в близькій людині. Протягом довгого часу ви будете шукати причини вашого постійного невезіння, але вам навіть в голову не прийде, що це справа рук людини, якій ви довіряєте. Швидше за все, він вдався до сил чорної магії, поставивши собі за мету зробити ваше життя нещасної.

Побачити в сні мирно зсілу колечком змієві - передвістя того, що ваші вороги тільки чекають слушного моменту, щоб завдати вам сильний удар, від якого ви, швидше за все, не зможете оправитися.

Якщо вам приснилася величезна змія, здавлюються шию людини - то такий сон є поганим знаком. По всій видимості, ви в числі перших довідаєтеся про смертельну хворобу близької людини. Вам потрібно буде проявити велику силу волі, щоб повідомити про неї родичам хворого і допомогти близькій людині прожити з гідністю і смиренністю свої останні дні.

Побачити уві сні змію гігантських розмірів - пророцтво великої трагедії. Настануть часи, коли на Землі буде прищепити Сатана в людській подобі. Це буде час голоду, убогості, насильства, людських страждань, злодійства і загибелі мільйонів людей, що живуть на нашій планеті.

Убити в сні змію - знак того, що людство в майбутньому, усвідомивши, наскільки важливо вірити в Бога, знову відкриє всі церкви і храми. Нечиста сила відступиться, бачачи, що люди стали милосерднішими і мудріше.

Сонник Лоффа

З точки зору тлумачення сновидінь змія вважається важким символом, адже в різних культурах він наповнюється різним змістом. Розшифровка має дуже широкий діапазон - від холодить кров жаху до мудрості і світу. Варіанти тлумачення залежать від історії літератури і фольклору різних народів, а також від індивідуального досвіду людини.

Люди часто бояться змій, причому для деяких з них страх стає сильним, руйнівним, чи не патологічним до такої міри, що навіть зображення змії здається загрозливим.

Для цієї категорії людей сни, в яких фігурують рептилії, не обіцяють чогось хорошого.

Якщо уві сні якийсь чоловік тримав у руках змію, то, швидше за все, він символізує джерело мудрості й упорядкування світу сновидца і може в деякому роді являти собою його самого або знайомого йому людини.

Для народностей Північної Америки та Азії змії уособлюють собою, перш за все, мудрість, що, мабуть, виникає з здібності цих істот до оновлення шляхом скидання старої шкіри.

Якщо хтось побачив уві сні змію в такому світлі, то сон позначає оновлення, дозвіл проблем, упорядкування чого-небудь.

Для іудейсько-християнських культур змія - це символ спокуси, а також духовного опору досягненню поставленої мети. Це значення має біблійне походження:

Саме там була описана історія, коли Сатана в образі змія спокусив Єву і Адама в Едемі.

Приснилося саме в такому контексті змія служить вказівкою на певного реального людини, з яким у вас склалися стосунки, далекі від ідеальних.

Є тлумачення цього знакового образу у Фрейда і послідовників класичної психотерапії. З їхньої точки зору змія - це символ чоловічого статевого органу;

В ряді випадків образ рептилії відображає страх і огиду, які людина може відчувати щодо сексуального зносин.

Все це призводить до того, що досить проблематично правильно витлумачити образ приснилося змії. Які емоції переважали у вас при зустрічі з нею - боязнь, протидія, повагу? А як в реальності ви ставитеся до змій - з побоюванням, дружелюбно або байдуже? Змія з'явилася, коли ви були одні або в компанії з кимось? Як ви ставитеся до людей, які вам її склали? Відповівши на ці запитання, ви можете прийти до найбільш вірного тлумачення сну зі змією.

Сонник Нострадамуса

Змія уособлює гріхопадіння людини, зло, підступність.

Приснилася повзе по землі змія - це попередження побоюватися років під її впливом (2013, 2025 і т. ), Оскільки саме в цей час з'явиться реальна загроза позбутися даху над головою і матеріальних засобів. Не буде поруч і людей, здатних допомогти вам подолати навалилися на ваші плечі проблеми.

Побачити отруйну змію, яка у вашому сновидінні обвивала число Антихриста, - такий сон розповідає про те, що в час приходу на планету Антихриста все самі жахливі людські пороки будуть заявляти про себе з найбільшою силою. Прийдуть часи вбивць, грабіжників, гвалтівників.

Приснилася наближалася до когось неотруйна змія - це застереження:

Лідер одного з наймогутніших держав розв'яже війну проти слабкої держави, але зараз поки ще є шанси перешкодити цій людині. Сновидінню подібний сон говорить про те, що їй щось загрожує, але небезпеки можна уникнути.

Укус отруйної змії підказує вам, що через вас станеться якийсь дуже серйозний скандал, хоча ви цього хотіти не будете. Але може статися і так, що з вашої вини або вини близької людини трапиться політичний переворот.

У сні величезна змія тиснула якоїсь людини за шию - значить, йому загрожує якась небезпека і наяву.

Побачити чорну змію гігантських розмірів - знак ні з чим не порівнянного зла.

Обвівшаяся навколо жезла змія - це зло, яке приховує від людей істину.

Приснилася зсіла кільцем змія - це означає, що у вашому житті присутній недоброзичливець, що віддає перевагу зберігати свої думки і наміри щодо вас в таємниці.

Напала на вас змія - це до бід і позбавлень.

Убили уві сні рептилію - наяву зумієте позбутися ворога.

Якщо в сновидінні з'явилася змія з декількома головами, це пророкує вам, що вас можуть безсоромно і просто жахливо обдурити.

Змія зі ховаються за туманом обрисами може уособлювати ядерну ракету.

Відчувати на собі зміїний погляд - таке сновидіння попереджає, що якісь авторитетні і жорстокі люди звернули на вас пильну увагу.

Приснився зміїний клубок - це до інтриг і пліток про вас.

Сонник Цветкова

Зміяпідступність, зрада;

Якщо приповзе — до хвороби.

Езотеричний сонник

Згорнулася кільцем — будьте уважні, оскільки наступає дуже важливий період. Чи не згорнулася сниться до небезпечних пригод. Нападаюча - цей сон закликає не упустити якийсь момент. Він тим ближче, чим тісніше уві сні був контакт зі змією.

Сонник Міс Хассе

Мати ворогів серед жінок;

Убитивийти з важкої життєвої ситуації. до хвороби;

Розчавитиодужання.

Сонник Менегетті

Це сон, який символізує структуру, яка деформує та перериває розвиток (Ін-се асоціює цей символ з мікромеханічних спіраллю, яка впроваджена в логічні процеси нашої раціональності). На початковому етапі ця структура уподібнюється самому житті - з метою кращого засвоєння її людиною. Але навряд налаштувавши організм на певну програму, вона дає старт повного регресу особистості. Образ змії, настільки часто згадуваний в легендах і релігійних писаннях, має в якості джерела походження спогади про проникнення в людини чужорідної механічної структури, наслідком якого стає втрата людиною його особистого й універсального Ін-се.

Жаляча власний хвіст змія - це символ нав'язливого одноманітного руху, механічне повторення інформації монітора відхилення.

Асирійський сонник

Людина, яка зловив уві сні змію, в житті схопить удачу за хвіст, знайде надійного покровителя і піклувальника.

Англійський сонник

Змії в наших сновидіннях - це вірне втілення ворога.

Якщо Вам сниться, що Ви наступаєте на змії, тисніть їх ногами - значить, у житті Ваші вороги не зможуть зашкодити Вам.

Якщо змії відповзають від Вас - значить, Ви переможете своїх ворогів. Але якщо змії у сні обертаються і жалять Вас, то насправді підступні вороги переможуть Вас і заподіють Вам багато горя. Це завжди застережливий сон:

Не допускайте нічийого злого втручання у Ваше життя, не дозволяйте нікому зруйнувати Ваше щастя.

Сучасний сонник

Якщо жінці сниться, що її кусає мертва змія - вона постраждає від злого людини, що ховається під личиною одного.

Сни про змій - віщують зло в його різних втіленнях і формах.

Бачити звиваються або падають змій - знак боротьби з долею і каяття.

Вбивати змій — говорить про те, що Ви будете використовувати будь-яку можливість для досягнення своїх власних інтересів або змусите інших людей поважати їх. Незабаром Ви будете радіти перемозі над ворогами.

Переступати через змій - означає, що Ви будете жити в постійному страху перед хворобами, а егоїстичні люди стануть шукати можливість зайняти Ваше місце у справах.

Якщо уві сні змії кусають Вас - Ви не встоїть перед злим впливом, і вороги нанесуть шкоди Вашим справам.

Вам може приснитися наступний сон:

Плямиста змія по зеленій траві повзе до Вас. Ви швидко відскакуєте убік і вона проповзає мимо. Забувши про цей випадок, Ви раптом з жахом бачите, що змія знову наближається до Вас, збільшуючись у розмірах і, нарешті, стаючи зовсім величезною, кидається на Вас. Ціною неймовірних зусиль Вам вдається ухилитися від її зубів, і вона зникає з вашого поля зору. Такий сон передвіщає, що незабаром Ви уявіть, ніби всі навколишні поганої думки про Вас і ставляться до вас з презирством, а справи розвиваються від поганого до гіршого. Хвороби, труднощі і злоба у Вашій свідомості збільшаться до загрозливих розмірів. Але поступово все прийде в норму:

Позбутися від бід уяви і не нехтуючи своїми обов'язками, Ви досягнете задоволення.

Бачити у сні, що змія кільцями обвилася навколо Вас і загрожує Вам своїм роздвоєним язиком - знак того, що скоро Ви потрапите в ситуацію, де будете безсилі в руках ворогів і Вас атакує хвороба.

Сон, в якому Ви тримаєте в руках змій - говорить про те, що Ви візьмете верх над своїми ворогами, використовуючи стратегію допомоги і доброти.

Бачити у сні, що Ваші волосся перетворилися на змій - говорить про те, що незначні події придбають для Вас невиправдано велике значення.

Якщо змії, побачені уві сні, візьмуть неприродні обриси - у Вас будуть неприємності, які незабаром розвіються як туман, якщо не звертати на них увагу і тримати себе в руках.

Бачити змій або наступати на них, купаючись або переходячи вбрід річку - означає, що там, де Ви сподівалися знайти чисту, нічим не затьмарений радість. Вас підстерігає біда.

Бачити у сні, як змії кусають інших людей - пророкує, що наяву Ви будете критикувати і ображати кого зі своїх друзів.

Побачити маленьких змійок - знак того, що Ви будете привітні і гостинні з людьми, які згодом таємно зганьблять Вас і постараються позбавити Вас майбутнього.

Діти, що грають зі зміями - це знак того, що Ви прийдете в замішання, так як не зможете відрізнити друзів від ворогів.

Для жінки почути у сні шипіння змії, яка знаходиться у неї за спиною - означає, що її змусять відмовитися від належного їй по праву. Але пізніше вона виявить, що вороги втягнули її в інтригу, бажаючи погубити.

Сон, у якому Ви бачите змій, які піднімають голови на стежці позаду Вашого друга - передвіщає, що Ви розкриєте змову, спрямований проти нього і проти Вас.

Якщо змії підкоряються Вашому другу - якась потужна сила допоможе Вам відвернути від себе зло.

Якщо жінці сниться, що вона загіпнотизована змією - її права будуть порушені, але на її захист встане закон і впливові друзі.

Звичайний сонник

Підступність, зрада;

Якщо повзе — до хвороби. Також Див. Удав.

Сонник Азара

Злий ворог.

Підступність, зрада;

Якщо повзе — до хвороби.

Також Див. Удав.

Підступність, зрада;

Якщо приползет — до хвороби.

Кільцем — дуже важливе час (увага! Розгорнута - небезпечні пригоди. Нападає - не пропустіть момент! Чим ближче контакт, тим ближче за часом.

Змію, як і більшість інших плазунів, слід трактувати, як пеніс.

Якщо змія гріється на сонці, то це символізує хороший сексуальний тонус чоловіки.

Якщо жінка бачить змію замість свого партнера, це говорить про можливі зміни (у тому числі і приємних) у ваших відносинах.

Якщо ж змію бачить чоловік, то це говорить про його гомосексуальних прагненнях, хоча, можливо, і прихованих, так і про те, що він може піддатися гомосексуальним домаганням.

Укус змії говорить про те, що ваші сексуальні відносини можуть бути порушені втручанням іншого чоловіка.

Якщо ж змія вкусила не вас, а кого-небудь іншого, то це говорить про вашому сексуальному прагненні до цього особі, або до бажанням змінити свого партнера, якщо об'єкт укусу неясний.

Якщо ви переслідуєте змію, полюєте на неї і намагаєтеся зловити, то ви здатні вести, чи ведете, дуже активне сексуальне життя.

Якщо ж ви уникаєте від змії, то у вас якісь проблеми в сексуальному житті, які ви боїтеся або не хочете дозволити.

Змія, що згорнулася кільцем, говорить про вашому прагненні до самоудовлетворению.

Ползущая змія символізує статевий акт.

Якщо ви з задоволенням дивіться на змію, милуєтеся нею, то ви легко можете поміняти стиль своє сексуальне життя, ви любите експериментувати і отримувати від цього задоволення.

Якщо ви цілуєте змію, то ви прагнете до орального сексу, але соромитеся зізнатися в цьому навіть самому собі (самої).

Мати ворогів серед жінок вбити - вийти з важкій життєвій ситуації.

Змія символізує зраду жінки.

Бачити уві сні змію, яка звивається і розвивається перед очима в сплячого, означає наявність ворогів, а також ненависть і хвороба.

Якщо Вам присниться, що Ви вбили змію, то це чекає на Вас торжество над своїми ворогами і заздрісниками.

Змія — це важкий символ, тому що в різних КУЛЬТУРАХ його по-різному тлумачать. Тлумачення мають дуже широкий діапазон:

Від страху, холодящего кров, до миру і мудрості. Варіанти визначаються історією літератури і фольклором різних культур, а також особистим досвідом. У реальному житті страх перед зміями - явище нерідке. У деяких людей цей страх носить характер настільки руйнівний, майже патологічний, що навіть фотографія змії здається загрозливою.

Для таких людей сни зі зміями не віщує нічого доброго.

Якщо уві сні присутній хто-те, хто тримає змію в руках, то він, ймовірно, символізує собою джерело мудрості і управління порядком у світі який марить і може являти собою в деякому роді його самого або когось з його знайомих. В азіатських і північноамериканських культурах змія - це символ мудрості. Думка про мудрості випливає з здатності змії скидати шкіру і оновлюватися.

Якщо комусь сняться змії в такому світлі, то цей сон символізує собою оновлення, вирішення проблем і впорядкування. У иудейско-християнських культурах змія є символом спокуси або духовного протидії досягнення поставленої мети. Таке трактування випливає з Біблії, в якій сатана у вигляді змії спокушає Адама і Єву в Едемському саду. Іноді змія, приснившаяся в такому контексті, натякає вам на конкретної людини у вашій реальному житті, з ким у вас склалися не зовсім гладкі відносини. Нарешті, ФРЕЙД і класична психотерапія також запропонували свої тлумачення цієї знакової образу. На їх думку, змія символізує фалос, але деколи втілює страх перед статевим актом, відраза до нього. Правильно тлумачити приснившуюся вам змію досить складно. Які переважають емоції по відношенню до змії:

Страх, повагу або протидія? Як ви ставитеся до змій в реальному житті:

Нейтрально, зі страхом або доброзичливо? Змія з'явилася, коли ви були один або разом з іншими? Які почуття ви відчуваєте по відношенню до тих;

Людям, які були разом з вами? Відповіді на ці питання повинні привести до плідної тлумачення сну зі змією.

Символізує деяку структуру - деформирующую і прерывающую розвиток. Спочатку ця структура уподібнюється самого життя, щоб людина її краще засвоїв, проте, як тільки вона налаштує організм на певну програму, починається повний регрес особистості. Образ змії, постійно зустрічається в легендах і релігійних писаннях, виникає із спогадів про проникнення у людини чужорідної механічної структури.

Для жінкибути трохи дохлої змій - змусить Вас страждати злість лицемірного одного;

Бачитипопередження про будь-яких різновидів і форм зла;

Звиваються або падають на когось - боротьба за існування, докори сумління;

Вбивати — Ви підете на все заради досягнення своїх інтересів або того, щоб із ними рахувалися інші люди, Ви будете тріумфувати перемогу над ворогами;

Проходити серед змій - Ви будете жити в постійному страху захворювання, а егоїсти посягатимуть на Ваше місце в дружньому колі;

Вжалила — Ви піддастеся злісним підступам, і вороги зашкодить Вашій роботі;

По зеленій траві до Вас повзе плоска плямиста змійка, Ви отскакиваете в бік, вона проповзає повз, і Ви забуваєте про неї, як раптом вона знову наближається до Вас, збільшуючись в розмірах і, нарешті, перетворюючись в величезного змія, а Ви ціною божевільних зусиль успішно уникаєте його нападу і повністю позбавляєтесь від цього страшного бачення - Ви скоро уявіть, ніби Вами нехтують і не поважають, а Ваші справи йдуть все гірше і гірше, хвороби, занепокоєння, затятість будуть страшно гипертрофироваться у Вашій свідомості, але все закінчиться успішно, уявні біди будуть забуті, а взваленные на себе зобов'язання відкинуті, і Ви будете задоволені і винагороджені;

Змія кільцями обвивається навколо Вас і вистрілює у Вас своїм жалом - Ви будете безсилі у руках своїх ворогів, хвороба;

Тримати в руках - неспокій, піклування;

Змії взяли химерні контури - біда, яка розвіється, якщо поставитися до них байдуже, зберігаючи присутність духу;

Побачити або наступати на змій, купаючись або переходячи вбрід річку - тривоги в передчутті чистої радості;

Бачити, як жалять інших - Ви будуть ображати Вашого друга;

Маленькі змійки — Ви надасте привітний прийом людям, які будуть нишком обмовляти і ганьбити Вас, а також спробують зірвати Ваші плани;

Діти, які грають зі зміями - замішання з-за спроби розпізнати друзів і ворогів;

Для жінкитурбуватися за дитину, почувши зміїне шипіння - Вас умовлять відмовитися від чого-то Вам дорогого заради Вашого ж блага, але пізніше Ви виявите, що були залучені в ганебний інтригу;

Бачити уві сні одного, що стоїть на стежці, і змій, загрозливо піднімають голови у нього за спиною - Ви розкриєте змову, організований проти Вас та Вашого друга;

Розуміти, що один тримає змій під контролем - якась могутня організація буде діяти у Ваших інтересах і відобразить злісні підступи;

Для жінки бути завороженной змією - утиски, але на захист Ваших прав виступить закон і впливові друзі.

Також Див. Газон, Конюшина, Коліна, Кішка, Кошеня, Плазуни, Собака, Удав.

Бачити змію — до ворога, і сила ворога соответственна буде силі баченій змії.

Якщо хто побачить змію ручний і слухняною, досягне майна, а якщо побачить, що змія напала на нього, - його спіткає якесь розчарування з боку царя.

Якщо хто побачить, що багато змій зібралися разом і не заподіюють шкоди - людина, що бачить такий сон, буде почати над військом.

Зміясимвол гріхопадіння людини, зла, хитрості.

Побачити уві сні що повзе по землі змію - означає, що вам слід побоюватися років, що знаходяться під її впливом, тобто 2001, 2013, 2025 і т. Саме в ці роки над вами нависне реальна загроза опинитися без притулку і матеріальних засобів. Швидше за все поруч навіть не виявиться людини, який допоможе вам подолати що сталися з вами лиха. Отруйна змія, обвившая число Антихриста, - знак того, що в той момент, коли на Землю прийде Антихрист, активізуються всі найстрашніші людські пороки. Настане час вбивць, злодіїв, ґвалтівників.

Побачити уві сні неотруйну змію, що наближається до людини, - застереження про те, що на чолі одного з наймогутніших держав земної кулі стоїть людина, яка почне війну проти слабкого держави, але в даний час ще є можливість перешкодити цій людині. Сновидця такий сон попереджає про можливу небезпеку, яку можна уникнути.

Якщо вас уві сні отруйна змія вкусила - ви, не бажаючи того, станете причиною дуже великого скандалу, можливо, з вашої вини або з вини когось з ваших близьких відбудеться політичний переворот.

Якщо вам приснилося величезна змія, сдавливающая шию людини, то, значить, цій людині загрожує реальна небезпека. Сон, у якому ви побачили чорну, гігантських розмірів змію, означає ні з чим не порівнянне зло.

Змія , що оповилася навколо жезла, означає зло, що приховує правду.

Якщо уві сні ви побачили змію, свернувшуюся кільцем, значить, у вас є таємний недоброзичливець.

Побачити уві сні нападницю на вас змію - значить наяву відчувати лиха і позбавлення. Вбити уві сні змію - позбавитися від ворога.

Побачити уві сні змію з кількома головами - застереження. Ви можете стати жертвою жахливої брехні.

Змія , обриси якою приховані за туманом, є символом ядерної загрози і може означати ядерну ракету. Сон, у якому ви відчуваєте на собі зміїний погляд, означає пильну увагу до вас дуже впливових і жорстоких людей.

Побачити уві сні клубок змій - наяву стати жертвою інтриг і пліток.

Таємна злість, хитрість.

До хвороби;

Розчавитиодужання.

Підступність, зрада;

Якщо проповзе — до хвороби, щоб його вжалили. - ворожнеча;

Відчувати біль від жала змії - опамятоваться від тимчасового захоплення;

Розчавити голову змії - дати урок бесхарактерному та аморального.

Людині.

Сни про зміїв попереджають про зло в різних його проявах.

Сон, в якому молода жінка бачить, як її кусає мертва змія, попереджає про небезпеку, яка очікує її з боку людини, що прикидається її другом.

Якщо Вам сниться що в ’ ється змія, то Вам доведеться боротися з долею.

Якщо Вам приснилося, що Ви убиваєте змію, то в реальному житті Вам доведеться докласти зусиль для того, щоб відстояти свої інтереси. У найближчому майбутньому Ви побачите, що перемогли своїх недругів.

Якщо Вам приснилося, що Ви змушені переступати через змій, то це попереджає Вас про те, що Вашому здоров'ю загрожує небезпека, а Ваші конкуренти намагаються вижити Вас.

Якщо Вам приснилося, що Вас вкусила змія, то Вам буде важко встояти під впливом недругів, які спробують Вам нашкодити.

Побачити уві сні, як змія кільцями обвивається навколо Вас і збирається Вас вкусити, означає, що в реальному житті Вас чекає ситуація, в якій Ви опинитеся безсилі перед своїми ворогами.

Якщо Вам приснилося, що Ви тримаєте змію в руках, то це є провісником того, що Вам вдасться своїм милосерді перемогти ворогів.

Сон, у якому Ви бачите, що замість волосся у Вас на голові кишать змії, говорить про те, що Ви занадто багато значення надаєте дрібниці.

Якщо Вам сняться змії, які мають неприродну форму, вид або забарвлення, то такий сон символізує, що наяву Ви зіштовхнетеся з неприємностями, які при найближчому розгляді виявляться абсолютно неважливими.

Якщо Вам приснилося, що Ви переходите вбрід річку, кишать зміями, то будьте обережні, оскільки там, де Ви сподівалися на успіх, Вас чекають проблеми.

Якщо Ви бачите, як змії кусають інших людей, то не виключено, що Ви самі осложните відносини з Вашими своїми знайомими завищеними вимогами до них.

Якщо Вам приснилося цілий ком маленьких змійок, то Вам не варто бути занадто відкритим з людьми, бо вони можуть скористатися цим і обдурити Вас.

Якщо Вам сниться, що діти грають зі зміями, то, можливо, життя поставить Вас в скрутну ситуацію, коли Вам буде важко визначити, хто Вам ворог, а хто - один.

Якщо уві сні жінка чує шипіння змії, то це попереджає її про те, що вона буде змушена відмовитися від того, на що вона була вправі розраховувати.

Якщо Ви бачите уві сні свого друга, до якого зі спини підповзає змія, то Вам вдасться вберегти його від неприємностей і, може бути, навіть розкрити змову проти нього.

У разі якщо змії підкоряються Вашому другу, Ви можете сподіватися на те, що якась зовнішня сила допоможе Вам уникнути біди.

Сон, в якому жінка бачить, що вона загипнотизирована змією, передбачає, що її права порушені, проте за допомогою вірних друзів і закону їй вдасться відстояти свої інтереси.

Укус зміїсварка, неприємність, Змія бачити - стерегись ворогів;

Кривавий змій — прихований ворог.

Побачити уві сні що повзе по землі змію - свідчення того, що незабаром вам належить сутичка зі злим ворогом, який після таємних підступи проти вас зважиться на відкриту війну.

Якщо ползущая отруйна змія, то навряд чи вам вдасться здобути перемогу над цією людиною, бо він сильніший і підступніше вас.

Якщо ж ползущая змія неотруйний, то ви легко впораєтеся зі своїм ворогом, використавши його підступи проти нього самого.

Побачити уві сні клубок змій - поганий знак. Такий сон говорить про те, що навколо вас дуже багато злих, заздрісних людей, які бажають вам краху кар'єри, нещастя в сімейному житті і навіть смерті. Вам слід бути обережнішими в спілкуванні з усіма своїми знайомими, бо висловлене вами в пориві пристрасті послужить вам погану службу.

Якщо уві сні вас вкусила змія, то в реальному житті вам доведеться глибоке розчарування в близькій людині. Протягом довгого часу ви будете шукати причини вашого постійного невдачі, але вам навіть в голову не прийде, що це справа рук людини, якій ви довіряєте. Швидше за все, він вдався до силам чорної магії, поставивши собі за мету зробити ваше життя нещасної.

Побачити уві сні мирно свернувшуюся колечком змію - передумова того, що ваші вороги тільки чекають відповідного моменту, щоб завдати вам сильний удар, від якого ви, швидше за все, не зможете оправитися.

Якщо вам приснилося величезна змія, сдавливающая шию людини, то такий сон є поганим знаком. По всій видимості, ви в числі перших дізнаєтеся про смертельної хвороби близької людини. Вам потрібно буде проявити велику силу волі, щоб повідомити про неї родичів хворого і допомогти близькій людині прожити з гідністю і смиренністю свої останні дні.

Побачити уві сні змію гігантських розмірів - пророцтво великої трагедії. Настануть часи, коли на Землі буде прищепити Сатана в людському обличчі. Це буде час голоду, бідності, насильства, людських страждань, крадіжки і загибелі мільйонів людей, що живуть на нашій планеті. Вбити уві сні змію - знак того, що людство в майбутньому, усвідомивши, наскільки важливо вірити в Бога, знову відкриє всі церкви і храми. Нечиста сила відступиться, бачачи, що люди стали милосердними і мудріше.

Сонник Фен-шуй

Зміяодин зі складних символів. У більшості випадків уособлює зло, підступність, заздрість і навіть смерть. Може означати жінку. З іншого боку може уособлювати мудрість і нове життя.

Слов'янський сонник

Змія — сниться до зустрічі з ворогом чи до хвороби.

Український сонник

Укус зміїсварка, неприємність;

Бачити змію — стережись ворогів;

Кривавий змій — прихований ворог.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Дуже значимий символ. Не потрібно боятися. Цілительство;

Життєва сила;

Міць. Кундалініенергія, що дрімає в підставі хребта. Духовне пробудження;

Духовне зцілення. Вас спокушають, або ви бажаєте когось спокусити.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Цей знак сповнений глибокого сенсу. Його не слід боятися.

Змія довгий час була символом цілительства. Наприклад, на палиці Гермеса можна побачити двох сплетених змій. Індуси вірять, що в куприку таїться життєва сила, згорнувшись, там у формі змії. Коли змія розкручує свої кільця і піднімається вздовж хребта (підйом кундаліні), відбувається духовне пробудження і навіть духовне зцілення. Це також може символізувати спокуса, так як змія спокусила Єву в Райському Саду. Чи відчуваєте ви спокуса? Можливо, ви самі бажаєте когось спокусити? Заявіть собі:

"Я управляю собою, щоб досягти своєї вищої мети".

Змія — прекрасний символ відродження та преображення. Так само як змія скидає стару шкіру, щоб отримати можливість рости, ви відкидаєте свої старі прихильності і звички, щоб знайти нові перспективи.

Змія також символ сексуальності - вона символізує чоловічий статевий член. Хтось у вашому житті може виявитися "змією підколодна".

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилася змія на свободі, то можете трохи розслабитися і відпочити, так як зараз ви перебуваєте в повній безпеці. Щоб цей час тривало довше, розвісьте по будинку картини із зображенням змій. Погане значеніеЕслі вам приснилася змія в акваріумі, то хтось із ваших ворогів спробує зробити вигляд, що він ваш друг. Щоб у нього цього не вийшло, протягом частки носите в вусі кавове зернятко.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Змія — універсальний символ всякого протиріччя -. від сварки і спорів до абстрактній космічної діалектики / зрада, таємний обман, мережі ворога, якесь зло, чоловічий орган любові і пов'язані з ним думки, бажання і занепокоєння, страхи;

Твої протиприродні сексуальні устремління. Маленька змія-зло, сварка. Велика змія (але не гігантська) - обман / одужання, зміцнення здоров'я. Ласкава змія - шкідлива лестощі. Гладити змію - небезпечний каприз. Змію на дружині бачити - народить сина. Вбити змію - багатство / перемога, позбавлення від ворогів / якась жертва з твого боку. Абсолютно чорна змія - твій спинний мозок в твоєму духовний розвиток і здоров'я і те, що з ним пов'язано. Біла змія - дивна удача, великі, з неба звалилися гроші. Виявити в своєму будинку змію - зло, яке відбувається або відбудеться в будинку в твою відсутність. Змії, що плазують навколо тебе, забираються під ковдру, що плазують по тілу, - щось нове в твоєму житті прийде в протиріччя з твоїм минулим і його спадщиною, також нове джерело знань, прилучення до таємниць магії. Тримати змію за пазухою - користуватися гарною репутацією, мати добру славу.

Бачити гніздо змії - людина, від якої буде важко звільнитися;

Сварка і розлад у родині. Клубок змій - відчуття внутрішнього розладу, розбрату всередині себе. Дивитися в ями зі зміями - бачити зло, споглядати світ темряви. Бути ужалених змією - хворіти. Найменшу змію на дереві бачити - покарання / наклеп. Гігантських змій на безлистих дереві - вища мудрість;

Осягнення таємниць людського буття. Змії в гілках зеленого дерева - початок якогось шляху / ідея, яка вимагає матеріалізації. Є змії - долучитися до небезпечної мудрості.

Бачити змій, які піднімають голови і щіпящіх на тебе - належить зіткнення з демонічним світом. Танцюючі змії - неспокійні мрії, прагнення, контакт з потойбічним світом. Кімната, зал або печера зі зміями - образ твоєї душі, твоєї духовного обіталіща. Бути переслідуваним зміями - відчувати страх перед людьми, неспокій, породжене боротьбою зі своїми еротичними потягами, мареннями. Вогняні змії - твої духовні пориви. Змій у воді бачити - зануритися у меланхолію. Горящих змій - щось зживає тобою, перемога над тим, що духовно тебе обтяжувало.

Змія на скриньці або дорогоцінних речах - символ посвяти.

Бачити гігантських змій в горах, прірви, в печерах, на рівнині - сон, в якому тобі відкриється весь майбутній життєвий шлях.

Бачити гігантського змія, що займає все поле зору - бути уві сні на межі життя і смерті, бути на порозі таємниць, які можуть зробити життя нестерпним, неможливою.

Циганський сонник

Отруйна — хтось, в кого ви не впевнені, насправді ваш справжній друг, який допоможе вам набути добробут. Насправді він виявиться вашим кращим другом на все життя.

Азбука тлумачення снів

Змія — представляє різні види життєвої енергії:

Сексуальну, духовну, агресивну. Також символізує мистецтво зцілення.

Укус зміїзрада, обман, хвороба.

Граюча змія — сексуальні відносини, жадання.

Спляча зміязцілення, мудрість, удача.

Удавсимвол диявола, спокуси.

Американський сонник

Змія — дуже значимий символ. Не потрібно боятися.

Східний сонник

Змії — символізують ворогів, а значить, по поведінці плазунів у сні ти можеш передбачити, як складуться справи в реальності;

Намагаються вжалити тебе або жалять - ти постраждаєш від підступів ворогів;

Якщо ж ти вбиваєш їх - значить, ти вийдеш з сутички переможцем.

Дитячий сонник

Зміязлість, плітки, вороги.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні укушеним змією - погано, це означає, що суперечка розгорнеться проти нього.

Ідіоматичний сонник

«Змія підколодна»підступність, небезпека, агресія;

«зміїна підлість», «зелений змій» (алкоголізм);

«кундаліні» — містична, демонічна енергія, концентрація его людини;

«змій гірничо» — російський аналог кундаліні;

«удав» —.

Місячний сонник

Змія — до хвороби;

Розчавитиодужання.

Малий сонник Велесів

Вкусила зміяпечаль, жінка нашкодить, сварка, неприємності;

Повзезаздрість, хвороба;

Женеться за тобою - напасти, ворог (таємний) наздогнати хоче;

Змії остерігатисянебезпека з боку хитрого і шкідливого людини;

Бити, вбити — ворога здолати;

Багатоглаві.

Міфологічний сонник

Вогненний змій — крилатий;

Вогнедишний змій з антропоморфними рисами - втілює демонічну енергію кундаліні, або смертоносну атаку на сплячого;

Алкоголізм.

Мусульманський сонник

Бачити змію — до ворога, і сила ворога соответственна буде силі баченій змії.

Якщо хто побачить змію ручний і слухняною - досягне майна, а якщо побачить, що змія напала на нього - його спіткає якесь засмучення з боку царя.

Якщо хто побачить, що багато змій зібралося разом і шкоди не завдають - значить людина, що бачить такий сон, буде керувати над військом.

Новітній сонник

Змія — до необхідності проявити мудрість і розуміння в ситуації, що склалася;

До хвороби, яку слід лікувати нетрадиційними методами. Символ вашої далекоглядності, мудрості, перспективного мислення. Можете займатися народною медициною, парапсихологією.

Морські змії — псування через моря.

Снотолкователь

Змія уві сні бачена - означає неприятелів хитрих і людей невдячних, також зваблювання і лукавства;

Бачити змію, плазує з боку в бік - знаменує заздрість, хвороба, ув'язнення в тюрму і інші нещастя;

Убити змію — значить восторжествувати над ворогами хитрими і заздрісними.

Сонник XXI століття

Бачити змію на дружині або що змія заповзла до вас за пазуху - до народження сина.

Виявити уві сні в своєму будинку змію - означає неприємності, які відбуваються або відбудуться в будинку під час вашої відсутності.

Тримати змію за пазухою - значить, ви незабаром станете користуватися гарною репутацією, заімеете добру славу.

Гніздо змій у сні символізує людину, від якого буде важко звільнитися, сварки і розлад у родині, клубок змій - відчуття внутрішнього розладу, розбрату всередині себе.

Бачити, як змії жалять інших - значить незаслужено когось образити.

Бути обвитим змією - знак безсилля перед ворогами.

Бачити змій у воді, яку доводиться переходити - означає, що за тривогами послідує успіх.

Якщо ви бачите уві сні, що змія перетворюється на дракона - чекайте підтримки впливової людини;

Бачити, як змія рухається під водою або входить у воду - означає, що вас чекає переселення в новий будинок або підвищення по службі;

Сон, в якому змія слід за.

Бачити пітона уві сні - означає, що для досягнення наміченої мети вам доведеться подолати фізичне перешкоду, бачити вужа - значить, в будинок прийдуть свати.

Побачена у сні змія бронзового кольору - може бути передвістям заздрості або обману.

Бачити у сні змію, яка намагається напасти на вас, тікати від неї - означає, що в реальному житті ви оточені безліччю недоброзичливців, і, щоб не втратити все, вам потрібно проявляти пильність, особливо якщо ви надто довірливі.

Вбити змію — значить восторжествувати над ворогами хитрими і заздрісними.

Бачити змію, захитався з боку на бік - означає, що вас оточують люди хитрі і невдячні, заздрісники, можливо ув'язнення в тюрмі і цругіе напасті.

Якщо присниться, що вашу шию обвила змія і ви задихаєтеся - остерігайтеся безрадісного шлюбу.

Бути ужалених уві сні змією - означає чиюсь ворожнечу, сварку, неприємність;

Розчавити голову змії - дати урок Бесхарактерному або аморальному людині.

Однак якщо в сні вас вкусила змія - це може бути і передвістям здобуття великого багатства.

Сонник для всієї родини

Спокійно лежить змія - вас чекає відповідальна робота, яка вимагає чималих зусиль, але не принесе бажаного задоволення.

Якщо змія переповзає дорогу - хтось вам заважає, діючи нишком.

Сон із четверга на п'ятницю - хтось з ваших близьких друзів підтримає вас в грошовому відношенні, не відкидайте допомогу, вона вам необхідна.

Сон з п'ятниці на суботу - це погана ознака, ваше особисте життя складається не так, як хотілося б, багатьом вашим надіям не судилося збутися.

Вогненний змій — скільки у нього голів, стільки буде у вас онуків.

Вогнедишний змій — до вечері в ресторані.

Якщо змій нападає на вас - в не настільки віддаленому майбутньому вам надатися можливість зробити дивовижну подорож в безліч країн.

З середи на четвер сон - передвіщає скрутне становище, з якого ви «зі скрипом», але все-таки, виберетеся.

Сонник для стерви

Зміяпопередження про неприємності та нещастя.

Ходити у сні серед змій - ти боїшся серйозно захворіти, порадься з лікарем і не переживай через дурниці.

Якщо уві сні побачити, як вбивають змій - ти впораєшся з усіма ворогами.

Укус змії — тобі заподіють страждання люди з близького оточення.

Тримати змію в руках - незначне, на перший погляд, подія доставить багато занепокоєння і клопоту.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Змія уві сні - символізує інтриги, підступність і підлість.

Часто такі сни попереджають - що у когось у вашому оточенні під маскою дружніх почуттів можуть ховатися отруйні думки. Жінці - це може вказувати на наявність у неї небезпечної суперниці.

Бачити змій, що загрожують вашій дитині - є нагадуванням про те, що ваші упущення і недогляди у вихованні дітей здатні згубно позначитися в майбутньому.

Зміїний клубокзнак того, що інтриги у вашому оточенні остаточно заплутали ситуацію, і без втрат розплутати її тепер вже немає ніякої можливості.

Волосся у вигляді змій - символ підступних думок і згубних задумок.

Тиснути або вбивати уві сні змій - передвістя серйозного і дуже хворобливого конфлікту.

У той же час, вичавлювати зі зміїної пащі отрута - означає, що чиїсь інтриги ви можете обернути собі на користь.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити в сні клубок змій - до неприємностей.

Бачити у сні гримучу змію - до суперниці, підступної і безсовісною.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Гримуча змія — до суперниці, яка вас затьмарить.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Гримуча змія — сниться до зради.

Сонник Мартина Задеки

Зміяворог.

Сонник від А до Я

Побачити в сні змій - передвіщає, що ви будете мати ворогів серед жінок і взагалі відчувати на собі вплив злих сил.

Якщо уві сні вас намагається вжалити гадюка - то наяву ви відчуєте страждання від зловмисності того, хто видає себе за вашого приятеля.

Якщо на вас падають з дерев або з даху извивающиеся і шиплячі змії - це віщує боротьбу за свою любов і переживання з цього приводу.

Якщо уві сні ви вбиваєте змій - то в реальному житті ви здатні пожертвувати всім заради досягнення поставленої мети і зможете змусити рахуватися з цим не тільки друзів, але й ворогів. Йти по лісі, що кишить різними зміями - передвіщає, що вам доведеться жити в неминуще страху, побоюючись викриття ваших непривабливих вчинків, через що не зможете знайти спільну мову з друзями.

Бачити у сні вмираючих від укусів отруйних змій людей або тварин - передвіщає, що ви піддастеся на улесливі вмовляння і зазнаєте невдачі на радість прихованим ворогам.

Якщо уві сні ви опиняєтеся жертвою величезного пітона, який стиснув вас у своїх кільцях і душить - значить, ви будете безсилі захистити свою честь і гідність від наклепників.

Брати в руки змій - вам вдасться знайти вихід з найскладнішої ситуації і в самій екстремальній ситуації ви зможете зберегти спокій духу і тверезий розум. Сон, в якому ви бачите себе в образі Медузи Горгони, у якої замість волосся на голові извивающиеся змії - наяву незначні на перший погляд події можуть доставити вам серйозне занепокоєння і головоломні турботи.

Якщо змії, які нападають на вас уві сні, раптово окаменевают - це передвіщає, що наяву вас буде переслідувати заздрість недоброзичливців.

Якщо при цьому змії застигають у найнеймовірніших і химерних положеннях і позах - в реальному житті вам загрожують біди, які, якщо їх проігнорувати, минуть вас стороною.

Побачити змію, що повзе в вашу постіль - передвіщає зрада, необгрунтовані звинувачення повалений вас в розгубленість.

Якщо уві сні ви сильно злякалися, наступивши на змію, яку спочатку не помітили - наяву ви будете переживати в очікуванні результату, від якого залежатиме ваша подальша доля.

Якщо вас уві сні вкусила кобра - значить, наяву вас може образити ваш хороший друг.

Якщо кобра завдає смертельний укус якомусь тварині, яка помирає у страшних конвульсіях - це означає, що ваші вороги, намагаючись принести шкоду вашій справі, в результаті нашкодять собі.

Бачити уві сні свою квартиру, повну вужів та інших безпечних невеликих змій - означає, що ви зробите привітний прийом людям, які будуть нишком гадить вам наклепом і провокувати на мерзенні вчинки.

Якщо у своєму сні ви бачите грають зі зміями дітей - значить, наяву може несподівано виникнути ситуація, в якій вороги опиняться вашими друзями, а друзі - ворогами. Сон, в якому ви намагаєтесь врятувати дитину від змії - означає, що наяву ви погодитеся відмовитися від чогось дуже дорогого для вас заради порятунку когось із близьких.

Бачити у сні змій, нападників зі спини на людину, не бачить їх - означає, що в реальному житті ви викрили інтриганів, які будуть намагатися зганьбити вас. Сон, в якому ви бачите виступ заклинача змій - передвіщає, що вам доведеться звернутися за допомогою до впливовим людям, які зажадають за це високу плату.

Якщо уві сні ви не можете зрушитися з місця, загіпнотизовані поглядом втупився на вас змії - в житті хтось спробує ущемити ваші права, але буде покараний вашими захисниками і друзями.

Бачити у сні змію, яка сидить у вас на колінах - загрожує вам приниженням, яке заподіють нові знайомі. Заглядати у сні в колодязь, на дні якого повнісінько змій - ви допустите помилку, якщо надасте довіру стороннім людям.

Сонник Соломона

Змія — неприємності.

Сонник Мандрівника

Змія отруйна — загалом негативна, руйнівна, небезпечна сила і в тому числі сексуальний символ;

Вкусилахвороба;

Бачити — підступна небезпечна жінка, зло, зрада;

Дружелюбно пеститься — придбання таємних знань, улеслива, але підступна коханка.

Іноді виражає приховану містичну енергію в людині, іменовану кундаліні, і в зв'язку з цим небезпека демонічного спокуси надприродними здібностями і відхід від любові.

Клубок змій — болісні внутрішні протиріччя;

Біла — доторкнутися до небезпечних, руйнівних знання;

Водянанебезпека, пов'язана з минулого;

Убити змію — дуже добре.

Сонник щасливих знамень

Вбити ворога, а також щура або змію - до звільнення або зціленню.

Сонник Таро

Змія, обвівшаяся навколо Древа - герой-одинак, месник.

Сонник Фрейда

Змію, як і більшість інших плазунів - слід трактувати, як пеніс.

Якщо змія гріється на сонці - це символізує хороший сексуальний тонус чоловіка.

Якщо жінка бачить змію замість свого партнера - це говорить про можливі зміни (у тому числі і приємних) у ваших відносинах.

Якщо ж змію бачить чоловік - це говорить як про його гомосексуальних прагненнях, хоча, можливо, і прихованих, так і про те, що він може піддатися гомосексуальним домаганням.

Укус змії — говорить про те, що ваші сексуальні відносини можуть бути порушені втручанням іншого чоловіка.

Якщо ж змія кусає не вас, а когось іншого - це говорить про ваш сексуальному прагненні до цієї особи, або до бажання змінити свого партнера, якщо об'єкт укусу неясний.

Якщо ви переслідуєте змію, полюєте на неї і намагаєтеся зловити - ви здатні вести, або ведете, дуже активне сексуальне життя.

Якщо ж ви тікаєте від змії - у вас якісь проблеми в сексуальному житті, які ви боїтеся або не хочете дозволити.

Змія, що згорнулася кільцем - говорить про вашому прагненні до самозадоволення.

Повзе змія — символізує статевий акт.

Якщо ви з задоволенням дивитеся на змію, милуєтеся нею - ви легко можете поміняти стиль свого сексуального життя, ви любите експериментувати і отримуєте від цього задоволення.

Якщо ви цілуєте змію - ви прагнете до орального сексу, але соромитеся зізнатися в цьому навіть собі самому (самій).

Сонник Езопа

Зміяодин з найскладніших символів, що виникають у сні.

Вся справа в тому, що, з одного боку змія - є втіленням зла, підступність, заздрості і навіть смерті.

Але, з іншого боку, та ж сама змія - символізує мудрість, цілительство і нове життя.

При тому, перше значення є найбільш відомим і поширеним, про це говорять такі народні вирази, як «Пригріти змію на грудях», «Зміїний мову», а друге значення не зовсім відомо, хоча багато людей знають стародавнє повір'я про те, що змія періодично скидає свою шкіру, щоб повернути собі молодість, а це означає також і те, що вона єдина на всьому білому світі має секретом вічного життя, тобто є ще й символом довголіття.

У цьому повір'я йдеться також і про те, що якщо кому-чи вдасться знайти зміїну шкіру і приготувати з неї чудовий відвар - то він позбавить від усіх хвороб себе і своїх близьких.

Існують також народні прикмети, які могли сприяти появі у вашому сні образу змії:

«Якщо напередодні зовнішнього Егорья не ступити босоніж на підлогу, то влітку жодної змії не буде», «Убивши змію, треба повісити її aspen».

Отже, викликаний вашим підсвідомістю у сні образ змії свідчення того - що в реальному житті ви зіткнулися з великим злом, підступністю, заздрістю, смертю або мудрістю, цілительством, надіями на нове життя.

Бачити уві сні греющуюся на сонце змію - знак того, що ви надаєте підтримку злому завистливому людині, який намагається нашкодити вам, будуючи проти вас підступи і розпускаючи злі плітки.

Спостерігати уві сні за тим, як водяна змія пожирає жаб - знак того, що незабаром на вас захоче вплинути дуже сильна людина. Можливо, ви навіть змініть свої переконання під його впливом, про що згодом будете дуже сильно шкодувати.

Побачити що повзе на водопій гадюку - означає, що хтось з ваших близьких знайомих задумав проти вас зло, він намагатиметься всіма мислимими і немислимими способами зруйнувати ваше фінансове благополуччя і внести розбрат у сімейне життя.

Якщо вам приснилося гадюка, який плив по річці на тонкій гілці - то такий сон попереджає про те, що у вашому оточенні є поганою людина, яка хоче завдати вам зло.

Спостерігати уві сні за сутичкою гадюки з водяною змією - вам вдасться запобігти зло, яке прагнуть вам заподіяти ваші вороги, і розвіяти чутки і плітки про вас.

Якщо ж за цією сутичкою спостерігають голосно що кричали жаби - то такий сон свідчить про те, що незабаром вам належить складна справа, домогтися успіху в якому ви зможете лише в тому випадку, якщо будете багато працювати. Цей сон нагадує одну просту істину:

Вирішуй свої проблеми справами, а не словами.

Спостерігати уві сні за тим, як змія скидає свою шкуру - означає, що в реальному житті вас чекає зустріч з мудрою людиною, який не тільки поправить ваше здоров'я, але і змусить задуматися про вічні істини.

Готувати уві сні відвар зі зміїної шкіри - знак того, що щоб поправити своє здоров'я або здоров'я своїх близьких вам треба звернутися за допомогою до народних цілителів.

Якщо уві сні на вас нападають декілька змій - значить наяву вам потрібно буде захищати свою гідність від злісних нападок заздрісників.

Якщо вам приснилося, що вас вжалила змія - то незабаром ви серйозно постраждаєте від злих чуток і пліток.

Побачити уві сні зміїних дитинчат - погана прикмета. Такий сон попереджає про злом зраді людей, яким ви довіряєте.

Сонник Юнга

Змії з'являються в снах в самих різних формах, підтверджуючи широту архетипових значень, які несе в собі один і той же образний тип.

Змії — можуть нести фалічний смисл (або навіть буквально асоціюватися з пенісом), але це лише частина їх символічного потенціалу.

Юнг вважав, що змії можуть іноді являти вегетативну нервову систему - дуже цікаве спостереження в світлі останніх досліджень в області мозку, що відносяться до центру стовбура людського мозку, так званого «мозку рептилії» (на противагу більш вивченого мозку ссавців і виключно людському розвитку кори головного мозку. Іноді відбуваються вельми явні зміни у людини чи предмета, які переслідують. Спочатку він може виглядати страшним, але по мірі його наближення ніяких знаків агресії, що виправдовують страх, пережитий его сновидіння, не виникає. Один чоловік бачив уві сні велике чудовисько, що виходить з темряви в напрямку его сновидіння, яке стояло в колі світла від вуличного ліхтаря. Але коли «монстр» наблизився до світла, він виявився не чим іншим, як мишею. Можливо, в темноті вона і була монстром, але змінилася, входячи в «світло» свідомості, навколишнього его сновидіння. Комплекси, пов'язані з его (сну або неспання), ведуть себе інакше, ніж комплекси з его не пов'язані, а тому несвідомі.

Середньовічний сонник

Напад змії — до звинувачень.

Змій бачити — до радості або шані.

Побачити, що на тебе нападає змія - до перемоги над ворогом.

Вбити змію — означає взяти верх над недругом.

Універсальний сонник

Змія — символізує перевтілення. Всі ми знаємо, що завдяки змії Адам і Єва перетворилися з наївних і блаженних мешканців райського саду в зайняту молоду пару, якій треба годувати сім'ю і піклуватися про населення світу.

Змії — холоднокровні істоти. Вам хтось чинить холодний прийом, або ви самі охололи до якоїсь людини?

Змія скидає шкіру - що символізує перевтілення:

Відмова від старого і прийняття нового. Де у вашому сні знаходиться змія, що вона робить? Сон говорить про зміну або оновленні, яке відбувається у вашому житті? Або ви поки тільки хочете змінитися самі і створити новий образ?

Змії — отримують енергію від сонця.

Сон може говорити про те, що ви дозволяєте зовнішнім силам впливати на ваше життя. Наприклад, для підняття бойового духу вам обов'язково необхідний комплімент від когось? Кого ще ви бачили уві сні? Як ви ставитеся до цієї людини.

Сонник Симона Кананіта

Змія — хитрі, злі вороги;

Для чоловіківмати ворогів серед жінок;

Убитивийти з важкої життєвої ситуації.