Сонник «Втрата»

Слов'янський сонник

До неприємностей.

Український сонник

Якщо присниться:

Щось втратив-розлука, збитки.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Борги, знахідки, втрати, подарунки, милостиня, добробуту борг давати - плітки / втрата, яка легко забудеться. Безуспішно повернення вимагати - твої труди окупляться. У борг брати - втрата друга. З тебе повернення боргу вимагають - жахлива подія / твоє життя піде по новій, більш спокійній дорозі. Свої борги вважати - прибуток отримувати.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви в вокзальної метушні втратили свій багаж, віщує невдачу в бізнесі.

Якщо у штовханині ви втратили свого супутника - наяву вас чекає сімейна сварка, а для незаміжніх це означає розставання з залицяльником, який знайшов собі іншу.

Втратити уві сні коштовності означає, що наяву будете мати справу з улесниками, які задурять вам голову до того, що ви просто надішлете їх подалі.

Якщо втратили обручка - наяву такий сон може спричинити за собою ганьба і нужду. Втратити перлове намисто - до страждань і смутку, золотий ланцюжок - по власної недалекоглядності упустите, може бути, єдиний шанс значно розбагатіти.

Сон, в якому ви втратили дрібні гроші, означає зневажливе ставлення до людей, хто стояв нижче вас на соціальних сходах, що призведе до прикрих втрат. Втратити значну суму означає, що в дім прийде неждана біда і положення ускладниться неприємностями на службі.

Якщо уві сні ви втратили і не можете знайти голку або шпильку - значить, незабаром понесете незначний утрату або посварився з приятелем. Втратити уві сні весла і бути унесенной далеко від берега - не намагайтеся реалізувати задумане, бо всі ваші зусилля у цьому напрямку увінчаються невдачею.

Втратити уві сні пудреницю або губну помаду - до удачі в справах. Загублені ключі віщують втрату свободи чи розлуку з причини ревнощів. Втратити медальйон - знак сумних подій у колі вірних друзів.

Втратити абсолютно нові хутряні рукавички - до нерозумному поводженню з прихильністю до вас людьми.

Втрата носової хустки означає нездійснені надії, окулярів - отримаєте легку травму через власну неуважність і неуважність.

Втрата в несподіваний момент і в людному місці якоїсь деталі туалету віщує перешкоди в комерційних справах і перешкоди в коханні. Втратити перуку, будучи напідпитку, і повернутися за ресторанний столик без нього віщує, що вам нададуть послуги, прийнявши за іншу особу.

Сон, де ви втратили пальто, віщує, що вам доведеться заново влаштовувати свою долю і ви будете гірко каятися, проклинаючи себе за власну недалекоглядність і проявлену необачність. Втратити уві сні туфлі, рятуючись від переслідування, означає, що ви будете покинуті, але знайдете в собі сили, щоб зберегти життєрадісність і віру в людську порядність.

Втратити уві сні документи означає, що будете залучені в справу, свідомо приречене на невдачу.

Якщо уві сні ви втратили право на значну власність типу будинку або машини - це віщує зрив важливих задумів.

Сон, в якому ви втратили зуби, передрікає важке для вас час принижень і потреби. Втратити уві сні ніс - наяву піддастеся осміянню з боку недоброзичливо налаштованих колег. Втратити руку чи ногу - такий сон обіцяє багатство і процвітання.

 
Відноситься до тем: