Сонник «Рукавички»

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися нові рукавички, це говорить про те, що, займаючись своїми справами, ви будете обачні, економні, але корисливість вам властива не буде. Все потихеньку налагодиться, незважаючи на те, що вам доведеться пройти через конфлікти або неприємності. Носити зношені або порвані рукавички - такий сон означає, що через обман у вас будуть втрати.

Приснилося втрата рукавичок пророкує, що вас кинуть, однак ви залишитеся сильні духом настільки, що збережіть оптимізм і життєлюбність. Знайшли пару рукавичок - це сон до щасливого шлюбу або новому любовному захопленню. Чоловікові уві сні застібати дамську рукавичку - це говорить про те, що на його життєвому горизонті з'явиться особа, яка візьметься його шантажувати, погрожуючи якимось викриттям. Знімати уві сні рукавички - такий сон означає, що в справах і в любовних питаннях можете розраховувати на незначний успіх.

Сонник Цветкова

Рукавичкизахист, добробут;

Втратити — зміна місця або заняття;

Надіти — розбагатіти;

Вдала зміна занять.

Сонник Міс Хассе

Побачити на своїх руках рукавички - сон означає, що ви досягнете бажаної мети завдяки упертості.

Побачили одну рукавичку - чекає розлука з близькою людиною.

Езотеричний сонник

Рукавички — це уособлення відрази. Бути в них, надягати - змушені будете здійснювати догляд за важкохворим людиною або прибирати огидним бруд. Купувати - належить подружжя з нелюбом людиною;

Будете випробовувати огиду до статевого партнера. Вибирали цей аксесуар - значить, існує ймовірність заразитися шкірним захворюванням.

Побачити забруднені, порвані - сон про це закликає не ігнорувати засоби індивідуального захисту та особистої гігієни, як ви це часто робите. Великий краси, з багатою обробкою - сон радить звільнитися від комплексів, які пов'язані із зовнішністю.

Сонник Лонго

Приснилися рукавички віщують самотність, розчарування, тугу.

Приснилися шкіряні рукавички означають, що ви постраждаєте через несправедливе ставлення керівництва.

Тоненькі, мереживні або з сіточки рукавички сняться до того, що ви будете жертвою свого ж легковажності.

Сон рекомендує провести якийсь час на самоті, щоб краще розібратися в собі.

Гумові рукавички видають вашу надмірну недовірливість, яка є серйозною перешкодою для вашої нормального життя і для взаємин з близькими і знайомими.

Довгі рукавички повідомляють, що ви серйозно розчарувалися в коханні і через страждань втратили усілякий інтерес до протилежної статі. Короткі рукавички пророкують вам розставання з коханою людиною, яка закінчиться примиренням:

Ви зрозумієте, що жити одне без одного не можете.

Надягати рукавички — такий сон передвіщає вам поїздку, підсумки якої будуть для вас дуже важливі. Знімати рукавички - вам зроблять вигідну пропозицію на роботі, однак ви відмовитеся від неї заради інтересів своєї родини, адже для вас вона значить набагато більше, ніж кар'єрний ріст. Тільки ось через якийсь час вас охопить жаль через те, що ви не змогли розпорядитися випав шансом.

Купівля рукавичок сниться до того, що до вас дійдуть нерадісні новини, які позбавлять вас душевної рівноваги. Але що-небудь робити не потрібно, тому що ви, як би не намагалися, все одно нічого не зможете зробити.

Порвати рукавички — такий сон означає, що всіма можливими і неможливими способами ви прагнете відновити перервані відносини, тільки у вас все одно нічого не вийде.

Англійський сонник

У сні виявити, що Ви втратили рукавички - сон, що пророкує втрати в комерції і торгівлі, і, може бути, Вам доведеться переїхати в інше місто. Одруженому людині, яка бачила уві сні, що втратив праву рукавичку - сон обіцяє хвороба чи втрату дружини.

Якщо Ви самотні - інший забере у Вас любов.

Сучасний сонник

Бачити у сні, що Ви носите рукавички - означає, що Ви будете обережні і розважливі у стосунках з людьми, але не корисливі. Також чекайте судових тяжб і неприємностей у комерційних справах, які вирішаться на вашу користь.

Якщо чоловік уві сні бачить на своїй руці печатку - значить, він познайомиться з жінкою, яка змінить його життя.

Якщо Вам приснилося, що Ви носите старі рвані рукавички - наяву Вам загрожує зрада і Ви понесете збитки.

Втратити уві сні рукавички - означає, що в реальному житті Ви розоритеся і Вам доведеться працювати, щоб забезпечити собі існування.

Чоловік бачить у сні, що він втратив свою печатку - це означає гірке розчарування, п'янку і сумнівне знайомство, яке може зіпсувати репутацію.

Знайти пару рукавичок - до заміжжя або появи нового коханого.

Якщо чоловікові сниться, що вона застібає жіночу рукавичку - наяву якась жінка буде загрожувати йому викриттям.

Знімати уві сні рукавички - означає, що Вас очікують невдачі в справах і в любові.

Дарувати чоловікові уві сні печатку - до побачення з коханою людиною. Можливо, ви зустрінетеся з людиною, яка повідомить вам несподівана звістка.

Сон, в якому вам надягають печатку - означає невдалу операцію і фінансові проблеми, які вам буде дуже важко вирішити.

Сонник Симона Кананіта

РукавичкиВідраза. Надягати, бути в рукавичках - доведеться доглядати за важкохворими або прибирати огидну бруд. Купувати - шлюб з нелюбом, відраза до партнера по сексу.

Бачити , вибирати - небезпека заразитися шкірним захворюванням (грибок, че.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Рукавичкиобман / душевна холодність / чиясь гидливість. Рвані - смішне становище / марні старання приховати свою невихованість. Лайкові рукавички - несподіванка. Нитяні - радість. Теплі - багатство. Шовкові - благополуччя. Вовняні - прибуток.

Новий сімейний сонник

Надягли уві сні нові рукавички - будете обережні, ощадливі, але не корисливі у відносинах з іншими. Носили старі або рвані рукавички - остерігайтеся обману. Втратили свої рукавички - будете покинуті, але знайдете в собі сили, щоб зберегти життєрадісність. Знайшли рукавички - попереду щасливий шлюб або нове любовне захоплення. Знімали рукавички - чекайте незначного успіху в справах і в любові.

Якщо чоловік застібає жіночу рукавичку, то в його житті з'явиться особа, яка пригрозить йому викриттям.

Циганський сонник

Рукавички — майбутні задоволення виявляться дуже швидкоплинними.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

У сні виявити, що ви втратили рукавички, - сон, що пророкує втрати в комерції і торгівлі, і, може бути, Вам доведеться переїхати в інше місто. Одруженому людині, яка бачила уві сні, що втратив праву рукавичку, сон обіцяє хвороба чи втрату дружини.

Якщо Ви самотні, то інший забере у Вас любов.

Азбука тлумачення снів

Надіті рукавичкисимвол того, що сновидець бажає усунутися від справ.

Рукавички в руках - знак суперництва.

Бачити іншого в рукавичках - бути обдуреним ним, знехтуваним.

Рвані, брудні рукавички - до сварки, нужді.

Красиві, дорогі рукавички - знак безтурботного життя.

Ідіоматичний сонник

«Тримати в їжакових рукавицях» - суворий, надмірний контроль;

«працювати в рукавичках» - про чистюлі, педанти;

Нове заняття;

«захисні рукавички»захист;

«кинути (підняти) рукавичку» - викликати на поєдинок або прийняти виклик.

Місячний сонник

Рукавички надягати — загальне благополуччя.

Любовний сонник

Сон, в якому ви втрачаєте свої рукавички - говорить про те, що ваші стосунки з коханим залишають бажати кращого. Ймовірно, вам незабаром належить розлучитися.

Якщо уві сні з вас знімає рукавички хтось інший - ваші успіхи в справах і любові багато в чому залежатимуть від того враження, яке ви справите на оточуючих.

Новітній сонник

Рукавички — схильність до бородавок, а якщо такі вже є, то позбавитися від них слід знахарськими методиками.

Сонник XXI століття

Бачити у сні рукавички - символ обману, душевної холодності, чиєїсь гидливості.

Рваніозначають, що ви можете потрапити в смішне становище, вжити марні старання приховати невихованість.

Лайкові — символізують несподіванка, нитяні - радість, теплі - багатство, шовкові - благополуччя, вовняні - прибуток.

Рукавиці уві сні надягати - до перешкоди.

Робочі рукавиці, побачені уві сні - говорять про те, що вас чекають великі труди.

Побачити в сні рукавиці - знак перестороги, яку необхідно вжити при відомих обставинах;

Ви отримаєте пораду, який, незважаючи на його уявну безглуздість, зможе вберегти вас від серйозної помилки.

Якщо сняться теплі рукавиці - вам зустрінеться добра людина.

Сонник Білого мага

Бачити у сні рукавички - до розчарування, самотності, туги.

Шкіряні рукавички — станете жертвою несправедливого ставлення з боку начальства.

Тонкі рукавички, мереживні або сіточкою - постраждаєте через свого власного легкодумства. Вам найкраще побути на самоті і розібратися в собі.

Гумові рукавички — ви занадто недовірливі, що заважає вам нормально жити. Таким ставленням ви відштовхуєте від себе оточуючих.

Довгі рукавички — вас спіткало серйозне розчарування в коханні. В результаті перенесених страждань ви втратили інтерес до представників протилежної статі.

Короткі рукавички — ви розлучитеся зі своїм коханим або коханою. Але через деякий час ви відновите відносини, зрозумівши, що не можете жити одне без одного.

Надягати рукавички — відправитеся в дорогу. Результати цієї поїздки будуть мати для вас велике значення. Далеко від дому ви будете сумувати за своїм рідним і близьким.

Знімати рукавички — відмовитеся від вигідної пропозиції на роботі в ім'я інтересів своєї родини, яка означає для вас набагато більше, ніж кар'єрний ріст. Але через якийсь час ви будете шкодувати, що не змогли використати випав вам шанс.

Купувати рукавички — отримаєте неприємні звістки, через яких ви втратите спокій. Але не варто що-небудь робити, тому що ви в будь-якому випадку нічого не зможете зробити, щоб якимось чином змінити сформовані обставини.

Порвати рукавички — ви намагаєтеся повернутися у своє минуле всіма можливими і неможливими способами:

Прикладаючи масу зусиль, хочете відновити розірвані відносини. Але, до нещастя, це у вас не вийде.

Сонник для стерви

Рукавички купувати і носити - всі проблеми вирішаться в твою користь.

Знайти — швидкий щасливий шлюб.

Втратитикоханець залишить тебе, але, можливо, це тебе не засмутить.

Порвати рукавичку — втрати.

Зняти рукавичку — невелике любовну пригоду.

Сонник для всієї родини

Побачити в сні з вівторка на середу, як ви надягаєте рукавичку - наяву вас чекає великий успіх.

Приміряти рукавички уві сні - до ситуації, яка може бути двояко витлумачена. Але якщо це приснилося вам з понеділка на вівторок, значить, вам вдасться вийти з цього положення, зберігши гідність.

Сон з неділі на понеділок, в якому ви втрачаєте свою рукавичку - передвіщає, що наяву ви зробите некрасивий вчинок.

Якщо уві сні ви знайдете або надягнете чужу рукавичку - значить, вам доведеться зустрітися з підлістю і віроломством, але якщо такий сон приснився вам з середи на четвер - вас чекає похвала.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Рукавички уві сні - символізують відстороненість у спілкуванні з оточуючими.

Якщо ви бачите якусь людину в рукавичках - такий сон підказує, що наяву вам не слід чекати від нього щирості і відвертості.

Самому одягати рукавички - передвіщає охолодження відносин з кимось із вашого оточення.

Знімати рукавичкизнак дружби і відкритості. Можливо, незабаром ви зможете знайти собі нових товаришів або змініть своє ставлення до кого-небудь в кращу сторону.

Працювати в рукавичках - знак неприязного ставлення до роботи.

Якщо у своєму сновидінні ви одягаєте рукавички для роботи - це означає, що попереду вас чекає виконання якої-небудь неприємної обов'язки.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні нові шкіряні рукавички - до удачі в справах.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні на собі шкіряні рукавички - до якогось оновленню.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Рукавичка — до нового знайомства.

Сонник від А до Я

Купувати у сні рукавички означає, що наяву потрапите в стиснуте матеріальне становище;

Якщо ви купуєте чоловічі рукавички в подарунок коханій людині - це віщує палкі відповідні почуття.

Носити в сильні морози тонкі холодні рукавички - такий сон є знаком печалі і важких переживань через те, що вас не розуміють і недооцінюють.

Старі або рвані рукавички, які давно пора викинути, - передвістя сумних подій і втрат. Втратити уві сні останні рукавички говорить про те, що ваша серцева прихильність буде відкинута і ви втратите всяку надію повернути любов бажаного чоловіка.

Носити у сні дві різні рукавички - передвістя подій, не селищах нічого хорошого, більше того - які могли лише посилити і без того тяжке становище.

Сон, в якому ви не можете стягти з себе рукавички, які немов приросли до вашої шкіри, - значить, наяву чоловіки будуть обходити вас стороною, побоюючись, як би ви не одружили їх на собі.

Сонник Таро

Рукавичка — благородний друг, підтримка.

Сонник Фрейда

Рукавичкиє символом презерватива.

Надягання рукавичок — символізує ваше прагнення до безпечного сексу.

Універсальний сонник

Я дійсно не розумію, чому ми говоримо «кинути рукавичку», коли готові боротися, адже боксери для бою рукавички якраз надягають? Які рукавички ви бачили уві сні? Мереживні тонкі рукавички - символізують прагнення до елегантності та вишуканості, тоді як боксерські рукавички говорять про те, що вам необхідно діяти більш агресивно, якщо ви хочете відправити когось у нокаут.

У наші дні багато людей надягають гумові рукавички, коли хочуть захистити себе від мікробів і бактерій - ви боїтеся, що хтось може заразити вас своїми діями, чи відчуваєте, що самі негативно впливаєте на оточуючих своїми вчинками?

Відбитки наших пальців унікальні, тому єдиний спосіб їх приховати це носити рукавички - рукавички можуть символізувати ваше небажання показувати, хто ви є насправді чи звідки ви?

Давньоруський сонник

Захист, добробут;

Втратити — зміна місця або заняття.

У сні виявити, що Ви втратили рукавички, - сон, що пророкує втрати в комерції і торгівлі, і, може бути, Вам доведеться переїхати в інше місто.

Одруженому людині, яка бачила уві сні, що втратив праву рукавичку, сон обіцяє хвороба чи втрату дружини.

Якщо Ви самотні, то інший забере у Вас любов.

Відраза. Надягати, бути в рукавичках - доведеться доглядати за важкохворими або прибирати огидну бруд. Купувати - шлюб з нелюбом, відраза до партнера по сексу.

Бачити , вибирати - небезпека заразитися шкірним захворюванням (грибок, короста). Брудні, рвані - треба застосовувати засоби захисту і особистої гігієни, а ви цим зневажаєте. Дуже красиві, з оздобленням - вам необхідно звільнитися від комплексів з приводу зовнішніх недоліків.

Сон, в якому ви втрачаєте свої рукавички, говорить про те, що ваші стосунки з коханим залишають бажати кращого. Ймовірно, вам незабаром належить розлучитися.

Якщо уві сні з вас знімає рукавички хтось інший, то ваші успіхи в справах і любові багато в чому залежатимуть від того враження, яке ви справите на оточуючих.

Одягти уві сні нові рукавички - означає, що Ви будете обережні, ощадливі, але не корисливі в своїх справах з іншими. Хоча Вам мають тяжби або неприємності в справах - усе владнається.

Якщо Ви носите старі або рвані рукавички - Вас обдурять і Ви понесете втрати.

Якщо уві сні Ви втратили свої рукавички - Ви будете покинуті, але знайдете в собі сили, щоб зберегти життєрадісність. Виявити пару рукавичок означає щасливий шлюб або нове любовне захоплення.

Якщо чоловік застібає жіночу рукавичку - це значить, що в його житті з'явиться особа, яка буде загрожувати йому викриттям.

Якщо Ви знімаєте рукавички - Вас чекає незначний успіх у справах і в любові.

Надіти нові рукавички - Ви будете обережні, ощадливі, але не корисливі в своїх справах з іншими, хоча Вам мають тяжби або неприємності в справах - все утворюється;

Носити старі або рвані рукавички - Вас обдурять і Ви понесете втрати;

Втратити свої рукавички - Ви будете покинуті, але знайдете в собі сили, щоб зберегти життєрадісність;

Виявити пару рукавичок - щасливий шлюб або нове любовне захоплення;

Для чоловіказастібати жіночу рукавичку - у Вашому житті з'явиться особа, яка буде загрожувати Вам викриттям;

Знімати рукавички — незначний успіх у справах і в любові.

Благополуччя;

Втратити — зміна роботи або місця.

Якщо Вам приснилося, що у Вас на руках рукавички, то Ви будете обережні і розважливі у стосунках, але не корисливі. Можливі судові розгляди обернуться на вашу користь.

Якщо у сні Ви носите старі рвані рукавички, то наяву Вам слід побоюватися зради, в результаті якого Ви можете понести великі збитки.

Втратити рукавички означає, що в реальному житті Ви розоритеся і Вам доведеться багато і важко працювати, щоб забезпечити собі існування.

Знайти рукавички означає, що незабаром Ви вийдете заміж або одружуєтеся.

Знімати рукавички означає, що Вас очікують невдачі в справах і в любові.

Для чоловіка побачити уві сні, що він застібає жіночу рукавичку, означає, що наяву його буде шантажувати якась особа.

Снотолкователь

Одягти уві сні нові рукавички - означає, що Ви будете обережні, ощадливі, але не корисливі в своїх справах з іншими. Хоча Вам мають тяжби або неприємності в справах - усе владнається.

Якщо Ви носите старі або рвані рукавички - Вас обдурять і Ви понесете втрати.

Якщо уві сні Ви втратили свої рукавички - Ви будете покинуті, але знайдете в собі сили, щоб зберегти життєрадісність.

Виявити пару рукавичок означає щасливий шлюб або нове любовне захоплення.

Якщо чоловік застібає жіночу рукавичку - це значить, що в його житті з'явиться особа, яка буде загрожувати йому викриттям.

Якщо Ви знімаєте рукавички - Вас чекає незначний успіх у справах і в любові.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться, що ви знайшли нові рукавички, такий сон віщує вдале заміжжя або щасливу одруження.

Чоловікові, якому сниться, що він застібає рукавичку на руці жінки, наяву слід остерігатися інтриг з боку представниць прекрасної статі.

Знімати уві сні рукавички - до розчарування в любовних справах.

Теткінскій сонник-2012

Рукавичкавідображення ізоляції взагалі. Відображення умисного обмеження сприйняття.

 
Відноситься до тем: