Тлумачення сну «Чекати»

Сонник Цветкова

Чекати чогось, наприклад, поїзда або трамвая, - такий сон означає, що ви забажаєте щось і здійсните.

Чекати і не дочекатися - сновидіння говорить про те, що ваші плани зруйнуються, однодумці відмовляться від співпраці з вами.

Побачити , як інша людина чогось чекав, і його це явно млоїло, - в стосунках з коханою людиною вам треба проявляти більше рішучості, інакше залишитеся у розбитого корита.

Сонник Міс Хассе

Готуйтеся до важливої, значною нагороді.

Езотеричний сонник

Чекали когось уві сні - будете сумувати. Чекали чогось - опинитеся в стані невизначеності. Чекали вас - запасіться терпінням, не педалює ситуацію.

Малий сонник Велесів

Чекати когось — неприємності від нього будуть.

H3> ідіоматичних сонник.

«Чекати своєї години» - буде можливість.

Сонник XXI століття

Сон, в якому ви дуже сильно затримуєте роботу колективу - обіцяє для чоловіка цікаве знайомство, а для жінки - веселе проведення часу або цікаві розваги.

Якщо хтось затримує вас через те, що він не зробив свою частину роботи - такий сон підтверджує, що ви на правильному шляху і не варто звертати уваги на опонентів і супротивників.

Спізнюватися уві сні на роботу або зустріч - знак того, що вам необхідно подбати про своє здоров'я.

Якщо уві сні у вас неприємності через вашого запізнення - вам необхідно переглянути своє ставлення до оточуючих, інакше ваша самовпевненість може вам нашкодити.

Якщо уві сні ви очікуєте якоїсь події або конкретного часу і це очікування вимотує і нервує вас - такий сон обіцяє вам швидке вирішення всіх проблем і стійке положення в майбутньому.

Чекати уві сні зустрічі з кимось - означає, що ваші найближчі плани не реалізуються, якщо ж, навпаки, ви змушуєте когось чекати вас - значить, вам не вдасться уникнути зустрічі з людиною, яку ви недолюблюєте або навіть нехтуєте.

Загальний сонник

Сон, в якому ви дуже сильно затримуєте роботу колективу, обіцяє:

Для чоловіка — цікаве знайомство, а для жінки - веселе проведення часу або цікаві розваги.

Якщо хтось затримує вас через те, що він не зробив свою частину роботи, то такий сон підтверджує, що ви на правильному шляху і не варто звертати уваги на опонентів і супротивників.

Якщо уві сні ви очікуєте якоїсь події або конкретного часу і це очікування вимотує і нервує вас, - такий сон обіцяє швидке вирішення всіх проблем і стійке положення в майбутньому.

Чекати уві сні зустрічі з кимось - означає, що ваші найближчі плани не реалізуються, якщо ж, навпаки, ви змушуєте когось чекати вас - значить, вам не вдасться уникнути зустрічі з людиною, яку ви недолюблюєте або навіть нехтуєте.