Сонник «Зустріч»

Сонник Міс Хассе

Якщо уві сні відбулася зустріч з кимось, то належить душевна розмова. Крім того, зустріч з одним обіцяє приємну несподіванку, з недоброзичливцем - щось неприємне.

Езотеричний сонник

Зустрілися з одним - буде радість;

З незнайомою людиною - дізнаєтеся несподівану новину.

Якщо снилася зустріч двох осіб, які зраділи один одному, вас чекають інтриги за вашою спиною. Вони поставилися один до одного з прохолодою - це сон до великого повазі вас людьми.

Сонник Симона Кананіта

Зустріч — з одним - приємна несподіванка - з недругом - неприємна річ.

Сонник Міллера

Бачити у сні ділову зустріч - означає млявість у справах, турботи і тривоги.

Для молодих бачити уві сні своє побачення - передвіщає їх взаємне охолодження.

Побачити перервану кимось зустріч - означає поспішний і необдуманий крок у якійсь справі, який потягне за собою неприємності.

Ділова зустріч — застій у справах, турботи, тривоги;

Для молодих бачити власне побачення - взаємне охолодження;

Перервана кимось зустріч - поспішний необдуманий крок у важливій справі, який принесе неприємності.

Також Див. Знайомі.

Новий сімейний сонник

Ділова зустріч сниться до занепаду в справах, турботам і тривогам. Любовне побачення - до взаємного охолодженню.

Якщо уві сні вашу зустріч хтось перервав - вам належить поспішний і необдуманий крок у якійсь справі.

Циганський сонник

Ви часто зустрічаєтеся з різними людьми. Що значать зустрічі:

Адвокат. Весілля одного. Вершник. Гордість. Лікар. Ви чесна людина. Гном. Попереду вас підстерігає велика небезпека. Дідусь. Спадщина. Дроворуб. Даремний, важка праця. Дядько. Переваги. Інвалід. Невдачі в бізнесі. Кардинал. Вам доведеться проти вашої волі переїхати на інше місце проживання. Королева. Процвітання. Лакей. Вороги. Ви зробите поїздку, яка може виявитися дуже небезпечною. Леді / Лорд. Приниження. Медсестра. Довге життя. Мільйонер. Ви зберете гроші, які вам були повинні і про яких ви вже зовсім забули. Моряк. Вести за моря. Мер. Злоба. Відлюдник. Друг вас зрадить. Офіцер поліції. Похмуре передчуття. Офіціант / Офіціантка. Підозра. Паж / Слуга. Зловживання довірою. Кат.

Бачити у сні ката - вас чекає передчасна смерть. Паломник. Вас справедливо винагородять. Пастух. Вам доведеться прийняти на себе відповідальність. Кравець. Невірність. Принц. Шана і прибуток. Робочий. Подружнє щастя і збільшення доходу. Дитина. Ви відчуєте труднощі в бізнесі. Лихвар / Банкір. Переслідування. Священик. Скандал. Секретар. Скоро прийде допомога. Скульптор. Прибуток після важкої роботи. Сліпий. У вас невірні друзі. Слюсар. Пограбування. Солдат. До вас будуть чіплятися. Суперник. Сімейні сварки. Старий / Старуха. Вас викличуть продемонструвати свої знання іншим. Суддя. Покарання. Див. також Світовий суддя. Терорист. Сильний внутрішній страх. Художник. Довга, щасливе життя.

Східний жіночий сонник

Приснилося, що ти зустріла знайомого і ведеш з ним приємну бесіду? Ура - друзі і домочадці будуть тебе радувати, а на роботі всі справи підуть як по маслу.

Якщо ж при зустрічі зі знайомим ти відчуваєш неприємне відчуття або зустріч відбулася в невідповідний час - тебе чекають муки совісті за вчинення незаконних дій, яке стане надбанням гласності.

Якщо ти зустрічаєшся зі своїми бабусею та дідусем і розмовляєш з ними - приготуйся до труднощів, які буде нелегко подолати. Проте, слідуючи слушні поради, ти вдало вийдеш з положення.

Бачити у сні, що ти зустрічаєшся з незнайомими людьми, - до подій добрим чи поганим - в залежності від зовнішності незнайомців.

Якщо зовнішність незнайомця приємна - сон сприятливий;

Якщо ж він потворний і похмурий - чекай біди.

Побачити зустріч Нового року - до процвітання і подружнього взаєморозуміння. Сон, в якому ти зустрічаєш когось в аеропорту чи на вокзалі, означає:

Твого рішення зажадають якісь приховані проблеми. Крім того, ти отримаєш звістку здалеку.

Зустріч аєш когось хлібом-сіллю на порозі будинку - тобі предстоят приємні клопоти по будинку. Сон, в якому ти зустрічаєшся з представником фірми, яка є твоїм партнером у бізнесі, свідчить про невпевненість і прагненні виправити ситуацію, що склалася за рахунок інших.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви зустріли знайомого і приємно розмовляєте з ним, то в реальному житті друзі й домочадці будуть Вас радувати, а на роботі все буде йти як по маслу.

Якщо при зустрічі зі знайомим Ви відчуваєте неприємне почуття або зустріч відбулася у невідповідний для Вас час, то Ви будете відчувати себе винуватим за вчинення незаконних дій, що стане надбанням, гласності.

Якщо Ви у сні зустрічаєтеся зі своїми бабусею та дідусем і розмовляєте з ними, то наяву Ви зіткнетеся з труднощами, які буде нелегко подолати, але, слідуючи слушні поради, Ви вдало вийдете із становища.

Бачити у сні, що Ви зустрічаєтеся з незнайомими людьми, є ознакою добра чи зла в залежності від зовнішності незнайомців.

Якщо зовнішність незнайомця приємна, то сон обіцяє добро;

Якщо ж він потворний і похмурий, то очікуйте біди.

Побачити в сні зустріч Нового Року - до процвітання і подружнього взаєморозуміння. Сон, в якому Ви зустрічаєте когось в аеропорту чи на вокзалі, означає, що Ваші приховані проблеми дадуть про себе знати і зажадають рішення. Крім того, Ви отримаєте звістку здалеку.

Якщо Ви зустрічаєте когось хлібом-сіллю на порозі будинку, то Вам мають приємні клопоти по будинку. Вам сниться, що ви зустрічаєтеся з представником фірми, яка є Вашим партнером у бізнесі, то цей сон свідчить про невпевненість, прагнення виправити сформоване положення справ за рахунок інших.

Сонник Лоффа

Пропущена зустріч — сьогодні багато людей живуть і вмирають по календарю. Наша культура жорстко пов'язана з часом і немислима без його відчуття. Кількість запланованих у розкладах багатьох з нас важливих справ набагато більше, ніж кожен з нас в змозі зробити без шкоди нормальному темпу життя. У режимі стресу у багатьох присутнє відчуття постійного страху пропустити призначену зустріч або не виконати заплановане справа в термін. Сни на цю тему досить поширені. Одним з ІНІЦІЮЮЧИХ ЕЛЕМЕНТІВ цих снів є гложущій нас страх зробити що-небудь не так, як слід. ТУРБОТА з приводу нашої компетентності в очах оточуючих відвідує нас у снах занадто часто, піддаючи різним випробуванням. Ще одним поясненням подібного сновидіння може бути упущена можливість. Життя пропонує вам брати участь у величезній кількості подій, часом значно більшому, ніж вам під силу. Кожне запрошення супроводжується обіцянкою корінного повороту на краще. Такі зміни можуть стосуватися ваших особистих відносин або мати на увазі заохочення у сфері кар'єри. Фінал сюжету сновидіння нерозривно пов'язаний з фактом виконання вами зобов'язань, які існують в реальному житті. У таких випадках, сни про пропущені зустрічах можуть служити нагадуванням про те, що з вашого боку все ще існують такі зобов'язання, а пропуск зустрічі може символізувати ваше невідповідність вимогам вашої дружини, сім'ї або роботодавця.

Східний сонник

Приснилося, що ти зустріла знайомого і ведеш з ним приємну бесіду - друзі і домочадці будуть тебе радувати, а на роботі всі справи підуть як по маслу.

Якщо ж при зустрічі зі знайомим ти відчуваєш неприємне відчуття або зустріч відбулася в невідповідний час - тебе чекають муки совісті за вчинення незаконних дій, яке стане надбанням гласності.

Якщо ти зустрічаєшся зі своїми бабусею та дідусем і розмовляєш з ними - приготуйся до труднощів, які буде нелегко подолати. Проте, слідуючи слушні поради, ти вдало вийдеш з положення.

Бачити у сні, що ти зустрічаєшся з незнайомими людьми - до подій добрим чи поганим в залежності від зовнішності незнайомців.

Якщо зовнішність незнайомця приємна - сон сприятливий;

Якщо ж він потворний і похмурий - чекай біди.

Побачити зустріч Нового року - до процвітання і подружнього взаєморозуміння.

Сон, в якому ти зустрічаєш когось в аеропорту чи на вокзалі - означає:

Твого рішення зажадають якісь приховані проблеми. Крім того, ти отримаєш звістку здалеку.

Зустрічаєш когось хлібом-сіллю на порозі будинку - тобі предстоят приємні клопоти по будинку.

Сон, в якому ти зустрічаєшся з представником фірми - є твоїм партнером у бізнесі, свідчить про невпевненість і прагненні виправити ситуацію, що склалася за рахунок інших.

Новітній сонник

Зустріти близького родича - до удачі;

Приятеля (подругу) — до пліток;

Натовп — до розчарування;

Похоронну процесію — пощастить;

Демонстрацію — головний біль;

Маршируючих військових — доведеться відстоювати свою ідею;

Жінку — не пощастить;

Чоловіка — до знайомства;

Дитини —.

Снотолкователь

Бачити у сні ділову зустріч - означає млявість у справах, турботи і тривоги.

Для молодих бачити уві сні своє побачення - передвіщає їх взаємне охолодження.

Побачити перервану кимось зустріч - означає поспішний і необдуманий крок у якійсь справі, який потягне за собою неприємності.

Сонник XXI століття

Бути уві сні на діловій зустрічі - означає, що у ваших справах настало затишшя і застій.

Якщо уві сні ви призначаєте побачення коханій - значить, і наяву ви зможете домогтися від неї взаємності.

Бути на побаченні або прийняти запрошення на побачення - символ стійкості ваших відносин з коханою людиною.

Сонник для стерви

Зустріч — ти відчуєш охолодження почуттів до свого коханого і захочеш перервати ваші відносини.

Ділова зустріч — зупинки і перешкоди в справах, великі клопоти і турботи, тривоги і занепокоєння з приводу рішення робочих проблем.

Несостоявшаяся зустріч — якщо не продумати і не зважиш всі можливі варіанти і способи вирішення важливої справи, можеш нажити собі багато неприємностей і проблем.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Несподівана зустріч уві сні з кимось із знайомих - як правило, є непрямою підказкою. Щоб зрозуміти значення сну, пригадайте, які найбільш яскраві враження пов'язані у вас з цією людиною.

Якщо, приміром, наяву у вас з ним були вдалі справи в сфері бізнесу - така зустріч знову віщує вам успіх або ж радить використовувати ту ж стратегію. Більш точне значення сну можуть підказати інші образи даного сновидіння.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Зустріти покійних — цей сон означає, що небіжчиків слід пом'янути, а взагалі йти з небіжчиком - до смерті.

Зустріч з женихом - до розлуки, з батьками - попередження, з небіжчиками - до холоду.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якщо вам сниться, що ви повинні зустрітися з вашим нареченим, але, прочекавши довгий час, ви так і йдіть ні з чим - ваші надії на зустріч з молодою людиною марні.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви уві сні приводите себе в порядок перед дзеркалом, чекаючи нареченого - ваші роки пішли, попереду самотня старість.

Сонник від А до Я

Якщо вам сниться зустріч на офіційному рівні, значить, наяву ви втомилися настільки, що не помічаєте що відбуваються у вас вдома змін.

Для закоханих зустрічатися уві сні на побаченні - значить випробувати взаємне охолодження.

Зустріч у сні з ворогом пророкує, що незабаром вам доведеться люто захищати свої інтереси, в іншому випадку вас чекають втрати і хвороба.

Зустріч ати уві сні Новий рік - до добробуту в майбутньому, для молодих людей це передвістя щасливого шлюбу.

Якщо вам сниться, що ви зустріли знайомих і приємно розмовляєте з ними, то це віщує вам успішне протягом справ, якщо не вважати невеликих сімейних розбіжностей.

Зустріч ати уві сні гостей - наяву зіткнетеся з людьми, які поставляться до вас з недовірою або зовсім вороже.

Зустрітися в лісі з великим звіром, якого ви ж і сполохав, означає поспішний і необдуманий крок, який буде мати негативні наслідки.

Сонник Мандрівника

Зустріч зі знайомим радісна - успіх.

Зустріч ділова — затримки;

Любовне побачення — взаємне охолодження, сварка.

Бурхлива, емоційна зустріч - до періоду самотності;

Несподіванка.

Сонник щасливих знамень

Зустріти — божевільного людини (дурника) - на щастя, блага.

Сонник Цветкова

Зустрічати когосьнадія, нову справу;

Проводжати друга — пропозицію.

Тлумачний словник сновидінь

Зустрітися з ким-небудь - несподіванка.

Універсальний сонник

Всі люди різні:

Одні завжди приходять на зустрічі вчасно, інші завжди запізнюються, треті завжди приходять заздалегідь.

Люди домовляються про зустріч, щоб бути впевненими, що вони зустрінуться. Домовлятися уві сні про зустріч - означає бажання встановити тісний зв'язок.

З ким ви зустрічаєтеся у сні? - Можливо, призначаючи зустріч, ви хочете, щоб інша людина змінила щось у вашому житті, наприклад, ви хочете отримати нове призначення.

Якщо уві сні ви призначаєте зустріч зі знаменитим футбольним тренером - значить, в реальному житті ви хочете стати гравцем небудь спортивної команди.

Якщо уві сні хтось домовляється про зустріч з вами - це може означати, що дана людина хоче бути пов'язаним з вами, а також, що ви самі бажаєте того ж або ви хочете бути пов'язаним з тим, що ці люди для вас уособлюють.

Сонник для закоханих

Закоханим сон про зустріч або побачення обіцяє розрив відносин.

Теткінскій сонник-2012

Зустрічвідображення занепокоєння про стан справ. Нагадування про те, що власний егоїзм може створити вибухонебезпечну ситуацію.

 
Відноситься до тем: