Тлумачення сну «Смерть»

Сонник Нострадамуса

Бачити свою власну смерть уві сні - такий сон свідчить про те, що ви будете жити ще довго.

Якщо вам приснилося, що вмирає ваш близька людина, то це явне свідчення того, що у цієї людини буде довге і щасливе життя.

Побачити уві сні смерть багатьох людей - знак того, що людство буде жити довго. Кінець світу, про який зараз багато говорять, не наступить ще протягом декількох тисячоліть.

Якщо вам приснилося, що вмирає дуже важлива людина в світі, то цей сон пророкує смуту і занепокоєння у всьому світі. Швидше за все в майбутньому дійсно раптово помре один дуже важливий людина, і відразу ж після його смерті почнеться жорстока боротьба за політичну владу, яка переросте у велику громадянську, а може бути, навіть світову війну.

Побачити в Сні смерть хворої людини - означає, що в не настільки віддалені часи буде знайдено ліки від чуми XX століття - СП І Так. Завдяки цьому лікам велика кількість заражених людей буде зцілити, а через деякий час ця смертельна хвороба буде знищена на нашій планеті.

Бачити уві сні людини, вмираючого болісною смертю, - погана ознака. Такий сон означає, що в майбутньому з'явиться людина, яка, подібно Чикатило, вб'є велика кількість людей, перш ніж його виявлять. Сновидінню такий сон пророкує зустріч з жорстокою людиною, може бути, навіть маніяком.

Побачити людину, що знаходиться в стані клінічної смерті, - означає, що в майбутньому з вами станеться щось таке, що виведе вас із стану рівноваги на кілька років. Вам буде абсолютно все одно, що діється у світі, у вашій країні, місті і навіть у вашій родині.

Сонник Ванги

Бачити уві сні свою власну смерть - знак того, що вас чекає довга щасливе життя з коханою людиною. Такий сон говорить про те, що вам уготована доля посланника Божого на Землі.

Якщо вам приснилося, що вмирає дуже важлива людина у світі - цей сон є великим пророцтвом. Він говорить про те, що незабаром до влади в одній з розвинених країн земної кулі прийде мудрий правитель, який зуміє встановити мир і згоду між жителями різних держав. Люди перестануть воювати і слати один одному прокльони.

Якщо уві сні помирає хвора людина - в майбутньому ви зіткнетеся з жахливою несправедливістю. Вам запропонують вигідну угоду, в результаті якої постраждають люди. Від прийнятого вами рішення буде залежати порятунок вашої душі.

Побачити уві сні смерть великої кількості людей - погана ознака. Такий сон пророкує страшну епідемію, в результаті якої загинуть мільйони жителів земної кулі. Знайде ліки від цієї хвороби людина, до думки якого зараз не прислухаються.

Бачити уві сні людини, вмираючого болісною смертю - передвістя ядерної війни, яку затіє майбутній правитель однієї з розвинених країн Європи. В результаті цієї війни велика держава буде стерто з лиця землі, а що залишилися в живих люди рано чи пізно помруть повільною, болісною смертю.

Якщо вам наснився людина, що знаходиться в стані клінічної смерті - ви довгий час будете перебувати в невіданні щодо планів ваших давніх знайомих. На жаль, вони втілять свої плани в життя, в результаті чого ви дуже сильно постраждаєте.

Сонник Лоффа

Смерть, що з'являється в сновидіннях, може з'являтися в найрізноманітніших формах. Так, це може бути реалізація вашого бажання, а може - відчуття смерті. Суб'єктивно вона може відчуватися як страшна, так і приносить радість, її відчуття може бути і психологічним, і фізичним.

Фізичне відчуття з'являється в усвідомлених сновидіннях, коли ми бачимо кошмари. Розуміючи, що тіло паралізовано, ви відчуваєте себе позбавленими захисту, вкрай уразливими перед обличчям обставин, що несуть загрозу.

Психологічний аспект — це невід'ємна частина почуття страху, відчутного через загрозу, яка може бути як цілком виразною, так і просто відчувається в сновидінні. Коли загроза набуває очевидний характер, головне, над чим ви повинні гарненько подумати, - це хто чи що стало її джерелом і з якої причини. У разі якщо вами просто відчувається загроза, то сон повідомляє про те, що у вас є сумніви щодо якогось важливого рішення, до прийняття якого ви готові поки не зовсім.

Є сенс вести мову і про спіритичному відчутті смерті. Людям, які активно накопичують Досвід поза тілом, властиво часто відчувати неможливість повернутися в тіло вчасно. У такого роду снах виразно розкривається той вплив, який чинить на наше життя космос і спіритичні явища. Яким було ваше сприйняття смерті - як уособлення несподіваного позбавлення життя або ж вивільнення від життєвої боротьби?

Сни, в яких присутня смерть, не відрізняються такою вже рідкістю, хоча якби вони прийняли характер постійних, то стабільність реальному житті могла б в нашому сприйнятті похитнутися. Сновидіння зі смертю часто породжують дереалізації:

Сон триває, а ви в цей час будете вже стороннім спостерігачем, в іншому випадку в момент смерті вас чекає пробудження.

Думкам на тему власної смерті властиво завжди породжувати занепокоєння. Що стосується більшості з нас, то ми не дуже занурюємося в емоційні роздуми, присвячені приготуванню до смерті. Швидше, смерть нами сприймається як могутній ворог, якого треба уникати;

Перед обличчям близького кінця ми відчуваємо дискомфорт. Вкрай важливо пригадати, як саме ви вмирали уві сні і чи був, з вашої точки зору, у вашій смерті хтось винен.

Якщо уві сні смерть спіткала вашого коханого або близької людини, це може пояснюватися по-різному. Наприклад, відображати щиру вашу турботу про благополуччя цієї персони.

Смерть — це символ ситуації, коли одночасно у вашій душі присутні любов і пригнічена злість до певного людині.

Крім того, смерть дорогої людини може повідомляти про завершення відносин:

Наприклад, якщо мова йде не про смерть рідні, а людину, з якою у вас була любовна романтична зв'язок.

Смерть незнайомих людей можна розцінювати як продовження і переходу різних аспектів вашого «я». У зв'язку з цим вам варто було б з'ясувати, звідки взявся цей незнайомий чоловік, торкнула Чи вас його смерть або залишила абсолютно байдужими. Може бути, головним питанням тут виступає безладність вашому житті. Тоді треба проаналізувати, хто ще емоційно відгукнувся на цю смерть і які відносини пов'язують вас з ним (чи з ними), оскільки це дуже суттєво.

Смерть чужих може уособлювати стереотипи, які потребують переосмислення або дослідженні з метою кращого розуміння самого себе. Можливо, вам довелося зіткнутися з таким станом речей, коли стереотипне сприйняття вами оточуючих не відповідає реальності.

Сонник Цветкова

Якщо в звичайному вигляді, з косою на плечі - знак великих змін у житті;

Неймовірні новини, народження дитини.

Смертьнове знайомство (для жінки);

Завершення справ.

Сонник Міс Хассе

Сон до довгого життя.

Езотеричний сонник

Спостерігати уві сні смерть якоїсь людини - це до його довгого життя.

Якщо вмираючого ви не знаєте, це видає ваші філософські роздуми і передвіщає наступ часу подумати про сенс життя.

Побачити власну смерть - сон, що передвіщає пору відродження, протягом якої зміняться буквально всі сфери вашого життя. Проігнорувавши представлені можливості, ви морально деградіруете.

Французький сонник

Якщо уві сні ви померли, то будете жити ще дуже довго.

Смерть нині є здоровим і непогано себе відчуває людини служить пророцтвом про ваше майбутнє засмученні.

Смерть людини, якого вже немає в живих, сниться до втрати близької людини. Власні похорони сняться до хвороб.

Англійський сонник

Сон тлумачиться навпаки:

Своя смертьпровісниця довгого життя.

Для самотніх сердець сон означає сімейне щастя. І лише в єдиному випадку сновидіння розшифровується в прямому сенсі і може говорити про швидкий кінець:

Якщо кончина сниться хворій людині.

Асирійський сонник

Якщо людина уві сні потрапляє в "Країну, звідки немає повернення" (т. вмирає) - його життя буде довгою.

Довголіття, міцне положення.

Нове знайомство (для жінки).

Також Див. Вмирати, Убити, Страх.

Нове знайомство (для жінки).

Це сон із зворотним глуздом.

Якщо Вам сниться, що Ви померли, - значить Вам судилося довге життя.

Одиноким цей сон обіцяє сімейне щастя.

Тільки в одному випадку цей сон можна трактувати в прямому сенсі:

Коли смерть сниться хворому, вона може передвіщати його швидкий кінець.

Спостерігати чиюсь — ця людина буде жити довго.

Якщо умеряющее невідомий, то сон говорить про ваших філософських роздумах і про те, що прийшов час задуматися про сенс життя. Ваша власна смерть - період відродження. Швидше за все, вам належить повністю змінити своє життя на всіх планах.

Якщо ви не скористаєтеся наданими можливостями, вас очікує занепад:

Моральна деградація.

Якщо Ви бачили уві сні свою смерть, - значить. Ви будете жити дуже довго. Небіжчик в труні - сниться до легкого нездужання.

Побачити уві сні смерть людини, який живий і добре себе почуває, - до прикрості.

Довге життя.

Якщо присниться чиясь агонія - сон для вмираючого, можливо сильне погіршення здоров'я, попередження;

Побачити уві сні небіжчика - до дощу.

У сновидіннях смерть постає в різних формах - це може бути ВІДЧУТТЯ СМЕРТІ або реалізація вашого бажання. Суб'єктивно смерть може бути як жахливою, так і доставляє радість. Відчуття смерті може бути як психологічним, так і фізичним. Фізичне відчуття виникає в усвідомленому сні, коли вам сняться кошмари. Ви усвідомлюєте, що тіло паралізовано і відчуваєте себе беззахисним, вразливим перед загрозливими обставинами. Психологічний аспект є невід'ємною частиною почуття страху перед навислої загрозою. Ця загроза може бути цілком явною або просто відчувається уві сні.

Якщо загроза очевидна, то головним предметом роздумів повинен стати її джерело (хто, чому, як загрожує вашому житті?).

Якщо ви просто відчуваєте загрозу, то це говорить про ваші сумніви з приводу прийняття важливого рішення, до якого ви ще не цілком готові. Можна говорити також і про спіритичному відчутті смерті. Люди, активно купують Досвід поза тілом, у сні часто відчувають, що не можуть вчасно повернутися в тіло. У таких сновидіннях виразно розкривається вплив космосу і спіритичних явищ на наше життя. Як ви сприйняли смерть - як раптове позбавлення життя або як звільнення від життєвої боротьби? І більше того, усвідомивши наступ смертної години, ви відчули загрозу або умиротворення?

Сни про смерть не так вже й рідкісні, хоча якби подібні сни відвідували нас постійно, то, мабуть, стабільність реальному житті похитнулася б. Сни про смерть часто викликають дереалізації:

Сон може тривати, в той час як ви будете за ним спостерігати з боку, інакше в момент смерті ви прокинетеся. Думка про власну смерть завжди викликає занепокоєння. Більшість з нас не обтяжує себе емоційними роздумами з приводу приготування до смерті - ми сприймаємо смерть як сильного ворога, якого слід уникати;

Перед її обличчям ми відчуваємо себе незатишно. До речі, яким чином ви вмирали уві сні і звинувачуєте ви кого-небудь у вашій смерті? Це дуже важливі питання.

Бачити мертвим улюбленого / близької людини уві сні можна з різних причин. Можливо, ви щиро піклуєтеся про благополуччя цієї людини.

Смерть має символічний характер, якщо в вас одночасно бореться почуття любові і пригніченою злості до цієї людини. І, нарешті, смерть дорогих вам людей може знаменувати кінець відносин:

Наприклад, якщо вмирає не хто-небудь з ваших родичів, а людина, з якою вас пов'язували любовні стосунки.

Смерть незнайомців - це продовження і перехід різних аспектів вашого Я. Тому тут не заважає визначити, звідки з'явився цей незнайомець / незнайомка, чи глибоко ви зворушені смертю або сприйняли її як щось буденне. Можливо, центральним питанням є безладність вашому житті. У такому випадку подивіться, кого ще, крім вас, торкнулася смерть і яке відношення ви маєте до ваших "побратимам" по скорботи - це дуже важливо.

Смерть чужих людей також символізує стереотипи, які варто переосмислити або досліджувати, щоб краще зрозуміти себе. Не зіткнулися ви з ситуацією, коли ваше стереотипне сприйняття оточуючих не збігається з дійсністю?

Бачити мертвим когось із Ваших близьких - Ви повинні стійко зустріти якесь випробування, може бути, навіть втрату;

Чути голос померлого друга - погані вісті;

Бачити сон про смерть - попередження;

Говорити з померлим батьком - ретельно продумайте починати справу, всі пов'язані з ним операції, попередження про задумують кимось інтригах проти Вас, з більшою розважливістю обмірковуйте свою поведінку, бережіть репутацію;

Розмовляти з померлою матір'ю - заклик контролювати свої схильності, звернути увагу на здоров'я;

Розмовляти з померлим братом - хтось потребує Вашої допомоги і співчуття;

Хтось померлий є до Вас веселим і жвавим - Ви неправильно організували своє життя, що можливі такі серйозні помилки, які вплинуть на всю Вашу долю, якщо тільки Ви не мобілізуєте волю для їх усунення;

В бесіді з померлим родичем той намагається виривати у Вас якесь обіцянку - Ви повинні протистояти прийдешньому зневірі, періоду занепаду в справах і більш уважно прислухатися до мудрих порад;

Голос, що належить померлому родичу - форма попередження, що посилається зовнішньою силою з близького майбутнього, яку може сприйняти наш сплячий мозок.

Також Див. Небіжчик, Похорон заживо, Зов.

Якщо хто побачить у сні, що він помер, і якщо при цьому він знаходиться вдома, то йому належить подорож;

Якщо ж він знаходиться в отлучке, то повернеться на батьківщину, а якщо він укладений, то звільниться від уз своїх.

Бачити свою власну смерть уві сні - такий сон свідчить про те, що ви будете жити ще довго.

Якщо вам приснилося, що вмирає ваш близька людина, то це явне свідчення того, що у цієї людини буде довге і щасливе життя.

Побачити уві сні смерть багатьох людей - знак того, що людство буде жити довго. Кінець світу, про який зараз багато говорять, не наступить ще протягом декількох тисячоліть.

Якщо вам приснилося, що вмирає дуже важлива людина в світі, то цей сон пророкує смуту і занепокоєння у всьому світі. Швидше за все в майбутньому дійсно раптово помре один дуже важливий людина, і відразу ж після його смерті почнеться жорстока боротьба за політичну владу, яка переросте у велику громадянську, а може бути, навіть світову війну.

Побачити в Сні смерть хворої людини - означає, що в не настільки віддалені часи буде знайдено ліки від чуми XX століття - СП І Так. Завдяки цьому лікам велика кількість заражених людей буде зцілити, а через деякий час ця смертельна хвороба буде знищена на нашій планеті.

Бачити уві сні людини, вмираючого болісною смертю, - погана ознака. Такий сон означає, що в майбутньому з'явиться людина, яка, подібно Чикатило, вб'є велика кількість людей, перш ніж його виявлять. Сновидінню такий сон пророкує зустріч з жорстокою людиною, може бути, навіть маніяком.

Побачити людину, що знаходиться в стані клінічної смерті, - означає, що в майбутньому з вами станеться щось таке, що виведе вас із стану рівноваги на кілька років. Вам буде абсолютно все одно, що діється у світі, у вашій країні, місті і навіть у вашій родині.

Нове знайомство.

Як хто тобі каже, що ти помреш через який рік чи так в який час, то це означає, що помруть твої бідності через стільки часу. Як сниться чиясь смерть, то буде навпаки:

Не смерть, а довга життя. Сниться, що вмираєш, то будеш жити.

Якщо сниться, що хтось вночі під вікном тебе будить - кричить і називає по імені, а ти встаєш і виходиш - там немає нікого, то скоро помреш.

Бачити уві сні свою власну смерть - знак того, що вас чекає довга щасливе життя з коханою людиною. Такий сон говорить про те, що вам уготована доля посланника Божого на Землі.

Якщо вам приснилося, що вмирає дуже важлива людина в світі, то цей сон є великим пророцтвом. Він говорить про те, що незабаром до влади в одній з розвинених країн земної кулі прийде мудрий правитель, який зуміє встановити мир і згоду між жителями різних держав. Люди перестануть воювати і слати один одному прокльони.

Якщо уві сні помирає хвора людина, то в майбутньому ви зіткнетеся з жахливою несправедливістю. Вам запропонують вигідну угоду, в результаті якої постраждають люди. Від прийнятого вами рішення буде залежати порятунок вашої душі.

Побачити уві сні смерть великої кількості людей - погана ознака. Такий сон пророкує страшну епідемію, в результаті якої загинуть мільйони жителів земної кулі. Знайде ліки від цієї хвороби людина, до думки якого зараз не прислухаються.

Бачити уві сні людини, вмираючого болісною смертю, - передвістя ядерної війни, яку затіє майбутній правитель однієї з розвинених країн Європи. В результаті цієї війни велика держава буде стерто з лиця землі, а що залишилися в живих люди рано чи пізно помруть повільною, болісною смертю.

Якщо вам наснився людина, що знаходиться в стані клінічної смерті, то ви довгий час будете перебувати в невіданні щодо планів ваших давніх знайомих. На жаль, вони втілять свої плани в життя, в результаті чого ви дуже сильно постраждаєте.

Сонник Симона Кананіта

СмертьСпостерігати чиюсь - ця людина буде жити довго.

Якщо умеряющее невідомий, то сон говорить про ваших філософських роздумах і про те, що прийшов час задуматися про сенс життя. Ваша власна смерть - період відродження. Швидше за все, вам пред.

Сонник Азара

Смертьдовголіття, міцне положення.

Український сонник

Як хто тобі каже, що ти помреш через який рік чи так в який час - це означає, що помруть твої бідності через стільки часу.

Як сниться чиясь смерть - буде навпаки:

Не смерть, а довга життя.

Сниться, що вмираєш - будеш жити.

Якщо сниться, що хтось вночі під вікном тебе будить - кричить і називає по імені, а ти встаєш і виходиш - там немає нікого, то скоро помреш.

Азбука тлумачення снів

Іноді смерть уві сні - виявляється пророчою. Але частіше це символічна смерть - кінець однієї фази життя і початок іншої.

Американський сонник

Смертьзнак трансформації, відмирання старого і розчищення шляху для нового.

Дуже рідко — передвіщає смерть людини, яку ви бачили мертвим у сні.

Також смерть — звичайно означає смерть старої системи вірувань.

Східний сонник

Бачити свою власну смерть - знак того, що тебе чекає довга щасливе життя з коханою людиною.

Якщо ж приснився людина, що знаходиться в стані клінічної смерті - значить, ти довгий час будеш перебувати в невіданні щодо планів своїх давніх знайомих. І якщо вони втілять задумане в життя - ти можеш сильно постраждати.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо хто побачить у сні, що він помер, і якщо при цьому він знаходиться вдома - йому належить далеку подорож.

Якщо ж сновидець знаходиться в отлучке - тоді він зможе повернутися на батьківщину раніше, ніж планував. Коли подібний сон привидівся хворому, він неодмінно видужає.

Якщо ж сновидець в'язень - незабаром звільниться з місць позбавлення волі і нарешті вийде з камери на волю.

Ідіоматичний сонник

«Смертельно втомитися» — від чогось, когось постраждаєш;

«смертельна нудьга», «смертельно хворий», «смертний вирок», «спати як убитий» - глибокий відпочинок;

«спи дорогий товаришу, нехай земля тобі буде пухом».

Імператорський сонник

Бачити / відчувати свою смерть уві сні, з байдужістю, без особливого страху - значить усвідомити всі свої негативні емоції, головна основа яких страх, і усвідомити свою ненависть до себе за існування цього страху, відчути гнів, неприязнь до всього, створеному самим собою заради приховування. Ненависть, гнів і страх - почуття руйнівні і неплідно. Поки страх пригнічується, він породжує гнів, усвідомлення страху - є початок позбавлення від внутрішнього страху і початок дозволу зовнішньої несприятливої ситуації - конфлікту.

Образ смерті — символізує припинення внутрішньої безплідною і виснажливої битви з самим собою і обіцяє зміни в житті, поліпшення відносин, видужання тощо:

Страшне без страху внутрішнього виявляється сприятливим.

Бачити смерть уві сні з вираженим страхом / невдала спроба втечі від смерті / смерть замахується косою і так далі - негативні руйнують емоції сильніші сновидця, і необхідно термінове медичне втручання. Лікувати необхідно вже весь організм одночасно (фізична і духовна сфери). Засоби для такого комплексного лікування може запропонувати традиційна східна медицина.

Малий сонник Велесів

Смертьвесілля, знайомство;

З косоюнебезпека;

Почути про день і час своєї смерті - через стільки часу помруть твої вороги;

Померти — довге життя.

Міфологічний сонник

Смерть — традиційне уявлення у вигляді скелета у чорному плащі з косою - асоціації до архетипу:

Страх, забуття, епідемії, стихійні лиха, загроза, небезпека, страшна звістка, смерть своя, інших людей.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить у сні, що він помер, і якщо при цьому він знаходиться вдома - йому належить подорож;

Якщо ж він знаходиться в отлучке - повернеться на батьківщину, а якщо він укладений, то звільниться від уз своїх.

Бачити мертвим близької вам людини - можливе захворювання якогось внутрішнього органу, знак того, що вам скоро доведеться зустріти погані вісті, можливо, пов'язані зі смертю того, кого побачили в сновидінні. Жити будете довго, поки не набридне.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви побачили когось із Ваших близьких або знайомих мертвим - попереджає про наближення біді або печалі. Після такого сну зазвичай слід розчарування.

Якщо уві сні Ви дізнаєтеся про смерть родича чи друга - наяву Ви незабаром почуєте про них сумні звістки. Сни, пов'язані зі смертю, крім тих випадків, коли вони послані згори, часто вводять в оману недосвідчених тлумачів снів, які намагаються їх інтерпретувати. Напружено думаюча людина наповнює свою ауру думками або суб'єктивними емоційними образами, які і служать джерелом снів. Різноманітні думки і дії можуть витіснити ці образи і замінити їх іншими, що володіють різною формою і природою. У своїх снах людина може побачити ці образи вмираючими або мертвими і прийняти їх помилково за друзів чи ворогів. Таким чином, сновидець може побачити уві сні вмираючим себе або своїх родичів - у той час як насправді подібний сон є попередженням про те, що наяву якийсь злий вплив змусить його зробити негідний вчинок, а думки його будуть недобрими.

Наприклад, якщо людина бачить уві сні свого друга або родича в смертельній агонії - такий сон попереджає його про недостойних думках або діях.

Але якщо смерть прийшла до ворогів - наяву сновидець зуміє подолати злі сили всередині себе і таким чином ощасливить себе і своїх друзів.

Сонник XXI століття

Бачити уві сні смерть когось - знак великої неприємності.

Якщо уві сні хтось говорить, коли і в який час ви помрете - це означає, що в цей час помре ваша нужда.

Померти уві сні - до довгого життя, повороту до кращого, тонути - до щасливих змін.

Сонник для стерви

Смерть когось із близького оточення - на твою долю випаде випробування, яке можна пройти, тільки зібравши всі сили і мужність.

Власна смерть — довге і щасливе життя.

Побачити померлих батьків - отримати попередження про можливу небезпеку і одночасно їх незриму підтримку і захист.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити уві сні смерть когось із близьких або хороших знайомих найчастіше - означає, що з якихось причин можуть ослабнути ті почуття, які пов'язують вас. Такі сни закликають вас не втрачати зв'язку з рідними людьми і не шкодувати для них свого душевного тепла.

Самому померти уві сні - ознака того, що якісь події незабаром можуть круто змінити ваше життя.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Смерть — до довголіття.

Забити до смерті кого-небудь у сні - до побачення.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Смерть — відчайдушне зусилля і удача виведуть вас із небезпеки.

Копалінского сонник

Якщо присниться чиясь агонія - сон для вмираючого, можливо сильне погіршення здоров'я, попередження;

Побачити уві сні небіжчика - до дощу.

Сонник Міллера

Якщо вам присниться мертвим хтось з ваших близьких - сон є попередженням:

, ви повинні стійко зустріти якесь випробування, може бути, навіть втрату.

Почути в сні голос померлого друга - до поганим вістям. Людині, що бачить сон про смерть - таке сновидіння посилається як попередження.

Говорити уві сні з померлим батьком - це спонукання вам ретельно продумати починати справу, всі пов'язані з ним операції.

Сон попереджає про задумують кимось інтригах проти вас.

Чоловіки і жінки після такого сну - повинні з більшою розважливістю обмірковувати свою поведінку, берегти репутацію.

Бесіда в сні з померлою матір'ю - сприймається як заклик контролювати свої схильності, звернути увагу на здоров'я.

Бесіда з померлим братом - є знаком того, що хтось потребує вашої допомоги і співчуття.

Якщо хтось померлий є до вас у сні веселим і жвавим - це означає, що ви неправильно організували своє життя, що можливі такі серйозні помилки, які вплинуть на всю вашу долю, якщо тільки ви не мобілізуєте волю для їх усунення.

Якщо в бесіді з померлим родичем той намагається вирвати у вас якесь обіцянку - попередження полягає в тому, що ви повинні протистояти прийдешньому зневірі, періоду занепаду в справах і більш уважно прислухатися до мудрих порад.

Голос у сні, що належить померлому родичу - є тією єдиною реальною формою попередження, що посилається зовнішньою силою з близького майбутнього, яку може сприйняти наш сплячий мозок.

Ще в Парацельса ми знаходимо пораду - з великою увагою ставитися до того, що говорять нам у сні явилися тіні померлих близьких:

Сплячий може отримати уві сні навіть поради від померлих, і досвід показує, що їх використання приносило бажані результати;

Тінь близької нам померлої людини.

Сонник від А до Я

Бачити у сні вмираючого на ваших очах смертельно хворої людини, якому не допомогла ніяка операція, - такий сон віщує наяву втрату одного з ваших хороших знайомих.

Якщо уві сні ви нібито смертельно поранено і прощаєтеся з життям, шепочучи молитви і все таке інше, - стало бути, наяву вам судилося довге і благополучне життя.

Якщо уві сні смерть не бере вас ні за яких обставин і ви, знаючи це, сміливо лізете в будь пекло - у реальному житті ваша самовпевненість і нерозсудливість послужать вам погану службу.

Бачити уві сні класичну емблему смерті - череп зі схрещеними кістками - говорить про те, що вас виведуть з рівноваги ідіотські вчинки людей без царя в голові, яким скажи молитися - вони і лоб розіб'ють. Емблема смерті на піратському прапорі - ваш добробут опиниться під загрозою, на електричному стовпі або щиті - переживете марні побоювання через близької людини.

Бачити смерть в образі скелета в білому савані і з косою в руках - до серйозного розумовому перевтомі.

Сонник Мандрівника

Смерть дітей у сні - до радості, їх благополуччя і достатку, дуже рідко - буквально.

Сонник Фрейда

Смерть когось із ваших близьких чи знайомих - символізує ваше таємне бажання, щоб так і сталося. Найчастіше такі сни бувають у дитинстві або у досить інфантильних людей.

Однак якщо смерть не супроводжується плачем і сльозами - це маскує ваші інші бажання, наприклад, бажання про зустріч.

Сонник Шеремінской

Якщо ви вмираєте уві сні - це до завершення справ, кінця турбот, до повних змін і нового життя наяву. У нашому житті постійно проходять самі різні несподіванки і зміни, які наша свідомість може і не помічати. У деяких снах смерть треба сприймати як процес духовної трансформації, і сигнал про смерть когось уві сні аж ніяк не означає реальні сумні події.

Смерть — часто символізує необхідність вивільнення якоїсь енергії, необхідної для реалізації наших сил. Багато процеси, пов'язані з внутрішнім розвитком, для людини бувають несподіваними, і усвідомлення цього часто викликає тривогу, оскільки він не знає, що ж саме прийде на місце його колишнього:

Як це відіб'ється на його життя - стане вона краще або ж буде тільки гірше.

Сонник Юнга

Мотив смерті в сновидіння - є тісно пов'язаними з питанням подання органічної хвороби.

Бачити уві сні, що ти (або хто-або) вмираєш або навіть що ти (або хто-або) мертвий - не таке вже і рідкісне справу. Пацієнти згадують подібні сни із занепокоєнням і тривогою, висловлюючи побоювання, що сам сон вказує на наближення смерті.

Але сни про смерть, по суті - сни про перетворення его-образу. Поки свідоме его ототожнює себе з окремим его-чином, все, що загрожує міцності і довговічності цього окремого его-образу буде виглядати як загроза фізичної смерті, оскільки саме его так само тісно ототожнює себе з образом тіла - хоча досить часто зустрічається мотив сновидіння, огляд самого себе, погляд на самого себе - ясно вказує на роз'єднаність его сновидіння і образу тіла.

Середньовічний сонник

Смерть від звірів - до звільнення від батьків.

Смерть царів побачити - до збитків.

Універсальний сонник

Сни про смерть найчастіше бачать підлітки, коли в них помирає дитина і народжується дорослий чоловік.

Хто або що вбиває вас? Чому ви вмираєте? Як ви ставитеся до цього? Ви готові до перевтілення або боїтеся його? Це радісний або важкий сон? Яка сфера вашому житті порушена у сні:

Сім'я, кар'єра чи взаємини? Те, як ви ставитеся до свого сну, визначить, чи живете ви минулим (співчуття), насолоджуєтеся справжнім (радість) або дивитеся в майбутнє (очікування).

Відомо чимало випадків, коли людині снилася смерть іншої людини - той вмирав. Але це тільки мала частина всіх випадків, коли люди уві сні бачили смерть.

У більшості ж випадків смерть, побачена у сні - означає завершення. Акт руйнування - одночасно і акт створення чогось нового.

Якщо уві сні ви бачите смерть близької вам людини - значить, ваші взаємини з ним зазнають змін.

Якщо уві сні ви бачите смерть не дуже близької вам людини - співвіднесіть це зі своїм ставленням до нього. Можливо, ця людина уособлює якийсь аспект вашої особистості, від якого ви хочете позбавитися.

Якщо уві сні ви бачите свою смерть - можливо, це пов'язано з відбуваються з вами змінами. Подібний сон може символізувати період відновлення і росту у вашому житті. Важливо звернути увагу на те, де ви вмираєте уві сні. Наприклад, якщо ви уві сні вмираєте на роботі, сон говорить про зміни в професійній діяльності або кар'єрі.

Сонник для закоханих

Побачити мертвим близької людини або коханого - до втрати і самотності. Почути в сні голос мертвого друга - до поганим известиям.

Снотолкователь

Якщо Вам присниться мертвим хтось із Ваших близьких - сон є попередженням:

, Ви повинні стійко зустріти якесь випробування, може бути, навіть втрату.

Почути в сні голос померлого друга - до поганим вістям.

Людині, що бачить сон про смерть, таке сновидіння посилається як попередження. Говорити уві сні з померлим батьком - це спонукання Вам ретельно продумати починати справу, всі пов'язані з ним операції.

Сон попереджає про задумують кимось інтригах проти Вас.

Чоловіки і жінки після такого сну повинні з більшою розважливістю обмірковувати свою поведінку, берегти репутацію.

Бесіда в сні з померлою матір'ю сприймається як заклик контролювати свої схильності, звернути увагу на здоров'я. Бесіда з померлим братом є знаком того, що хтось потребує Вашої допомоги і співчуття.

Якщо хтось померлий є до Вас у сні веселим і жвавим - це означає, що Ви неправильно організували своє життя, що можливі такі серйозні помилки, які вплинуть на всю Вашу долю, якщо тільки Ви не мобілізуєте волю для їх усунення.

Якщо в бесіді з померлим родичем той намагається вирвати у Вас якесь обіцянку - попередження полягає в тому, що Ви повинні протистояти прийдешньому зневірі, періоду занепаду в справах і більш уважно прислухатися до мудрих порад.

Голос уві сні, що належить померлому родичу, є тією єдиною реальною формою попередження, що посилається зовнішньою силою з близького майбутнього, яку може сприйняти наш сплячий мозок.

Ще в Парацельса ми знаходимо пораду з більшою увагою ставитися до того, що говорять нам у сні явилися тіні померлих близьких:

Сплячий може отримати уві сні навіть поради від померлих, і досвід показує, що їх використання приносило бажані результати;

Тінь близької нам померлої людини всього лише пробуджує сплячі ділянки мозку, викликаючи до життя криються в них знання.