Сонник «Гнів»

Сонник Міллера

Якщо у вашому сновидінні хтось гнівався, значить, на вашу долю випали суворі випробування. Вам належить розчарування в людях і припинення дружби, яка здавалася міцною і непорушною. Проти вас повстануть вороги, ставлячи під загрозу недоторканність вашого майна і бездоганну репутацію.

Якщо гнівалися друзі або рідня, а ви при цьому зберігали спокій, то наяву вам належить виступити в ролі посередника між двома близькими людьми, які розсварилися між собою. Ваше мудре втручання в конфлікт вплине сприятливо.

Сонник Цветкова

На знайомоговигода через нього;

На незнайомого — несподівані добрі вісті.

На знайомоговигода через нього;

На незнайомця — несподівані добрі вісті.

Якщо уві сні Вас хтось розгнівав, знайте, що цей «хтось» - Ваш нерозлучний друг. Придивіться до нього уважніше.

Якщо ж Вам сниться, що Ваш коханий сердитий на Вас, будьте впевнені, що він Вас щиро любить, і Ви не помилилися в ньому.

Відчувати самому — перевірте жовчний міхур! Чи немає гепатиту? На вас гніваються - комусь досадили, але правильно зробили.

Бачити у сні чийсь гнів - передвістя великих випробувань для Вас:

Ви розчаруєтеся в людях і розірвете зв'язують Вас узи дружби, яка здавалася Вам міцної.

Сон передвіщає підступи Ваших ворогів, які ополчаться проти Вас, погрожуючи майну та репутації.

Бачити розгніваних друзів і рідних, але самому при цьому зберігати самовладання - такий сон обіцяє Вам посередництво в сварці двох близьких людей, Ваше мудре втручання, яке виявиться сприятливим.

Бачити чийсь гнів - розчарування в людях, розрив зв'язують Вас уз дружби, підступи ворогів;

Бачити розгніваних друзів і рідних, але самому при цьому зберігати самовладання - посередництво в сварці двох близьких людей, Ваше мудре втручання, яке виявиться сприятливим.

Також Див. Заспокоєння.

Якщо уві сні Ви відчуваєте напад гніву, то наяву Ваших близьких очікують сварки і чвари.

Сон, у якому Ви бачите когось в гніві, означає, що Вам слід побоюватися невдач у справах.

Для молодої жінки побачити свого коханого розгніваним означає, що в їхніх стосунках може з'явитися тріщина.

Гнів, сердитися уві сні - радісна несподіванка;

Швидкий успіх у справах.

Сонник Міс Хассе

До дружбі, миру і вірності.

Англійський сонник

Якщо уві сні Вас хтось розсердив - знайте, що цей «хтось» - Ваш нерозлучний друг. Придивіться до нього уважніше.

Якщо ж Вам сниться, що Ваш коханий сердитий на Вас - будьте впевнені, що він Вас щиро любить, і Ви не помилилися в ньому.

Езотеричний сонник

Гніввідчувати самому перевірте жовчний міхур! Чи немає гепатиту? На вас гніваються комусь досадили, але правильно зробили.

Новий сімейний сонник

Бачити у сні чийсь гнів - передвістя великих випробувань і розчарувань.

Якщо вам приснилися розгнівані друзі та рідні, - доведеться стати посередником у сварці двох близьких людей:

Ваше мудре втручання виявиться сприятливим.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо уві сні вас хтось розгнівав, знайте, що цей "хтось" - Ваш нерозлучний друг. Придивіться до нього уважніше.

Якщо ж Вам сниться, що Ваш коханий сердитий на Вас, будьте впевнені, що він Вас щиро любить, і Ви не помилилися в ньому.

Східний жіночий сонник

Бачити когось в гніві - до невдачі в справах.

Якщо молодій жінці присниться розгніваним її коханий - це знак того, що в їхніх стосунках намічається тріщина.

Ведичний сонник Шивананда

Зверніть увагу на цей сон, бо він говорить про те, що той, на кого Ви відчуваєте гнів у сні, насправді є Вашим кращим другом.

Сучасний сонник

Якщо уві сні Ви відчуваєте напад гніву, то наяву Ваших близьких очікують сварки і чвари. Сон, у якому Ви бачите когось в гніві, означає, що Вам слід побоюватися невдач у справах.

Для молодої жінки побачити свого коханого розгніваним означає, що в їхніх стосунках може з'явитися тріщина.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементидерево. Стихії - вітер. Емоції - гнів. Органи - печінку. Планети-Юпітер. Пояснення і тлумачення При повноті печінки людині сниться, що він перебуває в гніві / роздратуванні (на відміну від лайки тут немає суперника, або суперники епізодичні-безмовні). Стан гніву - внутрішня (інь), гнів на себе - це стан повноти печінки:

Перекіс фізичний і психічний, коли з усіх можливих станів вибирається боротьба і домінування. Будь можливість або необхідність підпорядкування дратує і вважається принижуючою і негідною. Людина спрямований у майбутнє (стан гніву) і не визнає ні минулого, ні справжнього. Точність планів і рішень виключає можливість помилки з власної вини, але породжує недовіру і побоювання при спілкуванні з оточуючими, так як їх некомпетентність може призвести до руйнування наміченого (на думку сновидца). Від постійних недовіри й гніву посилюється страх перед помилкою, що породжує депресію через неможливість повного контролю за іншими. Прокинутися в стані депресії - несприятливо. Треба перевірити печінку і постаратися звільнитися від зайвих амбіцій.

Гнів у сні є прояв страху за себе, страх перед тим, від чого намагався піти, але й бажання знайти сили, щоб подолати страх. Тому гнів на все підряд (у тому числі на себе) без причини означає, що настав час перебудовувати свої погляди і відносини з людьми, що відповідає сезону весни. Звільненням від гніву повинна бути радість. Тоді сон сприятливий.

Сонник Данилової

Гніватися уві сні або бачити когось в гніві - до майбутніх випробувань в особистому житті. Швидше за все, ви порвете відносини з близькою людиною. Причиною тому може стати його легковажну поведінку, яке вам явно не сподобається. Але все ж не робіть рішучих заходів, можливо, все не так серйозно, як ви думаєте.

Східний сонник

Бачити когось в гніві - до невдачі в справах.

Якщо молодій жінці присниться розгніваним її коханий - це знак того, що в їхніх стосунках намічається тріщина.

Імператорський сонник

Гнів на себе - це стан повноти печінки:

Перекіс фізичний і психічний, коли з усіх можливих станів вибирається боротьба і домінування. Будь можливість або необхідність підпорядкування дратує і вважається принижуючою і негідною. Людина спрямований у майбутнє (стан гніву) і не визнає ні минулого, ні справжнього. Точність планів і рішень виключає можливість помилки з власної вини, але породжує недовіру і побоювання при спілкуванні з оточуючими, так як їх некомпетентність може призвести до руйнування наміченого (на думку сновидца).

Від постійних недовіри й гніву - посилюється страх перед помилкою, що породжує депресію через неможливість повного контролю за іншими. Прокинутися в стані депресії - несприятливо. Треба перевірити печінку і постаратися звільнитися від зайвих амбіцій.

Гнів уві сні - є прояв страху за себе, страх перед тим, від чого намагався піти, але й бажання знайти сили, щоб подолати страх.

Тому гнів на все підряд (у тому числі на себе) без причини - означає, що настав час перебудовувати свої погляди і відносини з людьми, що відповідає сезону весни. Звільненням від гніву повинна бути радість. Тоді сон сприятливий.

Малий сонник Велесів

Гнів — радісна несподіванка, примирення;

На знайомоговигода через нього;

На незнайомця — добрі вісті.

Новітній сонник

Гнів — до захворювання центральної нервової системи, можливий алкоголізм.

Слов'янський сонник

Гнів — до руйнування стосунків.

Сонник для стерви

Гнів — тобі загрожують великі неприємності і проблеми, впоратися з якими буде дуже важко, і для цього буде потрібно докласти всі свої сили, знання, уміння, а також не соромитися звернутися за допомогою до людей, яким ти довіряєш.

Випробувати уві сні на собі чийсь гнів - тебе чекають великі випробування і розчарування, втрата дружби з тими, що тебе друзями, розлука з коханим через безглузду сварку.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Молодій жінці побачити уві сні, що її коханий розгніваний - означає, що в їх відносинах виникнуть суперечності, незгоду і нерозуміння.

Випробувати уві сні на собі чийсь гнів - передвістя серйозних випробувань, які можуть випасти на вашу частку в найближчий час.

Тим не менш, якщо у цьому сні ви зберігаєте спокій або вам вдається якось охолодити чужий гнів - сон говорить про те, що випробування не принесуть вам шкоди і навіть обернуться користю.

Самому розгніватися уві сні на когось із знайомих найчастіше - означає, що напруженість у ваших стосунках з цією людиною спадає, і великий конфлікт вам не загрожує.

Розгніватися уві сні на незнайомого або побити кого-небудь в гніві - погана прикмета. Схоже, наяву ви допустили або ризикуєте допустити якісь трагічні помилки, які можуть украй негативно відбитися на вашому житті.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Відчувати уві сні гнів - до спокою і здоровий.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Випробувати уві сні до кого-небудь гнів - до примирення.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Випробувати уві сні гнів до кого-небудь або ж гніваються на вас - до спокою.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви бачите розгніваного начальника - це віщує вам серйозне випробування в дружбі, вас може спіткати розчарування, яке штовхне на повний розрив відносин. Цим ви лише збільшите своє становище, залишившись у важкій ситуації самотньої.

Бачити уві сні розгніваних родичів і ніяк не реагувати на їх випади на вашу адресу - наяву вам доведеться опинитися між двох вогнів, будучи третейським суддею в спорі двох дуже близьких людей. При цьому ви з честю вийдете з делікатного становища, примиривши обох.

Сонник Мандрівника

Гнів — до вигоди через того, на кого гнівався;

На незнайомого — хороші новини.

Нагадувати — часто до досягнення задуманого, рідше до розладу або уповільнення справ.

Тлумачний словник сновидінь

Гніватися — закінчити разом справи.

Український сонник

Гнів, сердитися уві сні - радісна несподіванка;

Швидкий успіх у справах.

Універсальний сонник

Коли ви в гніві - це значить, що ви даєте сильний емоційний відповідь на реальну або загрозу, що насувається. Що загрожує вам у сні? Чому ви відчуваєте розчарування і прикрість?

Снотолкователь

Бачити у сні чийсь гнів - передвістя великих випробувань для Вас:

Ви розчаруєтеся в людях і розірвете зв'язують Вас узи дружби, яка здавалася вам міцної.

Сон віщує підступи Ваших ворогів, які ополчаться проти Вас, погрожуючи майну та репутації.

Бачити розгніваних друзів і рідних, але самому при цьому зберігати самовладання - такий сон обіцяє Вам посередництво в сварці двох близьких людей. Ваше мудре втручання, яке виявиться сприятливим.

Сонник для закоханих

Якщо ви бачите, що у сні хтось розгніваний, це обіцяє розчарування в коханій людині і розрив відносин. Одруженим людям це віщує розлучення.