Тлумачення сну «Час»

Сонник Лоффа

При розшифровці снів такий їх елемент, як час і тимчасові загадки, представляє особливу складність. Лише за дуже нечисленним ознаками можна судити, як ми сприймаємо уві сні час, адже сновидіння - це, перш за все, фантасмагорія. Може здаватися, що події якогось одного сну протікають в реальному часі - двадцять хвилин подій в циклі «яем»;

А іншогояк низка змонтованих епізодів, які відбуваються протягом декількох днів, тижнів, років або періоду часу, що не надається вимірюванню;

Щоб якось зрозуміти, яким чином відбувалося протягом часу уві сні, можна просто згадати сцени ситуацій та спробувати виявити зміни хронологічного характеру. Ще один спосіб - подумати уві сні про пронумерованих предметах і зв'язати присвоєні їм номери з часовими рамками свого життя. До прикладу, якщо годинник уві сні показували 5:

15, то це може бути часом, датою або часом, який минув між двома віками, в даному випадку - п'ятирічним і п'ятнадцятирічним.

Якісь тимчасові загадки викликають розлад і здивування, інші наповнені глибоким змістом:

Ви можете безперешкодно спостерігати періодично повторювану циклічну структуру життя, пригадати час, коли у вашій особистості проявилися зрілість і самосвідомість, якої тривалості був перехідний період. Таким чином ви здатні зрозуміти багато чого.

У ряді випадків тимчасової аспект може впливати на емоційну середу сну. По всій видимості, сновидіння в «реальному часі» буде відрізнятися емоційної підосновою від сну в «розрізненому часу».

Азбука тлумачення снів

Час — може вказувати годинник або ознаки природи.

Час доби — побічно відображає вік або перспективу в справах. Наприклад, неясність ситуації (ніч).

Ранок, світанокюність, надія, нові починання.

День — зрілість, стабільність в справах.

Ранній вечірсередина життя, вказівка на завершення справ.

Пізній вечір, ніч - старечий вік, безуспішність в справах.

Ідіоматичний сонник

«Час — гроші», «час не чекає», «віднімати час» - потрібно жействовать швидше;

«відстати від часу» - суєта, поспіх, страхи, тривоги;

Бути старомодним;

«мати силу-силенну часу» - спокій душі, встигнути у всьому.

Сонник XXI століття

Ясний сонячний день у сні - обіцяє вам нове знайомство наяву, сірий, похмурий і дощовий - втрати або перешкоди в справах.

Якщо уві сні події розвиваються в денний час - хороший знак, навіть якщо інші символи мають негативне тлумачення, на відміну від тих подій, які відбуваються рано вранці або вночі.

Занадто довга ніч у сні - до зустрічі з неприємною людиною.

Вечір у сні і всі події, пов'язані з увечері - хороший знак, який обіцяє вам поворот справ на краще, кінець неприємностям.

Універсальний сонник

Час уві сні - сон говорить про те, що вам також не вистачає часу на все? Є тільки одне рішення:

Перевести годинник на п'ять хвилин тому і забути про це.

Якщо вам сниться, що у вас попереду ще багато часу - сон є або відображенням вашого бажання, або говорить про те, що ви навчилися організовувати себе.

Люди часто кажуть:

Час гроші — ваш сон пов'язаний з цим висловлюванням? У вас в надлишку є і гроші, і час, або ж вам не вистачає ні того, ні іншого?

Сонник Міллера

См. Годинник.

Теткінскій сонник-2012

Час — потреба в ясності.