Тлумачення сну «Перешкоди»

Сонник Лоффа

Хоча перешкоди як такі сняться нам рідко, уві сні ми часто бачимо непереборні ОГОРОЖІ, не відкриваються ворота, інші бар'єри. Типовий для послідовників Фрейда підхід вимагає визначити, чого ми доб'ємося, подолавши бар'єр, і потім спробувати провести аналогію з яким-небудь табу.

Якщо хтось допомагає вам перелізти через перешкоду, пройти крізь нього або проповзти під ним - то ця людина є вашим спільником у порушенні чого-небудь, або ж сам факт подолання перешкоди спільними зусиллями може являти собою табу, заборона. В залежності від того, до якої галузі відноситься табу - злість, СЕКСУ чи іншого забороненого поняттю - вам потрібно визначитися з почуттями по відношенню до того, що знаходиться по той бік паркану, річки, чи інший перепони. Ви можете випробувати жах при появі якогось обмежувача / перешкоди, яка не можете подолати і яке супутники по сну не рекомендують долати по тій простій причині, що цього не робить ніхто. Можливо, основною думкою тут є предчувствуемая загроза або нездатність впоратися з перешкодою. Може бути, ви вважаєте, що вам необхідно поглянути на світ свіжим поглядом, переоцінити себе. Тоді перешкода символізує якраз те, що заважає вам це зробити. Більшою мірою це відноситься до тих випадків, коли, щоб перетнути річку, ви багато подорожуєте або ходите з компаньйонами, які разом з вами не хочуть перебиратися на інший берег.

Якщо ж компаньйони допомагають вам, незалежно від роду перешкоди розумніше прислухатися до їхніх порад. Часто ми вважаємо, що паркан неодмінно треба подолати, в той час як принциповим моментом є сам факт підтримки з боку компаньйонів. Хоча іноді здається, що кількість перешкод зменшується, психологічні зусилля, витрачені на їх подолання у житті, стають джерелом багатьох проблем, яких можна було б уникнути, якби ми знали, де зупинитися.