Сонник «Злість»

Французький сонник

Приснилася чиясь злоба - це до хвилювання, тривогу, зловживанню довірою, до докори сумління.

Сонник Лоффа

На кого ви сердилися у сні? Чим була викликана ця злість і до яких наслідків вона привела? Злість - досить часта гостя наших сновидінь:

Саме там знаходять собі вихід накопичилися наяву негативні емоції, тому що сердитися досхочу і відкрито більшість людей дозволяють собі набагато рідше, ніж виникає таке бажання. За великим рахунком, злоба завжди руйнівна, тому не дивно, що її традиційно вважають забороненим почуттям особистості;

Її поява в сновидінні - це прояв Воно.

Як правило, злість присутній в снах тих, хто в реальному житті не може відкрито висловити це відчуття. Це почуття є реакцією на потенційну загрозу. Виникаюча озлобленість - це прояв відчуття незадоволеності, яке ми відчуваємо, коли нам відмовляють у тому, що, як ми думаємо, належить нам по праву або по необхідності.

Сни, просочені цим почуттям, закликають задуматися про відносини з оточуючими. Якщо, приміром, ви відчуваєте злість у відношенні людини, до якого наяву нічого подібного відчували, то це означає, що ви підсвідомо його наділили досконалістю, а він тим не менше вельми далекий від нього;

Це можна розцінювати як просте нагадування про людських слабкостях.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Якщо ви весь час бачите злих людей або потрапляєте в ситуації, де панує злість, - це зазвичай означає, що ви підсвідомо злитеся. Постарайтеся переглянути своє життя і виявити людей або обставини, через які ви відчуваєте злість, навіть в тому випадку, якщо зовні ви врівноважені і спокійні.

Злість сама по собі не є поганою емоцією, але може стати руйнівною, якщо її пригнічувати або заганяти всередину або обрушувати не на тих, хто її викликав. Чи існує у вашому житті ситуація, для зміни якої вам необхідно звернутися до життєвого вогню своєї злості? Праведне обурення може стати перетворюючої силою вашого життя, якщо воно буде використано в потрібному контексті.

Східний сонник

Ти злишся на когось? Через свого норовистого характеру - ти ризикуєш втратити друзів. Контролюй свої емоції.

Приснилося, що хтось злиться на тебе - значить, твої вороги, сховавшись під маскою доброзичливців, спробують нашкодити тобі.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви на когось злитеся - це означає, що наяву вам слід стежити за своїми емоціями і намагатися стримувати їх, щоб не втратити повагу друзів через свого різкого характеру і неприборканого вдачі. Говорити уві сні близьким людям злі та несправедливі слова означає, що ваші обставини змінюватися до гіршого.

Сон, в якому ви самі відчуваєте на собі чиюсь злість - це знак того, що наяву вам заздрять уявні друзі, які постараються вам нашкодити. Чути від когось злі та образливі слова на свою адресу - наяву будете обтяжені турботами про дітей і занепокоєнням від розмов з начальством.