Тлумачення сну «Знак»

Сонник Лонго

Побачити дорожні знаки для людини, яка в житті давно складав іспит на знання ПДР або взагалі ніколи цього не робив і робити в осяжному майбутньому не збирається, - це нагадування про необхідність більш обережного поводження на проїжджій частині. Забудьте про те, щоб перебігати вулицю перед самим авто. Протягом першого тижня після сну підвищується ймовірність ДТП.

Незвичайні знаки, яких ви ніколи не бачили, відображають ваші часті страждання через незадоволеного цікавості. Будучи за характером надмірно допитливим людиною, ви найчастіше занадто активно цікавитеся чужими справами і таємницями. Не розгадавши чергову загадку, ви не знайдете душевного спокою - ні уві сні, ні наяву.

Нумерологічний сонник Піфагора

Знак питання — у сні поставити знак питання означає, що наяву ви зрадили близької людини.

Якщо знак питання прийняв вигадливу форму або став величезним, то ваш проступок не може бути прощений, через місяць ви зрозумієте, що втратили дуже багато чого в житті.

Якщо ви дивитеся, як хтось викреслює знак питання, то наяву вам заподіють образу, можливо, це відбудеться 19 числа цього місяця або 1 числа наступного.

Якщо знак питання буде акуратним і красивим, то ваша образа недовговічна, вона дасть вам поштовх до подальшого дії і в результаті допоможе виламали з рамок звичного і полинути до нових цілей.

Якщо ж знак питання картаючи і викреслений абияк, то в житті чекайте цього удару - швидше за все, завдасть він буде в найближчі десять днів ким-небудь з ваших домашніх.

Знак оклику - ставити уві сні знак оклику означає, що ви чогось страшно боїтеся і намагаєтеся знайти вихід зі складної ситуації.

Якщо ви ретельно промальовує знак оклику, то ви через один місяць дозвольте свою проблему найкращим чином.

Якщо ж знак оклику виходить з-під вашої руки негарним або млявим, то через десять днів вам доведеться відмовитися від ваших планів і робити те, що велить вам начальство.

Бачити , як хтось креслить знак оклику - значить, дозволити собі багато зайвого:

Ваш язик доведе вас до гріха, ви занадто балакучі.

Якщо знак оклику придбав гігантські розміри або загрозливо вигнувся в вашу сторону, то протягом 19 днів вас звільнять.

Новітній сонник

Розглядати грошові водяні знаки - до ілюзорною затії, яка може вас привести до психічного зриву.

Книжковий знак — про вас погано згадує близька людина. Дорожні знаки - різні перешкоди, пов'язані з недостатнім для вашої роботи освітою.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як вам хтось подає знаки - до таємничості.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Розставляти уві сні розділові знаки - до письмового повідомленням.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити у сні накреслені вогненні знаки - до горя, попередженню понад.

Малий сонник Велесів

Знакзбиток.

Теткінскій сонник-2012

Знак (вуличний, дорожній, покажчик і рекламний щит) - повідомлення укладено у змісті зображення на знаку. Необхідно розглядати з іншими символами.

Знак нескінченностівідображення нескінченності взагалі. Відображення можливості повернення «на круги своя».