Сонник «Образа»

Сонник Міллера

Якщо в сновидінні хтось завдав вам образу, воно передбачає, що вже в недалекому майбутньому ви будете собою вкрай незадоволені, незважаючи на всі спроби самовиправдання. Злитися вам належить на власне неправильна поведінка. Скривдили когось ви самі - значить, бажаної мети зможете досягти лише шляхом тривалої боротьби.

Для жінки сновидіння, в якому вона отримує або сама завдає образу, виступає передвісником майбутніх жалю з приводу поспішних висновків і непокори батькам. У ряді випадків сновидіння про нанесеної вам образі можуть повідомляти про наближення подію, яка занурить вас в печаль.

Сонник Фрейда

Якщо ви комусь уві сні завдали образу, значить, зазнаєте невдачі в сексі. Направивши свою енергію по іншому, ніж плотські втіхи, руслу, ви не зумієте доставляти своєму партнерові істинної насолоди. Скривдили уві сні вас - до приємного проведення часу.

Сонник Міс Хассе

До неприємності, почуттю гніву.

Англійський сонник

Якщо уві сні хтось завдав Вам образа, образу, то Вас чекають неприємні сварки з коханою чи близьким другом, які закінчаться припиненням відносин і нескоро будуть відновлені. Будьте обережні, щоб не дати привід іншим для образи, і стежте за своїми словами.

Якщо у Вас є свої власні думки з яких-небудь питань, не намагайтеся завзято нав'язати їх іншим. У суперечках будьте терплячі і переконливі, щоб ніхто не міг узяти верх над Вами.

Сон про те, що Ви ображені і жадаєте помсти або, що ображена Вами персона розташована до цього, говорить, що Вам слід бути напоготові, бо є небезпека, що ці пристрасті поставлять Вас у скрутне становище.

Неприємність, гнів.

Бачити в сні себе скривдженим - означає, що скоро Ваше неправильна поведінка стане причиною Вашого глибокого невдоволення собою, хоча Ви і спробуєте виправдати себе. Наносити уві сні кому-небудь образу - передвіщає тривалу боротьбу на шляху до бажаної мети.

Якщо жінка в сні отримує образу або завдає її - це означає, що вона буде шкодувати про поспішних висновках і своєму непослуху батькам. Іноді отримана уві сні образа від кого б то не було - передвіщає прийдешнє сумна подія.

Бути скривдженим — Ваше неправильна поведінка стане причиною Вашого глибокого невдоволення собою, хоча Ви і спробуєте себе виправдати, можливо сумна подія;

Ображати когось — тривала боротьба на шляху до бажаної мети;

Для жінки — отримувати образу або наносити її - Ви будете шкодувати про поспішних висновках і своєму непослуху батькам;

Якщо у сні Ви когось образили, то наяву Ви спробуєте проаналізувати своє життя і залишитеся незадоволені своєю поведінкою.

Ображати когось означає, що для досягнення своїх цілей Вам доведеться укласти угоду з власною совістю.

Для молодої жінки сон, у якому її образили, або вона образила когось, означає, що наяву вона буде шкодувати про своїх поспішних висновках та неповажне ставлення до думки старших.

Новий сімейний сонник

Якщо ви побачили себе уві сні скривдженим, то будете незадоволені собою, хоча і спробуєте себе виправдати. Самі завдали комусь образу - попереду тривала боротьба на шляху до бажаної мети.

Якщо жінка в сні отримує образу або завдає її, то буде шкодувати про поспішно зроблених висновках. Іноді отримана уві сні образа від кого б то не було віщує сумна подія.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо уві сні хтось завдав вам образу, образу, то вас чекають неприємні сварки з коханою чи близьким другом, які закінчаться припиненням відносин і нескоро будуть відновлені. будьте обережні, щоб не дати привід іншим для образи, і стежте за своїми словами. якщо у вас є свої власні думки з яких-небудь питань, не намагайтеся завзято нав'язати їх іншим. в суперечках будьте терплячі і переконливі, щоб ніхто не міг взяти верх над вами. сон про те, що ви ображені і жадаєте помсти або, що ображена вами персона розташована до цього, говорить, що вам слід бути напоготові, бо є небезпека, що ці пристрасті поставлять вас у скрутне становище.

Східний жіночий сонник

Для молодої жінки сон, у якому її образили або вона образила когось, означає:

Вона буде шкодувати про своїх поспішних висновках та неповажне ставлення до чужої думки.

Сучасний сонник

Сон, в якому Вам нанесли образу - означає, що Ви будете незадоволені своєю поведінкою, аналізуючи своє минуле життя.

Ображати когось уві сні - означає, що для досягнення своїх цілей Вам доведеться подолати безліч перешкод.

Якщо молодій жінці сниться, що її образили, або вона образила когось - в реальному житті вона буде відчувати жаль через своїх поспішних суджень і недостатньо шанобливого ставлення до старших.

Східний сонник

Для молодої жінки сон, у якому її образили або вона образила когось - означає:

Вона буде шкодувати про своїх поспішних висновках та неповажне ставлення до чужої думки.

Жіночий сонник

Якщо вам приснилося, що вас незаслужено образили, або ви когось ненавмисно поранили невпопад вимовленим словом - вам доведеться шкодувати про своїх поспішних судженнях і негативному ставленні до старших.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Почуття образи у сні - знак втрат і несприятливих обставин.

Якщо наяву у вас немає видимих причин для образ - такий сон може бути попередженням про те, що якийсь із ваших планів приречений на невдачу, і вам краще його відкласти.

Самому наносити кому-небудь образу у сні - передвіщає складності в досягненні ваших цілей. Можливо, у вас виникнуть серйозні протиріччя з оточуючими або ж старі суперечності знову нагадають про себе.

Сонник від А до Я

Переживати уві сні через несправедливо нанесеною вам образи - знак того, що причини ваших бід, в яких часто винні самі, ви схильні шукати в інших людях.

Якщо ви затаїли образу на одного, який висловив вам справедливі докори і зауваження, - ви надто пізно спохопитеся, коли вже ніяке співчуття і каяття не зможуть відшкодувати вам зазнану втрату коханої людини або близького друга.

Якщо уві сні ви ненароком завдали комусь душевну образу і пізніше вибачилися - в реальному житті будете висунуті на підвищення. Сон, де ви навмисне ображаєте неприємного вам людини, - це передвіщає, що незабаром викличете на себе гнів начальства і неприємності в сімейному житті.

Сонник Мандрівника

Образа — буквально, сварка.

Снотолкователь

Бачити в сні себе скривдженим - означає, що скоро Ваше неправильна поведінка стане причиною Вашого глибокого невдоволення собою, хоча Ви і спробуєте виправдати себе.

Наносити уві сні кому-небудь образу - передвіщає тривалу боротьбу на шляху до бажаної мети.

Якщо жінка в сні отримує образу або завдає її - це означає, що вона буде шкодувати про поспішних висновках і своєму непослуху батьків. Іноді отримана уві сні образа від кого б то не було - передвіщає прийдешнє сумна подія.

Сонник для закоханих

Якщо дівчині сниться, що її образили або вона образила когось, це означає, що в реальному житті вона нечесно обійдеться зі своїм коханим, в результаті чого буде страждати.

Еротичний сонник

Скривдити кого-небудь у сні - цей сон обіцяє вам невдачу в сексі. Ви не зможете принести задоволення іншому, тому що ваша енергія піде в інше русло.

А от якщо вам приснилося, що образили вас, це обіцяє вам приємне дозвілля.

Теткінскій сонник-2012

Образавідображення реального почуття. Відображення низької самооцінки і / або інфантильності. Потреба в особистій силі. Відображення невдоволення собою.