Сонник «Відображення»

Сонник Лонго

Бачити у сні своє відображення - чекайте біди:

Бути може, вона прийде в обличчі хвороби, причому це відбудеться необов'язково з вами, але, можливо, з кимось із ваших домашніх або близьких друзів.

Бачити чуже відображення - знак поганого ока. Цей сон зовсім не означає, що погану енергію вам несе саме та людина, чиє відображення ви бачили уві сні. Просто придивіться уважніше до тих, хто нещодавно увійшов у коло вашого спілкування.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементивода, метал, дерево. Стихії - холод, сухість, вітер. Емоції - страх, гнів, туга. Органи - нирки, печінка, легені. Планети - Меркурій, Сатурн, Венера. Пояснення і тлумачення Бачити відображення у воді (власне або іншої людини) - стан інь - розлука, віддаленість.

Бачити у сні відображення у воді означає приймати себе чи іншої через посередника, не маючи сміливості для безпосереднього спілкування (вода-холод-страх). Вода аморфна - не має форми, значить, відбите в ній особа не існує, так не існує (не має форми) і що виглядає в воду. Приховані страхи вже довгий час провокують стан виправданого, обгрунтованого недовіри до себе та інших і змушують звертатися до складних способам захисту, виснажують і нищівним здатність сприйняття і себе і світу. Довіритися страшно, і людина вишукує різні причини і способи перевірки інших, заперечуючи, що причина криється в недовірі до самого себе. Постійна дратівливість і періоди депресії підтверджують і підсилюють один раз виникло стан недовіри, як одного зі способів виживання. Поступове віддалення здається способом розумного рішення виникаючих проблем. Відносини руйнуються, і людина залишається один, обплутаний власними претензіями і страхами:

Від реальності наяву залишається одне відображення, що проявляється у сні. Але це вже попередження на майбутнє, щоб і там не залишитися одному.

Сон несприятливий:

Потрібно терміновий перегляд системи духовних цінностей і відносин, бо всі неприємності спровоковані самим сновидців. Нирки, печінку та легені в несприятливому предболезненное стан. Спотворене брижами відображення - може передвіщати серйозну хворобу.

Бачити своє відображення в дзеркалі - дзеркало, це відмінний від реального, вивернутий справа наліво світ уявних обсягів і форм. Дзеркало уві сні (теж відмінному від реальності світі) - дуже складний образ, з'єднання різних вимірів, що дозволяє вловити і відобразити внутрішнє минуле людської душі. З увагою слід поставитися до подібного сну:

Він абсолютно необхідний - його дарує Космос. Кожен живе у своєму власному світі, який створює так, як йому самому здається правильним. Виникаючі відносини, власну поведінку - все це вже похідні від того пройшло перше розуміння, як слід жити. Кожен сам вибирає і надалі тільки акторськи отрабатьюает той образ, який був їм одного разу обраний, доводячи його (образ себе) до можливого досконалості - однакового по ефекту впливу на публіку / навколиш-щих. Але це - статика. А статика завжди несприятлива, тим більше - статика душі!

Бачити своє відображення з минулого в дзеркалі - є сприйняття свого істинного світу:

Сьогодення, неприкритого і неспотвореного ставлення до себе самому. Власне обличчя в дзеркалі сну є таким, яким воно було, поки активно не почав самосоздаваться духовний грим-акторський образ - роль. Наслідком сну повинен бути аналіз всіх своїх дій від точки відліку сну (обличчя в дзеркалі) до теперішнього моменту (після сну ранок).

Бачити відображення себе в дзеркалі уві сні неначе з майбутнього - сплячий знає, що обличчя в дзеркалі його, але не впізнає себе ще ніколи не бачив, згадувати нічого. Це, як і в першому випадку, сприйняття свого справжнього обличчя, але не яким воно було, а яким воно буде, якщо в реальній поведінці людини нічого не зміниться. Дії після сну провадиться за бажанням, в залежності від того, сподобалося в дзеркалі обличчя чи ні. Але такий сон, як правило, демонструє необхідність якихось змін:

Радами понад не варто нехтувати. Чи не впізнавати себе в дзеркалі уві сні - повне протиріччя між вибраним по необхідності чином і тим розумінням і баченням його оточуючими, які існують насправді. Такий сон - знак постійного виснажливого сили сновидца напруги по підтриманню помилкового образу, знак наближення нервового зриву. Отримувати задоволення від споглядання свого відображення у сні в дзеркалі - знак відсутності боротьби з самим собою, повне прийняття всіх відбувалися і відбуваються подій. Відраза до свого відображення у сні-ознака постійної виснажливої боротьби за збереження обраної схеми поведінки, невідповідність обраної мети та власних можливостей. Кожен чиниться для досягнення мети вчинок приносить розчарування і втрату сил. Покрите тріщинами дзеркало у сні і неможливість раз-дивитися в ньому хоча б приблизно свої риси - обрана схема поведінки невірна до повного стирання власного обличчя (і наяву розбите дзеркало - погана прикмета). Можливо повне підпорядкування чиєїсь волі.

Сон вельми несприятливий, потрібна термінова зміна поведінки, мети, системи цінностей і порада лікаря. Конкретних негайних наслідків подібні сни зазвичай не передбачають. Але віддалені наслідки - нехороші.

Бачити замість себе в дзеркалі іншої людини - повне підпорядкування чужій волі (могло статися ще в дитинстві).

Якщо відображення знайомо, то переглянете свої відносини з оригіналом, незалежно від того живий він чи вже помер. Уявна опрацювання в цьому випадку звільняє, а подумки віддані борги дарують звільнення. Можна вважати цей сон сприятливим, так як такий показ - допомога.

Бачити у сні відбитим у дзеркалі якесь інше місце (сновидець уві сні знаходиться в кімнаті і бачить у дзеркалі дорогу, наприклад) або ще однієї людини (не замість себе) - означає просто використання можливостей дзеркала для передачі інформації (з якихось причин інакше показати її було не можна). У цьому випадку слід тлумачити побачене в дзеркалі як самостійний сон.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить уві сні свою особу у воді, - погано, - проводити життєвої строк до іншого життя.

Імператорський сонник

Бачити у сні відображення у воді - означає приймати себе чи іншої через посередника, не маючи сміливості для безпосереднього спілкування (вода-холод-страх). Вода аморфна - не має форми, значить, відбите в ній особа не існує, так не існує (не має форми) і що виглядає в воду. Приховані страхи вже довгий час провокують стан виправданого, обгрунтованого недовіри до себе та інших і змушують звертатися до складних способам захисту, виснажують і нищівним здатність сприйняття і себе і світу. Довіритися страшно, і людина вишукує різні причини і способи перевірки інших, заперечуючи, що причина криється в недовірі до самого себе. Постійна дратівливість і періоди депресії підтверджують і підсилюють один раз виникло стан недовіри, як одного зі способів виживання. Поступове віддалення здається способом розумного рішення виникаючих проблем. Відносини руйнуються, і людина залишається один, обплутаний власними претензіями і страхами:

Від реальності наяву залишається одне відображення, що проявляється у сні. Але це вже попередження на майбутнє, щоб і там не залишитися одному.

Сон несприятливий:

Потрібно терміновий перегляд системи духовних цінностей і відносин, бо всі неприємності спровоковані самим сновидців.

Спотворене брижами відображення - може передвіщати серйозну хворобу.

Бачити своє відображення в дзеркалі - дзеркало, це відмінний від реального, вивернутий справа наліво світ уявних обсягів і форм.

Дзеркало уві сні (теж відмінному від реальності світі) - дуже складний образ, з'єднання різних вимірів, що дозволяє вловити і відобразити внутрішнє минуле людської душі. З увагою слід поставитися до подібного сну:

Він абсолютно необхідний - його дарує Космос. Кожен живе у своєму власному світі, який створює так, як йому самому здається правильним. Виникаючі відносини, власну поведінку все це вже похідні від того пройшло перше розуміння, як слід жити. Кожен сам вибирає і надалі тільки актеркі відпрацьовує той образ, який був їм одного разу обраний, доводячи його (образ себе) до можливого досконалості - однакового по ефекту впливу на публіку / оточуючих. Але це статика. А статика завжди несприятлива, тим більше статика душі!

Бачити своє відображення з минулого в дзеркалі - є сприйняття свого істинного світу:

Сьогодення, неприкритого і неспотвореного ставлення до себе самому. Власне обличчя в дзеркалі сну є таким, яким воно було, поки активно не почав самосоздаваться духовний грим акторський образ роль. Наслідком сну повинен бути аналіз всіх своїх дій від точки відліку сну (обличчя в дзеркалі) до теперішнього моменту (після сну ранок).

Бачити відображення себе в дзеркалі уві сні неначе з майбутнього - сплячий знає, що обличчя в дзеркалі його, але не впізнає себе ще ніколи не бачив, згадувати нічого. Це, як і в першому випадку, сприйняття свого справжнього обличчя, але не яким воно було, а яким воно буде, якщо в реальній поведінці людини нічого не зміниться. Дії після сну провадиться за бажанням, в залежності від того, сподобалося в дзеркалі обличчя чи ні. Але такий сон, як правило, демонструє необхідність якихось змін:

Радами понад не варто нехтувати.

Чи не впізнавати себе в дзеркалі уві сні - повне протиріччя між вибраним по необхідності чином і тим розумінням і баченням його оточуючими, які існують насправді. Такий сон знак постійного виснажливого сили сновидца напруги по підтриманню помилкового образу, знак наближення нервового зриву.

Отримувати задоволення від споглядання свого відображення у сні в дзеркалі - знак відсутності боротьби з самим собою, повне прийняття всіх відбувалися і відбуваються подій. Відраза до свого відображення у сні-ознака постійної виснажливої боротьби за збереження обраної схеми поведінки, невідповідність обраної мети та власних можливостей. Кожен чиниться для досягнення мети вчинок приносить розчарування і втрату сил.

Покрите тріщинами дзеркало у сні і неможливість розгледіти в ньому хоча б приблизно свої риси - обрана схема поведінки невірна до повного стирання власного обличчя (і наяву розбите дзеркало погана прикмета). Можливо повне підпорядкування чиєїсь волі.

Сон вельми несприятливий, потрібна термінова зміна поведінки, мети, системи цінностей і порада лікаря. Конкретних негайних наслідків подібні сни зазвичай не передбачають. Але віддалені наслідки нехороші.

Бачити замість себе в дзеркалі іншої людини - повне підпорядкування чужій волі (могло статися ще в дитинстві).

Якщо відображення знайомо - перегляньте свої стосунки з оригіналом, незалежно від того живий він чи вже помер. Уявна опрацювання в цьому випадку звільняє, а подумки віддані борги дарують звільнення. Можна вважати цей сон сприятливим, так як такий показ - допомога.

Бачити у сні відбитим у дзеркалі якесь інше місце (сновидець уві сні знаходиться в кімнаті і бачить у дзеркалі дорогу, наприклад) або ще однієї людини (не замість себе) - означає просто використання можливостей дзеркала для передачі інформації (з якихось причин. У цьому випадку слід тлумачити побачене в дзеркалі як самостійний сон.

Сонник Білого мага

Бачити у сні своє відображення - чекайте біди:

Бути може, вона прийде в обличчі хвороби, причому це відбудеться необов'язково з вами, але, можливо, з кимось із ваших домашніх або близьких друзів.

Бачити чуже відображення - знак поганого ока. Цей сон зовсім не означає, що погану енергію вам несе саме та людина, чиє відображення ви бачили уві сні. Просто придивіться уважніше до тих, хто нещодавно увійшов у коло вашого спілкування.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити своє відображення в дзеркалі - до старості;

У воді — до презирства.

Сонник Міллера

См. Особа, Озеро.

Загальний сонник

(У воді)розлука або віддаленість.