Сонник «Метал»

Сонник Цветкова

Розплавлений — нездійсненне.

Розпечений — трагічний події в суспільстві, побічно зачіпають вас.

Метал на матеріал - від вас вимагається твердість духу. Можливі доленосні події.

См. Бронза, Золото, Мідь, Латунь, Залізо.

Езотеричний сонник

Розпечений метал сниться до трагічних подій в суспільстві, які побічно торкнуться і вас.

Побачити звичайний метал - це означає, що ситуація зажадає твердості духу;

Є ймовірність подій з доленосним значенням.

Англійський сонник

Побачити в сні метал золото - знак суворих випробувань, хвороби, втрати власності або грошових труднощів.

Якщо Вам сниться срібло - цей сон передвіщає зустріч з ошуканцями чи розчарування в коханні.

Якщо Вам сниться мідна монета - це віщує бідність, а якщо монета зроблена з іншого металу - цей сон до корабельних аварій під час Вашої подорожі.

Приснилося залізо — передвіщає, що Ви берете на геніальною жінці з Вашого оточення і станете дуже багатим завдяки своїй працьовитості і успішній грі на біржі.

Якщо Вам присниться свинець - ви втратите коханої людини або безжальна смерть раптово забере у Вас близького друга або родича.

Сонник Міс Хассе

Розплавлений — нездійсненне.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Сила. Твердість. Нерухомість.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це символ вашої сили.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Інкрустована металом начиння. - Позбавлення від хвороби. Бачиш залізну начиння. - Віщує придбання багатства. Здобуваєш мідний предмет. - Віщує велике багатство, знатність. Бронзова, мідна сковорода або котел. - Віщує лайку. Свинець і олово. - Віщує придбання багатства. Бронзова, мідна сковорода або котел. - Віщує лайку. Золоті та срібні дорогі предмети, прикраси. - Віщує багатство й знатність. Золото, срібло, перли, дорогоцінні камені. - Велика удача, вигода. Золоті та срібні кубки, посуд. - Народження шляхетного нащадка. Зроблені з золота та срібла сковороди, казани. - Велике щастя. Здобуваєш золото або з коштовного каменя кільця. - Народиться благородний син.

Американський сонник

Металсила, твердість, нерухомість.

Сонник від А до Я

Бачити у сні виливок речей з металу - до укладення вигідного контракту. Займатися карбуванням по металу - наяву отримаєте несподіваний подарунок, який приведе вас в повний захват. Збирати металобрухт означає, що в реальному житті вступите в смугу суцільних невдач, з якої будете вибиратися повільно і з великими труднощами.

Бачити уві сні алюміній означає, що, пред'являючи до себе підвищені вимоги, ви не задовольнитеся малими успіхами. Алюмінієвий посуд, в якій ви щось готуєте, - знак печалі. Нові блискучі алюмінієві речі віщують втрати і втрати.

Бачити уві сні бронзу означає, що вас чекає швидкоплинне любовне пригода, ні до чого не зобов'язує інтрижка. Предмети мистецтва з бронзи говорять про те, що ваші спроби завоювати серце чоловіка, якого ви намітили кандидатом собі в чоловіки, не увінчаються успіхом. Бронзовий порошок або бронзова фарба - це знак брудних пліток і наклепів.

Бачити у сні сплави інших металів з бронзою означає, що ваша доля буде не задовольняти вас по багатьом аспектам.

Бачити уві сні латунь або вироби з неї означає, що ви швидко просунетеся по стезі своєї професійної діяльності завдяки природженим здібностям і вмінню швидко орієнтуватися в обстановці.

Якщо вам подарували якусь старовинну і цінну річ з латуні - в реальному житті це означає, що в складній ситуації приймете єдине вірне рішення.

Бачити уві сні мідний пам'ятник - передвістя раптової смерті старого доброго знайомого, можливо, когось із ваших вчителів.

Якщо уві сні ви знаходите скарб з мідними монетами і речами, значить наяву вам належить докласти великі зусилля для виконання деякого справи;

При цьому плата за ваші послуги буде занадто мала.

Побачений у сні нікель, що покриває металеві вироби блискучим шаром, віщує шану і повагу, яких досягнете завдяки завзятості, довготерпіння і сумлінній праці.

Якщо уві сні ви готуєте їжу в нікельованої посуді - в реальності це віщує великий виграш.

Бачити уві сні олово означає, що насправді піддастеся несправедливому звинуваченню. Стара олов'яна ложка віщує щасливе подружжя. Олов'яні солдатики - передвістя добрих новин.

Бачити уві сні ртуть віщує нещасливі зміни у вашому житті. Витекла з градусника ртуть передвіщає хворобу. Збирати уві сні розбігаються кульки ртуті - вам загрожує небезпека розлучитися з коханою людиною.

Сонник Міллера

См. Бронза, Золото, Мідь, Латунь, Залізо.

Загальний сонник

Бачити у сні металеве будівлю або металеві балки - до нелегкої заробітку.

Теткінскій сонник-2012

Металвідображення сили і / або можливості.

Розплавленийвідображення процесу придбання (також втрати) сили.