Тлумачення сну «Виграш»

Сонник Міс Хассе

Якщо уві сні ви виграли, наяву дізнаєтеся якусь неприємну новину. Швидше за все, звістка буде стосуватися вашого друга, який проявить себе не кращим чином. Виграти в азартну гру - цей сон означає, що ви розлучитеся зі своїм близьким приятелем через незгоду в поглядах на життя. Виграв інший чоловік - значить, суперництво в коханні може закінчитися для вас неблагополучно.

Східний жіночий сонник

Намагаєшся отримати свій виграш у гральних автоматах, але машина чомусь не хоче віддавати гроші? Це попередження:

Не розраховуй на чесність і порядність партнерів, а кожну усну домовленість скріплюється печаткою та підписом.

Якщо ти гостро потребуєш в грошах, то побачений у сні великий виграш у лотерею або в іншу азартну гру не повинен збити тебе з пантелику і змусити ризикнути останнім. Ні в якому разі не піддавайся на провокацію!

Сучасний сонник

Якщо уві сні Ви намагаєтеся отримати свій виграш у гральних автоматах, але машина чомусь не хоче віддавати гроші, то такий сон попереджає Вас про те, що Вам не слід розраховувати на чесність і порядність Ваших партнерів, а кожну усну домовленість скріплювати печаткою та підписом.

Якщо в реальному житті Ви гостро потребу в грошах, то побачений у сні великий виграш у лотерею або в іншу азартну гру, не повинен збити Вас з пантелику і змусити ризикнути останнім. Ні в якому разі не піддавайтеся на подібні провокації.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви виграєте якусь сутичку, віщує позбавлення від хвороби і поправлення справ, а також ураження ваших давніх ворогів. При цьому ви будете користуватися підвищеною увагою чоловіків.

Вигравати в казино великі суми грошей віщує вульгарне суспільство і задоволення за рахунок інших. Здобувати виграш при грі в карти - значить, наяву зумієте виправдатися перед законом, хоча і з великими труднощами.

Якщо ви бачите, що виграш йде від вас, значить, погані вчинки, скоєні іншими, перешкодять здійсненню ваших добрих намірів, при цьому ви понесете збитки чи програєте судову справу. Або сниться, що виграє ваш суперник, - наяву послідує пожвавлення ділової активності, а в сімейних відносинах настане повна гармонія.

Виграти у спортивних змаганнях - у вас не буде проблем з чоловічою статтю, в цьому відношенні все буде складатися найпрекраснішим чином.

Бачити уві сні, як виграють інші, означає швидку зустріч із веселою компанією і розваги.

Виграти укладену парі - доля поверне вам свою прихильність. Підраховувати уві сні, у що вилився ваш виграш в реальному обчисленні, - наяву віщує збитки.