Сонник «Рахунок»

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Кармічні рахунки.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це може відноситися до оплати кармічних рахунків. Чи не забули ви про якісь рахунках? Можливо, ви мали розплатитися з кимось? Не забудьте підвести підсумок. Можливо, хтось повинен вам?

Новий сімейний сонник

Сон, в якому вам представляють рахунки для оплати, попереджає, що ви опинитеся в небезпечному становищі. Щоб виплутатися зі скрутної ситуації, ви можете звернутися за допомогою до закону.

Якщо уві сні ви заплатили по рахунках, то в реальному житті досягнете компромісу в якомусь серйозному суперечці. Сон, в якому ви виставляєте рахунки іншим, віщує неприємні обставини в справах.

Сонник Міллера

Бачити у сні, що Вам являють рахунки для оплати, - означає, що Ви опинитеся в небезпечному становищі. Ви можете звернутися за допомогою до закону, щоб виплутатися з утруднення.

Якщо Ви платите за рахунками, Ви скоро досягнете компромісу в якомусь серйозному суперечці. Виставляти рахунки іншим - передвіщає, що неприємні обставини виникнуть у Ваших справах, порушуючи спокійне управління ними.

Для молодої жінки-бухгалтера бачити у сні, що вона підводить підсумки по рахунках, передвіщає, що у неї будуть неприємності у фінансових і любовних справах. Однак в саму важку для неї хвилину їй посміхнеться справжнє щастя.

Подавати — принести неприємність;

Прийматиобраза;

Платити за рахунками - задоволення.

Якщо у сні Ви бачите рахунки, пропоновані Вам для оплати, то незабаром Ви опинитеся в досить делікатній ситуації і Вам доведеться просити захисту в закону.

Якщо ж Вам вдалося оплатити рахунки, то Ви досягнете компромісу у важливому для Вас справі.

Якщо Вам приснилося, що Ви пред'являєте рахунки до оплати, то не виключено, що Ваші плани будуть порушені непередбаченими обставинами.

Для молодої жінки, яка працює бухгалтером, побачити сон, у якому вона працює над зведенням рахунків і проводок, попереджає її про те, що вона зіткнеться з труднощами в фінансовій сфері і буде нещасна в коханні. Втім, вона може розраховувати на допомогу впливової людини.

Сучасний сонник

Бачити у сні, що Вам пред'явили рахунки до оплати - означає, що Ви потрапите в небезпечне становище. Можливо, щоб виплутатися з випали на Вашу долю утруднень, Вам доведеться звернутися за допомогою до правосуддя.

Якщо у сні Ви заплатили по рахунках - незабаром Ви досягнете компромісу в якомусь серйозному суперечці.

Пред'являти рахунок іншим людям - пророкує, що у Ваших справах виникнуть несподівані ускладнення, що перешкоджають їх нормальному розвитку.

Бухгалтеру бачити у сні, що вона підводить підсумки по рахунках - означає, що в реальному житті у неї будуть неприємності у фінансових справах і в любові. Але все закінчиться добре, так як їй допоможе заможна людина і вона доб'ється поваги оточуючих.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Якщо уві сні ви отримали рахунок на оплату - такий сон попереджає, що якась спірна ситуація може обернутися для вас збитками. Після такого сну вам слід уникати будь-яких сутичок з оточуючими, особливо з партнерами або конкурентами.

Платити за рахунками у сні, якщо це викликає у вас полегшення - передвіщає примирення або просто гарні стосунки з кимось із вашого оточення.

Самому виставляти комусь рахунок - знак назріваючого конфлікту.

Сонник від А до Я

Вважати уві сні цеглу віщує успіх у діловій сфері. Вважати лікарські краплі, відмірюючи їх для прийому, - до зміни місця проживання або роботи. Вважати тварин у стаді - до радісних подій і прихильності впливових осіб. Рахувати гроші і виявити нестачу - до неприємностей з платежами.

Вважати в розумі - наяву випробуєте утруднення з кредиторами, вважати на рахунках - займетеся марним працею, на калькуляторі - стрімке зростання кар'єри.

Бачити у сні, що ви повинні оплачувати якісь рахунки, але відмовляєтеся це робити, - наяву можете опинитися в загрозливому становищі. Оплачувати по рахунках за квартиру, комунальні послуги та т. - Вдасться уникнути непотрібних ускладнень. Виставляти комусь рахунок - будете шановані.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Вам являють рахунки для оплати - означає, що Ви опинитеся в небезпечному становищі. Ви можете звернутися за допомогою до закону, щоб виплутатися з утруднення.

Якщо Ви платите за рахунками, Ви скоро досягнете компромісу в якомусь серйозному суперечці.

Виставляти рахунку іншим - передвіщає, що неприємні обставини виникнуть у Ваших справах, порушуючи спокійне управління ними.

Для молодої жінки-бухгалтера бачити у сні, що вона підводить підсумки по рахунках, передвіщає, що у неї будуть неприємності у фінансових і любовних справах. Однак в саму важку для неї хвилину їй посміхнеться справжнє щастя.

Теткінскій сонник-2012

Рахунок — нагадування про будь борг. Необхідність підвести підсумок. Відображення занепокоєння про матеріальне становище. Необхідність розв'язати кармічний вузол.